Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

No in pa seveda ne bi bila Alfa Alfa ?e ne bi ko eno stvar zrihta? crknila druga :( za za?etek se je ?e na poti proti Zagrebu pojavila HEC lu?ka (nismo ?li ravno po?asi, no nadaljevalil smo po?asi) in po pregledu mojstra je velika verjetnost da je kriv overboos ventil/senzor tako da ga bo potrebno zamenajti. Druga zadeva je pa da od danes naprej ne deluje ve? gumb za odpiranje prtlja?nika na prtlja?niku, tako da ga samo ?e s klju?em lahko odprem. O well je pa vsaj avspuh zrihtan in zgleda vsaj meni fenomenalno  :wub:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No in pa seveda ne bi bila Alfa Alfa ?e ne bi ko eno stvar zrihta? crknila druga :( za za?etek se je ?e na poti proti Zagrebu pojavila HEC lu?ka (nismo ?li ravno po?asi, no nadaljevalil smo po?asi) in po pregledu mojstra je velika verjetnost da je kriv overboos ventil/senzor tako da ga bo potrebno zamenajti. Druga zadeva je pa da od danes naprej ne deluje ve? gumb za odpiranje prtlja?nika na prtlja?niku, tako da ga samo ?e s klju?em lahko odprem. O well je pa vsaj avspuh zrihtan in zgleda vsaj meni fenomenalno  :wub:

Ej Alfo ma?. Na?a je tudi od mehanika in na poti ugotovi?, da klima ne dela:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej Alfo ma?. Na?a je tudi od mehanika in na poti ugotovi?, da klima ne dela:)

Hehe vem da imam Alfo, kot sem napisal ne more vse delat na Alfi, tako da ko ne dela neka malenkost jo je bolje pustiti da ne dela, kot pa da crkne kaj pomembnega :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, to mi je v?e? pri lastnikih Alfe - sploh se ne sekirajo, ?e kaj ne deluje.  :bravo:  Lastnik Mazde iz ko?e ska?e, ?e mu Mazda ne deluje tako, kot on misli, da bi morala. sramezljiv

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, to mi je v?e? pri lastnikih Alfe - sploh se ne sekirajo, ?e kaj ne deluje.  :bravo:  Lastnik Mazde iz ko?e ska?e, ?e mu Mazda ne deluje tako, kot on misli, da bi morala. sramezljiv

:) In potem mene za vsako malenkost mo? jebe (ne dobesedno), ?e kaj pri Mazdi ni tip top. Npr.: pokanje sklopke, nedelovanje radia ob gretju ?ipe, pokanje/?kripanje pri odpiranju in zapiranju vrat - a to je samo za na?pricat? Ker se res sli?i kot ena stara Alfa sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:) In potem mene za vsako malenkost mo? jebe (ne dobesedno), ?e kaj pri Mazdi ni tip top. Npr.: pokanje sklopke, nedelovanje radia ob gretju ?ipe, pokanje/?kripanje pri odpiranju in zapiranju vrat - a to je samo za na?pricat? Ker se res sli?i kot ena stara Alfa sramezljiv

?ak, a on te jebe, nebi pa ?prical?

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, to mi je v?e? pri lastnikih Alfe - sploh se ne sekirajo, ?e kaj ne deluje.  :bravo:  Lastnik Mazde iz ko?e ska?e, ?e mu Mazda ne deluje tako, kot on misli, da bi morala. sramezljiv

ni da se ne sekiram, mi ni v?e?, ampak avto dela (samo ti??at ga trenutno ne smem) zadeva se bo re?ila, nekaj bo ko?talo in potem bom vesel kot radio, sem imel ?e nekaj avtomobilov in sem se navadil da sm in tja pa? kaj crkne. Na?eloma sem picajzlast pa se kaj naredi na avtu ko ?e ne bi bilo treba, ampak moram re?i da nekih blaznih izrednih stro?kov v prvem letu lastni?tva nisem imel (brisalci, 1 parkirni senzor, 2 tesnili, ki sta se menjali ob servisu in sve?ke, stro?ek tega pa je bil cca 190?) upam da se tale zadeva z boostom ne izka?e za izjemno drago, overboost ventil namre? ni bil krivec, sem pa za 0? popravil delovanje gumba prtlja?nika.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sem imel en ?op denarja vi?ka in se odlo?il pred?asno it pla?at nekaj polo?nic. Pa grem prvi? (in zadnji?) na OMV pla?evat polo?nice in sicer v ?tepanjsko naselje, ker sem ?el glih tam mimo in se ?elel znebit cekina. No trajal je precej cajta, da je una teta to skalkulirala, jaz ji pla?am in nakar ugotovim (ko sem bil ?e dale? stran), da mi je sicer vzela 4 polo?nice, AMPAK pla?ane so pa samo 3. Tako da super, polo?nica niti ni pla?ana, niti nimam ve? UPN-ja da grem sam poravnat.  :rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zmaj, sploh ne ve? kako zelo te razumem... zadnji? sem pol ure nakazoval denar v tujino na Po?ti Slovenije... itak je 97% mo?nost, da bo? naletel na neko bogo ?eni?ko, ki ?e od zgodnjih 90' zgolj vle?e polo?nice in loto listke na tistem ?alterju (ter prodaja najbolj nemogo?e stvari za prodajat na po?ti) in potem pride en ?udak, ki bi pa imel nakazilo v tujino... too much... Ampak sekiram se pa ?e vedno jaz, ker vrsto delam, ne ona, ki tuli po celi po?ti ''Fani, Fani, pejt sm no'' in vle?e ven raznorazne fascikle z navodili. FTW :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam res, vse je sanes elektronsko (in zastonj! ) vsaj pri mojem paketu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sem imel en ?op denarja vi?ka in se odlo?il pred?asno it pla?at nekaj polo?nic. Pa grem prvi? (in zadnji?) na OMV pla?evat polo?nice in sicer v ?tepanjsko naselje, ker sem ?el glih tam mimo in se ?elel znebit cekina. No trajal je precej cajta, da je una teta to skalkulirala, jaz ji pla?am in nakar ugotovim (ko sem bil ?e dale? stran), da mi je sicer vzela 4 polo?nice, AMPAK pla?ane so pa samo 3. Tako da super, polo?nica niti ni pla?ana, niti nimam ve? UPN-ja da grem sam poravnat.  :rolleyes:

 

Em, ?e jaz to prav razumem, nisi ostal samo brez UPNja ampak tudi brez denarja... Ali pa ti je tudi zara?unala samo tri?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tudi ne razumem kako lahko nekdo ki ni ravno 70+ , dandanes pla?uje polo?nice kako druga?e kot udobno v doma?em fotelju :)

Jah saj ve?, da Lorenzovi navija?i nekoliko odstopamo od normalnih Zemljanov.  :hohoho:

 

@Slivka, ne denarja mi niso pobrali, so me pa celo danes klicali s tega OMV na Litijski, da ?e se lahko oglasim in pla?am, da ne bo kak?nega opomina. To nameravam ju3.  B)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi banke tega nocjo zato so storitve na okencu drazje kot elektronsko

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi banke tega nocjo zato so storitve na okencu drazje kot elektronsko

Ocitno pa to hocejo trgovci, pa crpalke, trafike in podobna prodajna mesta... ker prav "buzerirajo" s tem placevanjem poloznic pri njih ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tudi ne razumem kako lahko nekdo ki ni ravno 70+ , dandanes pla?uje polo?nice kako druga?e kot udobno v doma?em fotelju :)

 

Sem IT-jev pa jih ne. Predvsem pa po moji krivdi in ki sam sebi ne verjamem. Problem imam da lahko pol ure gledam ?tevilke in mi bo vse prav. Pa ?eprav 11x preverim. ?im bom stisnil send bom pa videl da sem 5 ?tevilk zajebal...

 

Nazadnje sem Xedosa prek Klika pla?al, 3 no?i nisem spal, ker sem se bal da sem nakazal nekam narobe. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans ?e perfekten vreme, ko moramo delat, a kasnej bom imel 5 dni fraj, pa je slab?a napoved.  :rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.