Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

voda?

 

Nope.

 

Sej ve?, da sem na ?isto popizdil nad obrtnikinin njihovimi cenami, predvsem nad temi, k majo zaklju?na dela v gradbeni?tvu. Tko, da zdej sam delam s pomo?jo doma?ih. Tokrat je bla na vrsti vsa elektrika za novo dnevno sobo in novo spalnico.

 

Po?temal sem vse zidove, cevi in kable na nov potegnil. Iz trofazne napeljave naredu posami?ne vezave na vti?nice. ?e koksialca potegnem, naredim izmenjevalna stikala za lu?i, nazaj za?olam doze in zaprem zareze, kjer so kabli in smo fertik.

 

?e en popoldne dela pa bo OK - sem bl po?asen ker nimam izku?enj in ustreznega orodja, ampak je vse po PS-u narjen - kabli v ceveh, mo?nej?i za vti?nice, ?ibkej?i za lu?i, ozemlitev je taka kot mora bit, nobenih neumnosti z ni?enjem ipd.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao,jao kaj se je pa s tisto rde?o mps 6tko dogajal k pred Gamo stoji??? Kdo to vozi...feltne ?isto porajsane, robovi odbiti, pobunkana in porajsana vse naokoli....sploh ni ve? lepa, res rabi ornk kozmeti?ne popravke.

 

Vozi ga ena blondinka, lahko pri?akuje? kaj drugega?

Je tud "pozabila" da ima servis na vaskih 15 kkm in ga je nardila ?e po 50 kkm, a je kaj ?udnega, da so menjal najprej samo hidravliko ?ponarja verige odmi?nih, ?ez cca 30 kkm pa ?e komplet blok motorja ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vozi ga ena blondinka, lahko pri?akuje? kaj drugega?

Je tud "pozabila" da ima servis na vaskih 15 kkm in ga je nardila ?e po 50 kkm, a je kaj ?udnega, da so menjal najprej samo hidravliko ?ponarja verige odmi?nih, ?ez cca 30 kkm pa ?e komplet blok motorja ?

 

No sej se ?a na zunaj vid da zna biti ?e kaj drugega narobe...tole je res grozno od avta. Da ne govorim da je malo pod sredino sopotnikovih vrat kar nekaj zrajsano pa kot da bi bilo ?merglano...ma kr neki, ni mi blo ?ist jasno..nekako tako kot da je pripraljeno za pobarvat..haha.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak zanimivo kok je huj?i efekt ?e je zadnji pogon kokr prednji, pri istih konjih in zmogljivostih - lohk pa da samo jz tako ob?utm, k sm ?e mav v letih! :P

 

Nism si pa mislu da 170 kojn tko potegne (aja registracijo ima pod 318i, se pravk pod 90 KW) potem pa ima homologirano menjavo motorja, na 125KW, tko da me skoraj malo mika - ?e celo zainteresiran je bil za vzet v Galuno v ra?un itd., ampak mislim da mam ?e kupca zanjo! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U prometni ma vpisanih 87 al kok ?e Kilowatov! Zraven mi je kazal homologacijo, kjer pi?e da je vgrajen motor 2.5 s 125KW :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U prometni ma vpisanih 87 al kok ?e Kilowatov! Zraven mi je kazal homologacijo, kjer pi?e da je vgrajen motor 2.5 s 125KW :ne vem:

 

potem nima ?e nove prometne.. ampak to mor? vpisat v prometno pa registrirat kot nov motor. :) jaz mam v prometni 2.5 123kw motor napisan, pa tud LPG. ker policaji itak vidijo to v ra?unalniku, in je lahk jeba pri kre?u ker se pa? ve da je ve?ji motor, ti ma? pa zavarovanje za manj?i.

pol je skoraj bolj?e da nima? ni? napisano.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

predrl gumo...ker sem moral po feltni vozit cca 500m (do prvega parkinga) sem itak gumo do kraja zjahal...tako da je blo treba kupit min 2 novi <_< ...in ker po Murphy-u se ti bo predrla ena od bolj?ega para (imel sem razli?en par) sem te?kega srca izka?lal 200? za 4 nove Michelinke :whatever:<_<

zdej pa kupus pa voda do konca mesca :P

 

U prometni ma vpisanih 87 al kok ?e Kilowatov! Zraven mi je kazal homologacijo, kjer pi?e da je vgrajen motor 2.5 s 125KW :ne vem:

 

homolomo je ?el po vsej verjetnosti pred kratkim narest...z namenom da bo "prodal" zgodbo o nizkem zavarovanju itd... :whatever:

 

jo?a, temu se strokovno re?e da ti prodaja muda za bubreg! :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha se prav ?e bi jz tole ki?to kupu, bi jo lepo zavaroval ?e po novem motorju, toje razred 100 - 130 KW, pa ?e vpra?anje ?e je narejen vse tako kot mora bit (motorno gledano) ker ipak jej tole prehod s 4 na 6 cilindrov in je verjetno marsikaj razli?no med tema verzijama! :whatever:

 

P.S. - mehankar Simon mi je reku - ne hodi v Cele po avto, od tam smo ?e zmeram sama jajca prpelal in pol skoz popravlal, hehe :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha se prav ?e bi jz tole ki?to kupu, bi jo lepo zavaroval ?e po novem motorju, toje razred 100 - 130 KW, pa ?e vpra?anje ?e je narejen vse tako kot mora bit (motorno gledano) ker ipak jej tole prehod s 4 na 6 cilindrov in je verjetno marsikaj razli?no med tema verzijama! :whatever:

 

P.S. - mehankar Simon mi je reku - ne hodi v Cele po avto, od tam smo ?e zmeram sama jajca prpelal in pol skoz popravlal, hehe :blush:

 

Celjskih avto se tudi sam na veliko izogibam ker me je tam zmeraj hoto kdo nategnit.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha se prav ?e bi jz tole ki?to kupu, bi jo lepo zavaroval ?e po novem motorju, toje razred 100 - 130 KW, pa ?e vpra?anje ?e je narejen vse tako kot mora bit (motorno gledano) ker ipak jej tole prehod s 4 na 6 cilindrov in je verjetno marsikaj razli?no med tema verzijama! :whatever:

 

P.S. - mehankar Simon mi je reku - ne hodi v Cele po avto, od tam smo ?e zmeram sama jajca prpelal in pol skoz popravlal, hehe :blush:

 

jap.. neki takega.

oziroma pri triglavu je to kar razred 120-130kw. :)

 

no sicr moj je bil iz ?alca pa je top shit :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.