Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

pred 23 urami je MazdaBoy napisal:

Zaradi takih zadev se jaz raje izogibam uvozu avta.

Tu član foruma, je uvozil e43 AMG od privat osebe. Plačal z gotovino.

 

Če te skrbi, da te vložijo, še vedno gre drugače.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 15. 11. 2023 ob 16:40 je skritikrt napisal:
BLOG.AMSOIL.COM

It's best to use the viscosity recommended in your owner's manual, but a slightly thicker oil or thinner oil...

 

 

Je fajn vedeti kako in za kaj...vsak se naj pa zase odloči.

Jaz sem se že pri nakupu Mazde...je bila ta problematika tudi med snovjo za preštudirati...ne samo motor,menjalnik itd...

Nočem pljuvati Slivkinega avta,k se ne spodobi,a je vzrok,za kaj VW sploh ne gledam že leeeeta.

Lahko pa omenim npr. Dacio...v Divači ima vleka avto za prevažati strojevodje po potrebah...Koper,Sežana,Pivka,Divača itd...in sva se zadnjič z soferjem pogovarjala,za kaj imajo novo....

Prejšnja Dacia spring z 1.0 turbomlinčkom po 150.000 km (same relacije-nič kratkih) zaribala....je pa res,da jih je naklepala v slabem letu...in šofer pravi,da imajo po celem ŽIP-u z njimi probleme🙄...se mi zdi,da sam še drek od motorjev delajo...težko najdeš nekaj,kar "ne moreš ubiti"...je lih to bil velik povod pri moji izbiri Mazde🧐...upam,da nisem "brcnil v temo"🥹

Ziher ni bil spring. Spring je štromar. Verjetno Sandero ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 12. 1. 2024 ob 7:56 je Z M A J napisal:
WWW.24UR.COM

Jani Golob je v Nemčiji za slabih 62.000 evrov kupil avtodom, a ostal praznih rok. Podjetje se je namreč znašlo v finančnih težavah. So to vedeli že ob podpisu pogodbe? Medtem je zasebni detektiv ugotovil...

 

 

V vsak posel moraš it z neko predpostavko, da te poskušajo nategnit in zato pač izbereš varovalke, da ni pol taka zgodba.

 

Če se še kdo spomne mpje male drame z nakupom Mazde 6 leta 2019 pri Cosmos-u. Hoteli so celo kupnino jaz sem pa vedel, da so v finančnih problemih. MMS jim pa avta ni dal dokler ni bil popolnoma plačan. Ni blo enostavno, ker bi se lahko nasmolil točno takole kot tale. Jaz sem opravil nekaj pogovorov na različnih koncih, da sem dobil zagotovilo, da bo vse OK predno sem nakazal pa še takrat me je črviček grizel. Tale gre pa u njemačku i ostavi pare kr tko enmu na lepe oči. Zanimivo.

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Jebalo jih pakiranje kondomov pa preden odpreš to kurčevo škatlo te že vse mine.

 

Če bi škatlo cigaret tako zapakirali pol ljudi neha kadit ker jih prej mine preden odprejo.

 

Pa brez škarjic ali noža to skoraj ne odpreš...

  • Haha 6
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Slivka napisal:

Jebalo jih pakiranje kondomov pa preden odpreš to kurčevo škatlo te že vse mine.

 

Če bi škatlo cigaret tako zapakirali pol ljudi neha kadit ker jih prej mine preden odprejo.

 

Pa brez škarjic ali noža to skoraj ne odpreš...

Mogoče bi šlo z lopato.... 🫣

  • Všeč 1
  • Haha 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko lizike za mulce. Pa kdo si je izmislil to pakiranje. Pa z zobmi, pa z nožem, pa žena z nohti, pol ti pa pade pa se zdrobi, pa mulc v jok.

Popravljeno od ignacij
  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Slivka napisal:

E, točno tako! 

 

Saj pravim, če bi cigarete tako pakirali, jih polovica neha kaditi, ker bi jih prej minilo...

 

Res je sploh ženska bo rekla: "ne moreš odpret kondoma zato ti ga ne morem pokadit" in je nehala kadit. 🤪

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nadrejenega prijavil za mobing! Večina oddelka je žal tipičnih Slovencev, ki jamrajo, izpostaviti se pa nimajo poguma (mentaliteta; bodimo tiho in veseli, da imamo službo). Ker sam nisem te sorte in načina razmišljanja, sem pač prevzel pobudo in to kot novinec, v poskusni dobi. Tak sem in si ne želim biti evnuh. :)

  • Všeč 11
  • Začuden 2
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je Z M A J napisal:

Nadrejenega prijavil za mobing! Večina oddelka je žal tipičnih Slovencev, ki jamrajo, izpostaviti se pa nimajo poguma (mentaliteta; bodimo tiho in veseli, da imamo službo). Ker sam nisem te sorte in načina razmišljanja, sem pač prevzel pobudo in to kot novinec, v poskusni dobi. Tak sem in si ne želim biti evnuh. :)

Svaka ti čast! 

 

Moje izkušnje. Večkrat, ko sem na sestankih izpostavil stvari, ki so težile vse sodelavce, me ti na sestankih niso podprli - bili so tiho, šele po sestanku so mi potiho posamezniki povedali, da se z menoj strinjajo, da sem dobro povedal. Rezultat je bil pa ta, da sem postal trn v peti šefov, bil deležen tudi groženj ... napredovali pa so nesposobni ritolizniki.

 

Po mojem, je v večini primerov tako. Nesposobni šefi tudi konstruktivno kritiko jemljejo kot oseben napad nanje. In takih "drekačev" se okoli sebe bojijo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je ignacij napisal:

Za kakšen mobing pa je šlo.

Neprimerna komunikacija oz. nivo, klicanje in pritiskanje izven delovnega časa, na osebni telefon, zanikanje evidentne lastne napake, itd.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itak da ne poznam zadeve, bom pa podal moje splošno mnenje.

 

Pravilno, podpiram prijavo, ampak samo v primeru, da se je nadrejeni sploh zavedal svojih napak in se je imel možnost spremeniti.

 

Namreč nekateri so prepričani da delajo vse vredu, zato ker jim nikoli nihče ni povedal, da ni čisto tako. 

 

Torej sam sem mnenja, da je potrebno pred kakrsno koli prijavo poizkusiti zadevo rešiti s pogovorom, kajti razni "mobingi" se dogajajo na dnevni bazi, tudi s strani podrejenih, ki se tudi tega ne zavedajo. Zadeva lahko hitro preraste v obračunajavnje, vlacenje po sodiščih tudi vec let, epilog bo pa en kup stresa in izgubljenih živcev vseh vpletenih.

 

Torej, v kolikor se bo prijava reševala interno  znotraj firme s pogovori in različnimi ukrepi, je to vsekakor prava pot, v kolikor pa je bila prijava npr. kaznivega dejanja na prvo žogo na sodišče, to pa ni prava pot. Vsak se mora imeti nožnost prvo spremeniti, če pa ne gre, no potem pa dalje z ukrepi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dotična oseba ima že več odprtih primerov tovrstnih očitkov, skratka nisem odkril tople vode in da sem jaz tisti delikaten, ki bi preveč intenzivno doživljal povsem običajne zadeve. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tega je ohohooo, samo prijavlja se ne, ker se bojijo zaposleni za službe (razni krediti zadaj) ampak tega bo vedno manj, ker potrebe po delavcih so vedno večje in posledično se bodo morali odnosi konkretno spremeniti na bolje.... :nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

druga stran resnice je pa tudi, da vsak zaposleni danes zelo dobro pozna svoje pravice :) (kot da bi bili vsi pravniki in še odvetniki zraven), po drugi strani pa hitro pozabljajo na dolžnosti.... vsekakor pa "šefi" ki mislijo da imajo ljudi za lutke ne sodijo na take pozicije, a kaj ko je večina nastavljenih tako ali drugače....in mislijo, da bo najbolj pomembni na svetu :), pa vodijo neko po možnosti državno firmo ali neko ministrstvo.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo eno ropotarnico imam in ta ni primerna, da grem po kakšno robo 

 

Z avtom sem pa v 35 do 45 minutah v dolini, odvisno od vremena.

 

Edino, če toliko traja, da reklame pridejo do mojega nabiralnika. Pošta Slovenije ima Rene v svojem voznem parku...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
WWW.24UR.COM

Zadeva Balkanski bojevnik, v kateri so krivdo z izjemo 45-letnega Đemajlija Mandjuka priznali vsi obtoženi, ki so jim očitali trgovanje z drogo, je januarja dokončno zastarala. Pričakovati je, da bo Mandjuka...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.24UR.COM

Na onkološkem inštitutu so januarja operirali pacienta, ki naj bi imel raka na želodcu, in mu želodec tudi odstranili. A kot kaže, se je zgodila huda napaka in so operirali napačnega pacienta, ki raka sploh ni imel...

 

  • Začuden 2
  • Zmeden 1
  • Žalosten 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.