Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je Slivka napisal:

Danes imam sicer neke krasne opravke, a moram v Ljubljano. Ob misli na vso tisto gužvo in živčen narod na semaforjih me že zdaj driska preganja...

 

Men je najbolj smešno k hostarji tok jamrate čez LJ, pol pa sami gužvo delate po mestu. Je težko, ko prvič vidiš semafor a? :D

Popravljeno od g.Wankel
  • Haha 2
  • Začuden 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je g.Wankel napisal:

 

Men je najbolj smešno k hostarji tok jamrate čez LJ, pol pa sami gužvo delate po mestu. Je težko, ko prvič vidiš semafor a? :D

Ja to je res, se prav vidi kdo je s hribov v Ljubljani......😁

Ma “lopato“na kasonu.....😆

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je g.Wankel napisal:

 

Men je najbolj smešno k hostarji tok jamrate čez LJ, pol pa sami gužvo delate po mestu. Je težko, ko prvič vidiš semafor a? :D

Sam LJ je res katastrofa pa ne izključno zaradi Ljubljančanov ampak enostavno je preveč pločevine in živčnih voznikov na cesti.

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je TiEn napisal:

Sam LJ je res katastrofa pa ne izključno zaradi Ljubljančanov ampak enostavno je preveč pločevine in živčnih voznikov na cesti.

Soboto in Nedeljo je super in normalno pretočno. Takrat je namreč neljubljančanov v Lj izredno malo in se to fejst pozna - vse rata tako normalno brez živciranja in stresa. Če vzamem logiko, ki so jo uporabljali tekom kovidiranja bi rekel, da so za gneče izključno torej krivi neljubljančani. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Boss napisal:

 bi rekel, da so za gneče izključno torej krivi neljubljančani. :hudicek:

Ja res je. Nelublančani so krivi da en pošten Šiškar ne dobi parkplaca v Tivoliju zjutraj, ko gre na šiht.

Popravljeno od Mraušk Mčk

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Mraušk Mčk napisal:

Ja res je. Nelublančani so krivi da en pošten Šiškar ne dobi parkplaca v Tivoliju zjutraj, ko gre na šiht.

 

Če pa Ljubljančani niso dovolj delovni, da bi vse delo opravili sami in jim morajo neLjubljančani reševati rit. Kdo je pa silil toliko dela v en sam kraj? Lahko bi malo razdelili še med druge kraje, pa bi neLjubljančani delali v neLjubljani. Najprej se grebete, ko dobite vam pa ni prav...

 

P.S.: upam, da se opazi, da gre za sarkazem in ironijo...

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slivka ni panike. Ravno kar sem prišel iz LJ

Dopoldan so LJ-čani izpraznili LJ in iz megle vsi šibali na obalo. V Lj pa sem prav užival na ulicah. Za nazaj pa vozil 150km/h. Samo par divjakov me je prehitelo...

  • Haha 2
  • Začuden 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Čebelnjak sam po sebi je precej gorljjiv, saj je sestavljen iz presušenega lesa in voska. Ko to enkrat zagori, se začne smodit še propolis, ki ustvari veliko dima. 

 

Zakaj se pa on ni umaknil iz čebelnjaka, ko je enkrat postalo jasno, da ne bo mogel pogasiti, pa najbrž ne bomo nikoli izvedeli...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
dne 18. 11. 2022 ob 22:28 je Slivka napisal:

Pravkar prevozil 391,4 km, da sem šel pogledat na koledar. Zdaj, se pa odpravim nazaj domov, se pravi še 391,4 km...

 

Šef je zgrešil datum in me na napačen datum poslal na seminar...

Mogoče, mogoče.... lahk da je hotu met mal miru😂 

 

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je Slivka napisal:

Lahko se je vam iz siromaka norca delat...

 

IMG_20221121_110738436.jpg

 

Uff, tolk je slaba slika, da sem mislil, da je nosečniški test sploh glede na tekst, da se iz siromaka norca delamo, se mi je zdela čist ok povezava.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.