Skoči na vsebino

kateri karavan


Jaz

Priporočeno sporočilo

Kupujem bencinca 1,8 karavan in se ne morem odlociti med:

 

Mazdo 6 karavan 1,8 ali Toyoto Avensis wagon 1,8

 

Ne vem, kako je z 1,8 motorji pri eni ali drugi znamki...(edino pri 1,8 Avensis Toyota sem slisal, da sta dva morala menjati motorje v garancijskem roku-poraba olja)

 

 

Mi lahko vi olajsate dokoncno izbiro?

 

hvala

 

Jaz

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupujem bencinca 1,8 karavan in se ne morem odlociti med:

 

Mazdo 6 karavan 1,8 ali Toyoto Avensis 1,8

 

Ne vem, kako je z 1,8 motorji pri eni ali drugi znamki...

 

Mi lahko vi olajsate dokoncno izbiro?

 

hvala

 

Jaz

 

Sicer si na Mazda forumu, ve? odgovor :)

Druga?e fantje malo jamrajo ?ez 1.8 motor zaradi odzivnosti, imas bencinarja v mislih ker bi dal plin ali kako?

 

Jaz bi ti predlagal 2.0.....ker predvidevam da je karavan za familijo in kake stvari notri..:)

 

Glede izgleda pa mazda....defacto -

PS verjetno i??e? rabljeno - prva generacija obeh ali kako???

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vem, da je Mazda forum, vseeno upam na nepristranskost. :rispekt:

 

 

Kupil bom novo vozilo, bencinc, nic plina, dizlov ne maram.

 

Glede motorja sploh nisem zahteven in ne potrebujem vec, vozilo bom vozil sam, karavan pac potrebujem zaradi dolgih/lahkih stvari hobija. (najtezja stvar bo pes :D )

 

Avto bo pri meni vec kot 5 let....zato Toy ali Mazda

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vem, da je Mazda forum, vseeno upam na nepristranskost. :rispekt:

Kupil bom novo vozilo, bencinc, nic plina, dizlov ne maram.

 

Glede motorja sploh nisem zahteven in ne potrebujem vec, vozilo bom vozil sam, karavan pac potrebujem zaradi dolgih/lahkih stvari hobija. (najtezja stvar bo pes :D )

 

Avto bo pri meni vec kot 5 let....zato Toy ali Mazda

 

Oblika definitivno-Mazda.Pa ne zato,ker smo mazda?i tu gor. sramezljiv

Motor-jaz bi vzel 2.0. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao, ne vem - ?e oblikovno sta si tako razli?na, jaz npr. niti slu?ajno ne bi vzel Tojote, ker mi je obupna na pogled, mazda je solidna, medtem ko npr. Insignia je pa BO?ANSKA! :danzoman::P

 

P.S. med japonci oblikovno bi verjetni jaz izbral Accorda tanovga! :ljubezen::rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kupi pasata :hudicek:

 

sam sem tudi za m6!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao, ne vem - ?e oblikovno sta si tako razli?na, jaz npr. niti slu?ajno ne bi vzel Tojote, ker mi je obupna na pogled, mazda je solidna, medtem ko npr. Insignia je pa BO?ANSKA! :danzoman::P

 

P.S. med japonci oblikovno bi verjetni jaz izbral Accorda tanovga! :ljubezen::rozico:

 

Accord karavan mi je v?e?, medtem ko sedan varianta mi je velik bolj u?e? prej?nji model.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa Dacia Logan?

 

vem, da je Mazda forum, vseeno upam na nepristranskost.

?e kupuje? karavana zaradi hobija, potem je uporabnost prtlja?nika pomemben faktor: http://www.siol.net/avtomoto/testi/primerj...c_karavani.aspx

O sh... Mazda ?e spet zmaguje :bravo: .

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse ok samo res razmi?ljaj o 2.0 motorju, 1,8 je bolj nepremi?nina, tud pri normalni vo?nji vidi? da mu vsak klan?ek jemlje sapo, tud ?e si prazen, ?e pa ?e robo nabuta? bo? prestavljal v 4. prestavo v rhni?ki klanec.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.arhivo.com/video-test-toyota-avensis-wagon

 

http://www.avtomanija.com/default.asp?rb=1&id=986

 

 

jst bi raj Mazdo izbral ... glede na to da ima ve?ji pritla?ni prostor .. manj ima povpre?no Toyot-a nej bi bla bolj po?re?na pri porabi .. pa na koncu je ?e cenej?a mazda ... registracija pa je pomoje isto "sranje" :)

 

 

to je samo moje (nepoznavalsko) mnenje :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da pri prtlja?niku zmaga Octavia. Sicer pa: Accord je lep ja, samo je kar nekaj ¥¥¥¥¥ ve?.

 

Kar se ti?e motorja pa samo razmisli: 6-ka ima 1500 kg +. S pre?voh motorjem se ti poraba ve?a, sklopka trpi, prehitevat je te?ko, v klanec ne gre, ipd.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glede ?kode ne vem najdu sm podatke sicer marec 27.2010 za ?kodo in ima prtlja?nega prostora 580/1620L za model ?koda octavia combi 1,9 TDI 4x4

 

http://www.avtovizije.com/testi/skoda/1362...19-tdi-4x4.html

 

glede na to da ima Mazda6 518/1751L gledano model: Mazda6 Combi CD163 GTA

 

v kon?ni fazi da? "tistih" par tiso? ? ve? pa dobi? tole k ma 700/1950L prtla?nega prostora:

 

http://www.arhivo.com/novi-mercedes-benz-e...avan-ze-pri-nas

 

:hudicek::hudicek::hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oba avtomobila sem vozil 1,8 in nisem cutil potrebe po vecji kubaturi.

verjamem, da firma ne vgrajuje motorjev, ki bi bili neprimerni.

Bom sel se enkrat z obema na testno voznjo.

 

Hyundai IX35 ima se nekaj kg (od 1450 naprej) vec in se cist spodobno vozi ze z 1,6 motorjem

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oba avtomobila sem vozil 1,8 in nisem cutil potrebe po vecji kubaturi.

verjamem, da firma ne vgrajuje motorjev, ki bi bili neprimerni.

Bom sel se enkrat z obema na testno voznjo.

 

Hyundai IX35 ima se nekaj kg (od 1450 naprej) vec in se cist spodobno vozi ze z 1,6 motorjem

 

Sam da ma Hyundai 140 konji?ev, Mazda pa 120 :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam sem z M 626 1,8 z 101 KM naredil cca 100000 km in se je dalo pre?ivet. Se da vozit po Ac samo te lahko pri polno nalo?enem avtu malo preseneti kak tovornjak.

 

Jaz sem za Mazdo je japonska.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam lahko re?em da furam 1.8 16 v (Renoja) s 120 KM, pa te?o 1315 kg, pa je avto kar fajn za vozit, bolid pa vsekakor ne, ?e ima ?e dodatnih 200 kg, se mu verjetno kar pozna, vendar ?e si nezahteven voznik glede zmogljivosti, zna zado??at teh omenjenih 120 KM! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa tu nima? kaj dost filozofirat, oba sta japonca in sta oba v samem vrhu, tako da enostavno vzemi tistega, ki je tebi oz. tvoji dru?ini bolj privla?en :zvizga:

 

ampak samo Mazda je 100% delana na japonskem

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kolk je kaj resnice o rjavenju Mazd ? nic vec / manj kot pri ostalih znamkah?

 

Tanova serija kokr vem, nima te?av z rjo (stara te pa itak vrjetn ne zanima)! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tanova serija kokr vem, nima te?av z rjo (stara te pa itak vrjetn ne zanima)! :danzoman:

 

jst mam M5 1.8, pa je ?ist ok - poleg tega gre pa ?e na plin! tut u vrhin?ki klanc jo ni treba u 4 prestavljat!

! itak da ni raketa. ampak za mojo familijo okol furat je ?ist lepo! 3 notr, pa gre skos do morja lepo 150! brez naprezanja!(lahk bi ?la pa tut ve?! he he)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.