Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Slivka, ne vem kdaj bom imel s kak?nim novim avtom toliko obiskov servisa, kot sem tega imel z mazdo. Ampak takrat nisem jamral, sem iskal re?itve (na servisu).   :lol:

 

sam res prva 6ka je, ce gledam retrospektivno, katastrofa od avta....menjal: visokotlacno crpalko, bat, menjalnik, mal je manjkalo, da je sel se motor (famozno sito), poraba olja zaradi podlozk, senzor pretoka zraka, itd itd

druga serija pa je drug avto...razen verige, vse ostalo je res b.p.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozabil si ?e na vztrajnik, imv, ?obe in rjo. No pa ?e kej bi se najdl, ampak pustmo detajle :)

 

s tem nisem mel problemov, sklopka/vztrajnik pri meni zdrzala do konca (pac ko sem jo prodal pri dobrih 280.000km), rjo so popravili v garanciji, sobe so ble tud ok

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da ni kdo v kak?ni koloni na primorki. Mo? in sine ne moreta domov....no na sre?o sta se lahko obrnila na regionalni cesti in bosta podalj?ala vikend pri noni. Sej k pa descu re?e? pejta prej dam pa ne sli?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da ni kdo v kak?ni koloni na primorki. Mo? in sine ne moreta domov....no na sre?o sta se lahko obrnila na regionalni cesti in bosta podalj?ala vikend pri noni. Sej k pa descu re?e? pejta prej dam pa ne sli?

Verjetno spet na poti kak?na te?ava z AR, ampak ti jo bo itaaak zamol?al.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da ni kdo v kak?ni koloni na primorki. Mo? in sine ne moreta domov....no na sre?o sta se lahko obrnila na regionalni cesti in bosta podalj?ala vikend pri noni. Sej k pa descu re?e? pejta prej dam pa ne sli?

 

Ja vse je stalo... jaz sem ?el okoli pol desetih iz logatca v lj preko zaplane in horjula. nekako sem rabil okoli uro ?asa ampak vsaj pri?el sem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj se je zgodilo? Turisti, nesreca,...?

http://www.24ur.com/novice/slovenija/nesreca-na-primorski-avtocesti-pot-od-kopra-do-ljubljane-je-daljsa-za-priblizno-eno-uro.html

 

Ampak zanimivo, da je krivec spet stereotipno BMW, ki je vozil s prekratko varnostno razdaljo... ;)

 

Sem sel iz Vrhnike zvecer okoli osmih... Tako lepo prazne AC do LJ ze dolgo nisem videl ;) ... Edino skozi Vrhniko je bil zgoscen promet pa noben semafor ni delal... Predvidevam da zato, da ne bi se dodatno zaustavljal promet...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.24ur.com/novice/slovenija/nesreca-na-primorski-avtocesti-pot-od-kopra-do-ljubljane-je-daljsa-za-priblizno-eno-uro.html

 

Ampak zanimivo, da je krivec spet stereotipno BMW, ki je vozil s prekratko varnostno razdaljo... ;)

 

Sem sel iz Vrhnike zvecer okoli osmih... Tako lepo prazne AC do LJ ze dolgo nisem videl ;) ... Edino skozi Vrhniko je bil zgoscen promet pa noben semafor ni delal... Predvidevam da zato, da ne bi se dodatno zaustavljal promet...

 

Uradno je prekratka varnostna, neuradno sta pa malo "dirkala" - sej ve?, ko ma? enakrat BMW ?ivljenje rata tekma.

 

Jaz sem bil okoli pol desetih v smeri iz Lj proti Logatcu in se je strnjena, komaj premikajo?a se kolona vila do Ljubljane. Od Logatca do Vrhnike je pa ?e vse stalo. Tako, da je ostala edina pametna re?itev ?ez vukojebce za nazaj v Lj.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Romuna danes na kolesu na primorski pa z 'opozorilom' .....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jamram, da nimam o cem jamrat, ker mi vse laufa :)

 

(Verjetno bi moral it torej v Pohvalite se, ampak tam pravila diktira Gokard). :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jamram, da nimam o cem jamrat, ker mi vse laufa :)

(Verjetno bi moral it torej v Pohvalite se, ampak tam pravila diktira Gokard). :P

Pa ne, da si slon, ki se boji misi? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jamram, da nimam o cem jamrat, ker mi vse laufa :)

 

(Verjetno bi moral it torej v Pohvalite se, ampak tam pravila diktira Gokard). :P

Ampak vi kar ?elite in provocirate, da se ja spet vrne....dolg?as?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rafukalo spredno desno silikonsko z rostfrejastim opletom superduper zavorno cev.   :blink:  :blink:

BTW ima do?ivljensko garancijo, a ji je zgleda ?ivljenje poteklo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tokrat nekaj,k se mi je "luštalo",od kar je prišlo ven-zadnja generacija Metabo BS 18 LTX BL Qi. Sicer imam tudi prvo generacijo 3-hitrostne Brushless LTX mašine,a je ta nova še malenkost močnejša (130 vs. 120Nm😮),lažja in kompaktnejša....res neverjetno kompaktno glede na performanse.   Ne bom veliko nakladal,je pa zanimiva predstavitev oz. test,kjer je praktično on-par z 40V Makito,poščije 18v Festool-a,36V Hikoki-ja,in kot češnja na torti-poščije tudi Bosch-a z dvovrstično 8Ah baterijo z "tamajhno" enovrstično 4Ah baterijo😮👍 Poka 10x600 vijake k za šalo😄💪   217,55€ na Baumarkteu.de https://www.baumarkteu.de/metabo-602359840-bs-18-ltx-bl-q-i-akku-bohrschrauber-18v-metabox-63714       In za tiste,ki jih zanima proizvodnja v Metabu-3ure prispevek🧐😮...sicer v nemščini,a vseeno mogoče za koga zanimivo🙄    
    • Včeraj-malo poletnega vzdušja-samo,da nisi doma,in je čist drugače...po dooolgem času v Italiji-Italianska riviera-Lignano...voda malce hladna,a čist OK za kopanje😃👍...sonček,peščena plaža,nič gužve,do 15. Maja parking zastonj🧐...šli kasneje na pizzo,šoping...lepo je bilo. Aja CX-5 poraba na relciji 7,7L...k relacija se pri meni zelo reeeedko zgodi. Navdušujoča navigacija v Mazdi...lepo vse radarje napove,in tudi sekcijsko merjenje...sproti spremlja povprečno hitrost-prvič to videl v akciji...se mi dopade. In še nekaj,k sem kupil tisti brezžični adabter za AA-pri predvajanju glasbe preko Android Avto še zmeraj lahko izbiraš onboard navigacijo,torej se sistema ne izključujeta-fino😃👍  
    • Sem se že nekdaj naučil,da "nič ni zastonj"...oz. "če je prelepo,da bi bilo res,po tem je prelepo,da bi bilo res".   Ostalo si lahko vsak sam "nariše".   Skratka mene nič ne preseneča...pač "pravljice in povesti..."   Je pa lepo,če ima človek veselje...😃👍   Mene bolj zanima,kakšen je bil spanec...je kaj sanjal...je bil kaj "polomljen" od ZOEtovih sedežev.... Kaj je kupil v pekarni🥐,in kaj je jedel za kosilo🍲...cena,je bilo okusno😋 itd...
    • Žal jaz tudi, takrat je šlo res vse narobe.
    • Vse lepo in prav, samo ti računaš strošek polnjenje tako, da štartaš s polno baterijo na koncu si pa tam s prazno. Na tak način mene pot v ČG pride natanko 0€, ker 800km naredim z enim tankom pa še za vsaj 150km mi ostane na cilju.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.