Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je NevLado napisal:

@FuManchu sprašujem zato, ker pod pazduho kaže manj kot pod jezikom, rektalno pa pokaže še več in je kao najbolj natančno :D 

No dobro da vem, za drugič:D

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem pričakoval nekoliko višji % naše županske kandidatke, a če hoče naj se kali in vježba zdaj 4 leta, do naslednjih. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je NevLado napisal:

@FuManchu sprašujem zato, ker pod pazduho kaže manj kot pod jezikom, rektalno pa pokaže še več in je kao najbolj natančno :D 

In kakšen je pravilni vrstni red merjenja.... sprašujem za prjatla. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 21. 11. 2022 ob 9:53 je Bini napisal:

Bolš lopata ti mogoče jutri pride prav..... 🥾🧤🧣😉

v zadnjih 20h letih sem je rabil samo za kidanje snega po dvorišču, šaflanje peska, štihanja,... pa za kerga pržvajznt :D 

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ahh, moram še jaz malo pojamrat nad GLS dostavo. 

Sem nekaj naročil so mi poslali paket GLS pod hitro, ampak pri GLSu je ta hitra storitev trajala 10dni!!!

Iz NM v MS, 10dni, stem da sem vmes najmanj 5x klical, če mislijo dostavit in vedno neki izgovori da imajo gužvo, bolniške.... 🙄

Na koncu sem poslal pritožbo po mejlu, in na drugi dan so pol končno dostavili. 

 

  • Všeč 1
  • Zmeden 3
  • Ni všeč 1

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Aless napisal:

Ahh, moram še jaz malo pojamrat nad GLS dostavo. 

Sem nekaj naročil so mi poslali paket GLS pod hitro, ampak pri GLSu je ta hitra storitev trajala 10dni!!!

Iz NM v MS, 10dni, stem da sem vmes najmanj 5x klical, če mislijo dostavit in vedno neki izgovori da imajo gužvo, bolniške.... 🙄

Na koncu sem poslal pritožbo po mejlu, in na drugi dan so pol končno dostavili. 

 

Ena realna anekdota - enkrat sem res nujno rabil en papir, pa sem klical na hitro pošto okoli 2 popoldne in je rekla gospa da ni panike, da se res potrudijo da je čim prej in pripeljejo ponavadi že okoli 7. Si rečem evo super top, plačam tistih 10 eur (dejansko je bila cena ista kot če bi se zapeljal, samo pač čas)... Nakar sem izvedel, da to ni ob 7ih isti dan, ampak drugo jutro ob 7, ker sem očitno v evforiji preslišal tisto gospo po telefonu.........  :lol: smo potem rešili vse, zgodba bo mi pa za zmeraj ostala v spominu in tudi tista gospa na centrali

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Nek prehlad me pere in pegla, kar niti ni čudno na spremembo temperature ter moje stalne zunanje aktivnosti. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je FuManchu napisal:

Po tanovem že po radiju diktirajo kako, koliko časa in na kateri plošči naj kuham:rolleyes:

 

pomoje nas decembra še pustijo pri miru, januarja bo pa lahko tole na dnevnem nivoju...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je g.Wankel napisal:

 

Važn da lučke svetjo še v spodnjem dupleku, to je življensko pomembno :D

Novo leto mora bit kičasto, drugače je turobno. Bodo že potem šparali na gretju in osvetlitvi. Itak pa je to pomanjkanje električne energije en velik nateg, da si lahko razni GEN-I delijo nagrade in imajo nenormalne dobičke. Aja, dokapitaliziranamo  jih pa seveda  mi. Takole malo po levaško. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je AmpeR napisal:

A ste kaj bolani?

Najprej en otrok, potem drugi, pol jaz, tretji otrok in zdaj spet 1.otrok....

Vročina do 39°C....

ful razsaja te dni. jaz sem bil 4 dni malo matast, tko da sem še fajn cez prišel

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.