Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Meni se je v ponedeljek po AC nasproti pripeljal en starejši možakar iz Nemčije. Sem mu blendal in trobil, upam, da je pravočasno dojel, kaj počne (v ogledalu sem samo še videl, da je polovično zapeljal z vozišča).

  • Začuden 2
  • Zmeden 1
  • Jezen 1
Napisano
pred 19 minutami je dvorjan napisal:

Meni se je v ponedeljek po AC nasproti pripeljal en starejši možakar iz Nemčije. Sem mu blendal in trobil, upam, da je pravočasno dojel, kaj počne (v ogledalu sem samo še videl, da je polovično zapeljal z vozišča).

Kater od vaju je vozil v napačno smer :lol:

Napisano

Tole zdaj, ko so spet tuji turisti na naših cestah je spet polomija od polomije. To res ne veš a jim tam severozahodno izpite talajo na loteriji al kaj.

 

Imamo zoženja ceste, Lah pa Jodlar lepo po sredini obeh pasov in se ne data motit, če zasedata oba pasova.

 

Naredi DARS dve polni rumeni črti in jih na vhodu ter izhodu zariše cel meter eno od druge, da ja ne bi folk se med sabo zaletaval. Italijan lepo po bližnjici preko obeh črt, da je kombi komaj rešil karambol.

 

Vožnja po prehitevalnem na prazni cesti je pa čist v domeni Nemcev. Mislim, a slučajno prodajajo kakšne vinjete za ljudi s posebnimi potrebami in se pol taki smejo vozit samo po prehitevalnem al kaj?

 

Aja pa pravilo reševalnega pasu tujci sploh ne razumejo oziroma tisti najbolj agresivni egoti so prepričani, da so se ljudje umaknili zato, da gredo pol oni tam skozi.

 

 

Policija bi morala tele turiste veliko bolj preverjat, ker so res nevarnost za promet.

 

Aja, da ne nabijam v prazno, sodelavec iz sosednjega oddelka je letos že fasal Nemca v desni bok, ker je živčko poskušal prehiteti celo kolono po odstavnem pasu in ga je ruknil

po celem desnem boku.

 

Problem je v tem, da se bo jebal z zavarovalnicami, ker nima kaskega. Namreč lani pa je drugemu sodelavcu iz mojega oddalka Nemec na gorenjski pumpi ruknil avto tako, da je zavil in pozabil, da ima zadi pripeto dolgo bivalno prikolico, ki je lepo podrajsala dva avta ustavljena na sosednjem točilnem mestu. Še danes nima urejene zavarovalnine, ker švaba ni priznal, da je kriv pa edini je bil, ki se je premikal - sreča je sodelavec imel kasko in je lahko popravil škodo na račun zavarovalnice.

 

 

V glavnem, kar se prometa tiče je menj najbolj stresna prav poletna sezona teh manijakov na cestah.

 

  • Všeč 1
  • Žalosten 1

33112_1.png

Napisano

Jaz sem raje kar prešaltal na kolo, manj stresno (recimo) :D

Drugače pa tej Nemci so res specialisti.

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
pred 55 minutami je Boss napisal:

Tole zdaj, ko so spet tuji turisti na naših cestah je spet polomija od polomije. To res ne veš a jim tam severozahodno izpite talajo na loteriji al kaj.

 

Imamo zoženja ceste, Lah pa Jodlar lepo po sredini obeh pasov in se ne data motit, če zasedata oba pasova.

 

Naredi DARS dve polni rumeni črti in jih na vhodu ter izhodu zariše cel meter eno od druge, da ja ne bi folk se med sabo zaletaval. Italijan lepo po bližnjici preko obeh črt, da je kombi komaj rešil karambol.

 

Vožnja po prehitevalnem na prazni cesti je pa čist v domeni Nemcev. Mislim, a slučajno prodajajo kakšne vinjete za ljudi s posebnimi potrebami in se pol taki smejo vozit samo po prehitevalnem al kaj?

 

Aja pa pravilo reševalnega pasu tujci sploh ne razumejo oziroma tisti najbolj agresivni egoti so prepričani, da so se ljudje umaknili zato, da gredo pol oni tam skozi.

 

 

Policija bi morala tele turiste veliko bolj preverjat, ker so res nevarnost za promet.

 

Aja, da ne nabijam v prazno, sodelavec iz sosednjega oddelka je letos že fasal Nemca v desni bok, ker je živčko poskušal prehiteti celo kolono po odstavnem pasu in ga je ruknil

po celem desnem boku.

 

Problem je v tem, da se bo jebal z zavarovalnicami, ker nima kaskega. Namreč lani pa je drugemu sodelavcu iz mojega oddalka Nemec na gorenjski pumpi ruknil avto tako, da je zavil in pozabil, da ima zadi pripeto dolgo bivalno prikolico, ki je lepo podrajsala dva avta ustavljena na sosednjem točilnem mestu. Še danes nima urejene zavarovalnine, ker švaba ni priznal, da je kriv pa edini je bil, ki se je premikal - sreča je sodelavec imel kasko in je lahko popravil škodo na račun zavarovalnice.

 

 

V glavnem, kar se prometa tiče je menj najbolj stresna prav poletna sezona teh manijakov na cestah.

 

Še dobro, da nisi veliko na cesti... 😁😉

Napisano
pred 2 urama je Bini napisal:

Še dobro, da nisi veliko na cesti... 😁😉

 

Ampak res... sem kr zadovoljen, da ne rabim bit veliko na cesti.

33112_1.png

Napisano

Ma glej tele pajace no...

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/prometno-pester-konec-tedna-zastojem-se-bo-tezko-izogniti.html

 

napišejo...

"Policija in Agencija za varnost prometa posebej izpostavljata, da se je kar 40 odstotkov letošnjih prometnih nesreč zgodilo med petkom in nedeljo."

 

Se pravi je v tem času torej manj nesreč kot med tednom od ponedeljka do četrtka. Res jebe lud zbunjenog - trije dnevi od sedmih je skoraj 43%.

33112_1.png

Napisano

Tistle z dvema crtama se je pa sigurno pod Dunajsko zgodil :)

Tam je tud celo gradbisce polna crta med pasovoma, ampak vsakic ko grem tam mem je nek tujec ki ne razume pomena polne crte

Napisano
Pred eno uro je Boss napisal:

Ma glej tele pajace no...

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/prometno-pester-konec-tedna-zastojem-se-bo-tezko-izogniti.html

 

napišejo...

"Policija in Agencija za varnost prometa posebej izpostavljata, da se je kar 40 odstotkov letošnjih prometnih nesreč zgodilo med petkom in nedeljo."

 

Se pravi je v tem času torej manj nesreč kot med tednom od ponedeljka do četrtka. Res jebe lud zbunjenog - trije dnevi od sedmih je skoraj 43%.

Ob koncu tedna so vozniki že utrujeni od celotedenske gužve.....🥴😉

Napisano
WWW.DNEVNIK.SI

Mnoge ljubitelje kolesarstva sta prva dva tedna dirkanja na Giru razočarala. Dogajanje se zdaj stopnjuje, toda...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 7 urami je Matick napisal:

Tistle z dvema crtama se je pa sigurno pod Dunajsko zgodil :)

Tam je tud celo gradbisce polna crta med pasovoma, ampak vsakic ko grem tam mem je nek tujec ki ne razume pomena polne crte

 

Točno tam... pa skoraj vsi so tujci... no ja najde se tud kak KP ponavadi z BMW-jem. Verjetno so BMW-ji tolk nepregledni, da je težko določit kje so robovi avta. To je drugač redno vsak dan, da ne bo kdo mislil, da se je slučajno zgodilo.

33112_1.png

Napisano

Tam se vozim iz službe. Tisti del je katastrofa, tudi ko stoji promet, se najdejo junaki ki jim uspe narest neumnost

Napisano
pred 33 minutami je skritikrt napisal:

Ena ekološka z kitajske🤮

 

 

Tudi zato, ker moramo imeti doma vse orodje pri roki, čeprav ga potrebujemo mogoče 1x letno. A ne? 😉

  • Všeč 1
  • Haha 1
Napisano

Ja sej ja... men pa gramčke na varčnem in čistem dizlu preštevajo pa eko takse nabijajo. Obnašamo se tako kot, da je Kitajsak na drugem planetu.

33112_1.png

Napisano
dne 25. 5. 2023 ob 8:45 je skritikrt napisal:

 

Zeloooo zanimivo-razlaga kaj v biti je "Woke" (razlaga na koncu).

 

Zelo priporočam ogled od začetka do konca!!!

 

Pogledal in ta razlaga je zelo verjetna in logična. In kot pravijo, kdor ne pozna zgodovine in napak, je prisiljen v to, da bo ponavljal točno iste napake. In ja pot v pekel je dejansko tlakovana z dobrimi nameni.

33112_1.png

Napisano
pred 10 urami je Janez007 napisal:

Tudi zato, ker moramo imeti doma vse orodje pri roki, čeprav ga potrebujemo mogoče 1x letno. A ne? 😉

...jaz bi po eni strani rekel..."bolje imeti,kot potrebovati"...po drugi strani pa je pri meni orodje postalo že malce "zbirateljska žilica"😁...

Nič skrbeti😉...še imam "materiala" za objaviti...samo časa trenutno nimam,da bi se z tem ukvarjal...smo imeli pred kratkim periodične izpite,pa grembna ziher,kar pa kar nekaj časa vzame😟...bo še kaj-nič skrbeti.

Napisano
MOJA-DOLENJSKA.SI

Andrej Peterle, član vodstva Iniciative Glas upokojencev Slovenije in Inštituta 1. oktober, je na Facebooku objavil...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Da imajo cenejšo nafto kot mi. :)

 

 

WWW.ZURNAL24.SI

Pri natočenih 50 litrih dizelskega goriva moramo v Sloveniji plačati skoraj deset evrov več kot na...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 41 minutami je Z M A J napisal:

Da imajo cenejšo nafto kot mi. :)

 

 

WWW.ZURNAL24.SI

Pri natočenih 50 litrih dizelskega goriva moramo v Sloveniji plačati skoraj deset evrov več kot na...

 

Tudi mi imamo cenejšo kot Italjani....😊

Napisano

Ampak naša je pa boljša in čistejša od Hrvaške. Poglej kolk ekoloških taks in trošarin več ma gor obešenih. To mora vplivat na boljšo kvaliteto in čistost okolja, a ne? 🤪

33112_1.png

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ne moreš primerjati Makite z  šrotom od parkside. Najslabša Makita je svetlobna leta nad najboljšim parksideom. Naj samo povem, da sem samo enkrat kupil električni rezalnik od parkside. Med delom ( pri visokih obratih, seveda) je razneslo nož in ostanki so poškodovali ohišje.  Del ohišja se je zaril v stol poleg mene. Dobro, da sem ostal živ. Od takrat ne kupujem več poceni orodja, pa četudi ga rabim samo enkrat. Recimo za razrez dveh desk sem kupil novo Makito baterijsko 36V cirkulano žago. Vem, da jo bom še kdaj rabil.😉
    • Skrajni čas za povečanje motorne moči vozila oz. nakup močnejšega, haha   Obisk črpalke precej prijaznejši do denarnice | 24ur.com WWW.24UR.COM Opolnoči stopajo v veljavo nove cene naftnih derivatov. Liter bencina bo z 1,530 evra cenejši za 6,2 centa, dizel z 1,607 evra za 11,1 centa, kurilno olje pa z 1,200 evra za 11,8 centa.  
    • Pogorela najvišje ležeča kmetija: poginile vse živali, lastnik poškodovan | 24ur.com WWW.24UR.COM Požar je minulo noč zajel najvišje ležečo kmetijo v Sloveniji, kmetijo Bukovnik pod Raduho. Po prvih podatkih Policijske uprave Celje je požar zajel celotno domačijo, tako stanovanjsko hišo kot gospodarska...  
    • Jaz bom malce drugače napisal. Sem sicer vesel,da obstaja Parkside,ker tako pritiska na uveljavljene proizvajalce,da cene ne ponorijo,in tako omogoča tudi navadnim smrtnikom nakup še kolikor toliko dobrega orodja.   Je pa res,da je za to še več made in china dreka. Vidim pa,da so izkušnje z Parkside bolj tako-tako...v povprečju je cca.50% v redu,50% je pa drek. Pa ne moreš se zanesti,da če vzameš "Performance" serijo,da bo po tem OK. Pigledaš na YouTube ali na forume,hitro vidiš,da nima veze,kaj vzameš.   Tukaj bi jaz dodal še eno stvar,ki bolj mene moti-predvsem vrtalni vijačniki so v primerjavi z uveljavljenimi znamkami dobesedno "glomazni". Pa ne,da se hvalim...a npr.Metabo LTX BS serija je po gabaritih manjša kot vsak Parkside 20V vrtalni vijačnik...če odmisliš nastavek za baterijo,je zelo primerljiv z Parkside 12V vrtalnim vijačnikom. Še ena stvar,ki me moti,pa je dejstvo,da Parkside "laže" pri navedbah podatkov. Pri vrtalnih vijačnikih npr. navaja le max."trdi" navor,in še ta je "zlagan". OK,po mojem mnenju navor ni najpomembnejši podatek pri tej vrsti orodja,a trend vseeno gre v smer "več je bolje"...vsaj če se gleda vse popularne "teste" na YouTube. Tukaj,se vsaj v mojih očeh hitro relativizira "nizka cena", ker če npr. en Metabo BS 18 LT BL pri navoru potegne enako kot npr. "vrhunski" Parkside za okroglih 80€ (v kovčku,brez baterije in polnilca)...pa sem takrat oba BS in SB,ki ju imam dobil za...ne vem več🤔...120€/kom. se mi zdi...tu nekje-bi moral preveriti. Pa bo Parkside škripnil,bo "za v kanto",za Metabo pa dobiš vse dele...itd,itd...   Res pa je tudi,da za tistih 40€, ko je v akciji tisti najbolj simpl-osnovni Parkside v kovčku,z 2Ah baterijo+simpl polnilec...tukaj seveda za tistih 2-3x na leto kak vijak,luknjo...seveda-bolje "slabo" vijaciti na stroj,kot pa "na roke"... Sicer pa kot zmeraj-pri cvenku se vse ustavi-čisto razumljivo,za to pa vsak zase ve. Jaz zase vem,da cca.650€ ali več samo za stroj za kovičenje ne dam..za tistih par krat...seveda profesionalni krovec to nuca,in si ne more privoščiti,da če škripne,da gre stroj "v kanto",ker pri njem stroj mora delati-kaj drugega ni alternativa. Za to pa je seveda v redu,da obstaja tako profi roba,kot tudi cenejša orodja. Bi pa vseeno rad pripomnil,da zna Parkside-Performance serija biti malce zavajajoča,misleč,da je to "profesionalno" orodje. Ne bo držalo,ker že zaradi cvenka ne more biti. Po mojem je nekje v rangu cenejše ponudbe strojev Makita,ki so namenjeni DIY-u in čisto nič višje....moje mnenje.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.