Skoči na vsebino

Prodaja mazde in nakup novega avta!


PeW

Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je qwerty napisal:

Ko bi ti vedel kaj sem ze vse vmes mel... Vse od 750i V8 biturbo bmw pa do 1.6dci Talismana, pa vmes kaka Laguna, kak hot hatch,... 

 

Pol si mal dealerja al kako? 😜 A to je ta fora, da kupiš na začetku leta pol pa na konc leta prodaš, da načeloma ni finančne izgube? Če tud Mazdo kupuješ za eno leto pol načeloma ni panike, če pa bi rad imel za dlje časa in da delaš velik km bi pol rekel, da je tukaj vseeno mal potrebno bit pozoren. Menjali so odmično, turbino... hmmm velik vložili zdaj pa prodaja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

 

Pol si mal dealerja al kako? 😜 A to je ta fora, da kupiš na začetku leta pol pa na konc leta prodaš, da načeloma ni finančne izgube? Če tud Mazdo kupuješ za eno leto pol načeloma ni panike, če pa bi rad imel za dlje časa in da delaš velik km bi pol rekel, da je tukaj vseeno mal potrebno bit pozoren. Menjali so odmično, turbino... hmmm velik vložili zdaj pa prodaja.

 

Naceloma se grem da ni izgube oziroma se vozim "zastonj". Pa se zanimiv je avta se ne navelicas 😅😂

 

Saj tut men ni jasno vse menjan pa prodaja... Mas kak drug predlog? 

Rabim radar, avtomatik, keyless, zadi kamera,... Nekje 16-17k€ max... Benz dizl mi je vseen... Vsak tedn dpf spiham za vikend na AC kar zabijem cez tedn po mestu 

 

 

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

 

Pol si mal dealerja al kako? 😜 A to je ta fora, da kupiš na začetku leta pol pa na konc leta prodaš, da načeloma ni finančne izgube? Če tud Mazdo kupuješ za eno leto pol načeloma ni panike, če pa bi rad imel za dlje časa in da delaš velik km bi pol rekel, da je tukaj vseeno mal potrebno bit pozoren. Menjali so odmično, turbino... hmmm velik vložili zdaj pa prodaja.

Sam se to.. a je res odmicna hiba?? 

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale iz oglasa, kjer je vse menjano, je verjetno tempirana bomba. Toliko "zjebano", da se ne da porihtat, ne glede na to, kaj menjajo. Še vedno mogoče ni odpravljen vzrok za napake (mogoče šobe ščijejo) ipd. Če samo sešteješ, koliko denarja je šlo za odpravo opisanih napak - vsak, ki bi verjel, da je zdaj porihtan, bi ga zvozil do konca.

 

Pa AWD s temi kilometri je tudi veselica - bo Pelko kaj več povedal. 😃

 

Ziher se najde še kak drug manj tvegan voz.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Ker? 


Ker za otroke not pa ven dajat so drsna vrata zakon… sploh na kaksnih ozkih parkingih…. 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Jest napisal:


Ker za otroke not pa ven dajat so drsna vrata zakon… sploh na kaksnih ozkih parkingih…. 

To lahko lepo in z lahkoto opraviš tudi pri navadnih vratih. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je SpEkTr napisal:

Ja 2017 in dalje naj bi bilo že precej stvari odpravljenih. Če se odločim za prodajo ti javim.

 

No dobr da vprasam ker o teh mazdah nimam pojma... ✌️👌

 

Kaksno pa imas?? Ker keyless, radar, kamero, gretje sedezev pa avtomatil bi mel 😎

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

20230228_085908.jpgJaz sem ful zadovoljen z avtobuskom. DSG, 4X4, 7 sedežev. Na zadnjih komot sedita dve odrasli osebi. 2 drugi vrsti so drsni sedeži in jih malenkost premaknem naprej, da zadaj je dovolj prostora za noge. V prtljažniku pa še vedno prostora za dve potovalki. Pa še kovček na streho...

 

Drsna vrata? Vsekakor. 

20220224_155711.jpg

Popravljeno od AmpeR
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 urami je AmpeR napisal:

20230228_085908.jpgJaz sem ful zadovoljen z avtobuskom. DSG, 4X4, 7 sedežev. Na zadnjih komot sedita dve odrasli osebi. 2 drugi vrsti so drsni sedeži in jih malenkost premaknem naprej, da zadaj je dovolj prostora za noge. V prtljažniku pa še vedno prostora za dve potovalki. Pa še kovček na streho...

 

Drsna vrata? Vsekakor. 

20220224_155711.jpg

 

Ja sem mel nadomestno sam bi sel pol v smer Sharana ko ma LED dnevne spredi pa par stvari vec lahk prek OBD odklenem itd... Sam kaj ko so 20k€++ 🤦🤦

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Zadnje čase me mika, da bi zamenjal svojo M6, 2.5 bencinar. Mel bi CX 60, sam to je predrago, bo mogla počakat še ene 3 leta, da bo cena sprejemljiva.

 

Vizualno mi je zelo všeč Alfa Romeo Stelvio. Vem, da je Alfa na slabem glasu glede kakovosti, ampak ko sme prebiral njihov forum in YT komentarje so s Stelvio zelo zadovoljni. Zanima me samo bencinar in sicer sta dve izvedbi 2.0T z 200KM in 280KM.  

 

Ker sem pač popoln amater kar se tiče tehnike, motorjev itd. me zanima vaše mnenje kako je z vzdržljivostjo takega turbo motorja, servisi, kaj lahko crkne, kaj je s turbino, a to zdrži npr. 250k kilometrov....itd. Pa tud druge koristne informacije, če se kdo kaj spozna.

 

Ceno držijo kar visoko glede na slab glas, me pa malo skrbi kako je ko hočeš avto prodat, verjetno nekega velikega zanimanja ni.

 

Evo npr. neki takega dobiš za okoli 30k.

 

WWW.AVTO.NET

Alfa Romeo Stelvio 2.0 Turbo 280PS-Q4-KAMERA-MEMORY-VLEÈNA NAPRAVA, letnik:2018,29970 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

 

  • Všeč 5
  • Zmeden 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alfa je meni od nekdaj oblikovno zelo všeč, bojda so se v zadnjih letih tudi kakovostno popravili, ampak nekako zgodovina me ne vleče, lahko da so to samo "kvake" in so pač avti dobri (slabi za moje pojme dandanes itak nobeni ne morejo biti, niti Dacia pač ne more dati na trg slabega avta, ker potem ne bi obstajala).....je pa res da dati 30k za 5.let staro alfo za koga problematično....

menjaš za novejšo Mazdo 2.5 benz in nimaš teh težav?!?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.