Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

le?e so ?e ok, to niso reflektorji tehni?no ampak "projektorji" :bravo:

ampak nevem ?e so motor?ki serijski dost hitri, k te avtomatski so precej speedy ko vem ko jih ma fotr serijsko :)

pa zvezat use to.. nevem kter stromar ti bo pocen to delu, razn ce bos sam. :) pa kalibrirat zadevo.

 

je kr treat. :D

 

da se ne bo koncalo tk ko 323C V6? :P

 

aja btw, rabi? ?e PRANJE ?AROMETOV... drga?e ne bo ?lo skoz. :) to pa je mela 323F serijsko! tisti tretji gumbek ko je blenda zraven Trikotnika in gretja stekel. :) in dobi? tist.. ?e lahk.. pa senzor.. pa si zmagu :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja glede hitrosti sm porajtu da so na?i ene 30% po?asnej?i.

 

Treba bi blo pregledat dokumentacijo od same in?talacije, pol bi pa vidu al se spla?a it igrat ali ne :)

 

ja za pranje pa ni panike :P bomo ?e najdl... glih danes sem razdru konzolo in sem videl da je konetkor ?e tam :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

yep, ampak mislim da rabi? ?e rele... :ne vem:

nism zihr. ce sm cist iskren nism se niti ENE zasledil k bi mela to.. al pa gretje sedezev... <_<

 

ne sj... ce ti rata obvezno DIY, ti mogoc sledim, ampak do takrat bom lepo stock fural pa kam drugam denar metal :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele sm vidu najnovej?iga Passata limozino, matr je grd, pa lih predhodnik mi je noro v?e? (kar se sli? neverjetno za VW dizajn in moj okus), no zdej so spet vse postavli na stare tirnice! <_<:notworth:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e zmeri nisem Navor fan, ampak glede na to da ima tvoja ful mal prevo?enih, bi se jo morda ipak spla?al kupit! :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na? zvesti 4 no?ni dru?inski prijatelj se o?itno po?asi poslavlja.........noge odpovedujejo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele sm vidu najnovej?iga Passata limozino, matr je grd, pa lih predhodnik mi je noro v?e? (kar se sli? neverjetno za VW dizajn in moj okus), no zdej so spet vse postavli na stare tirnice! <_<:notworth:

 

Logi?no da je bil prej?nji lep?i, ker vemo kdo ga je zrisal.....no zdej so pa KIE lep?e :) Novi Sportage mi je zmaga...sploh v beli barvi. http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4120879&show=1

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa je ?e tko bogi? Kera pasma pa je? k?n ov?ar?

 

Za boksarja je to hudo veliko... (povpre?je 7-8)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.