Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 14 minutami je scania napisal:

Na varnem pod zemljo v Bratislavi. V enem mesecu smo naredili 5000km 🙃🙃🙃 zdaj pa malo počitka 🙂

20210807_141154.jpg

 

Kolk si pa mel kej porabe v tem mesecu, ko si delal full dolge relacije?

  • 2 tedna kasneje...
Napisano
pred 6 urami je Deeyan napisal:

Monte Carlo 🙂

 

IMG_20210817_131426_edit_467411704091699.jpg

Uf, tvoja mazda pa je kar potrebna enega dobrega pranja. 🙂

Kako pa kaj kaže z novim grillom? 

 

 

Napisano (urejeno)
pred 4 urami je Alex napisal:

Uf, tvoja mazda pa je kar potrebna enega dobrega pranja. 🙂

Kako pa kaj kaže z novim grillom? 

 

Po tolk kilometrih si bo pa ze res zasluzla pocasi 😁

 

Kar se pa grilla tice bom pa picasi obupal... Posiljka se je spet zgubila, dobu spet vracilo dnarja... 🤦‍♂️

Popravljeno od Deeyan
Napisano
pred 44 minutami je Deeyan napisal:

 

Po tolk kilometrih si bo pa ze res zasluzla pocasi 😁

 

Kar se pa grilla tice bom pa picasi obupal... Posiljka se je spet zgubila, dobu spet vracilo dnarja... 🤦‍♂️

Meni tudi ena pošiljka iz aliexpress zalutala. Je postalo zelo nesigurno to nakupovanje pri Kitajcih. Pa še davek zraveb, pa carina, pa carinski stroški. Mah, ni več računice. 🤔

 

 

Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Meni tudi ena pošiljka iz aliexpress zalutala. Je postalo zelo nesigurno to nakupovanje pri Kitajcih. Pa še davek zraveb, pa carina, pa carinski stroški. Mah, ni več računice. 🤔

 

Pa dober, vsaj tolk posteni so da ti dajo vracilo, ce zaluta

Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

Meni tudi ena pošiljka iz aliexpress zalutala. Je postalo zelo nesigurno to nakupovanje pri Kitajcih. Pa še davek zraveb, pa carina, pa carinski stroški. Mah, ni več računice. 🤔

Da ni bil OBD2 adapter? 😁

 

Kaj je zdaj s tvojimi meritvami Alex, čakam že 3 tedne??? 

  • Začuden 1
  • Zmeden 1
Napisano
pred 2 minutama je Janez007 napisal:

Da ni bil OBD2 adapter? 😁

 

Kaj je zdaj s tvojimi meritvami Alex, čakam že 3 tedne??? 

Uf... Dobro, da si me spomnil.👍

Je doma že kak teden. Samo sina, ki je računalničar moram prositi, da mi to pošte la. 

Kaj točno že rabim, program, da bo to špilalo? 🤔

pred 42 minutami je Deeyan napisal:

 

Pa dober, vsaj tolk posteni so da ti dajo vracilo, ce zaluta

Res je. Eno stvar, ki je prišla za par evrov sploh nisem šel dvignit, ker me pride stat dvakrat več carina in vse ostalo, kot je vredno. Naj pošljejo nazaj prodajalcu. Itak ne rabim nujno. 😊

 

 

Napisano
pred 7 minutami je Alex napisal:

Uf... Dobro, da si me spomnil.👍

Je doma že kak teden. Samo sina, ki je računalničar moram prositi, da mi to pošte la. 

Kaj točno že rabim, program, da bo to špilalo? 🤔

Res je. Eno stvar, ki je prišla za par evrov sploh nisem šel dvignit, ker me pride stat dvakrat več carina in vse ostalo, kot je vredno. Naj pošljejo nazaj prodajalcu. Itak ne rabim nujno. 😊

 

Sej to pa niti ne rabis cakat, tam ko je treba vnest podatke za posiljko das samo kljukco "vrni posiljatelju" 

 

Ta obd pa dela super na aplikaciji od telefona, be rabis  compa 🙂

Napisano
pred 2 minutama je Deeyan napisal:

 

Sej to pa niti ne rabis cakat, tam ko je treba vnest podatke za posiljko das samo kljukco "vrni posiljatelju" 

 

Ta obd pa dela super na aplikaciji od telefona, be rabis  compa 🙂

Aha. In kaj naložim na telefon, da bo delalo vse, kar je zanimivo? Ali mora bit avto ugasnjen, ko priklopim to napravco? 🤔

 

 

Napisano

Js mam gor tole, najbolj pri srcu mi je pa obd autodoctor, ki pa je placljiv ampak se splaca. 

 

Lahk delas samo pri kontaktu, al pa pri prizganem motorju. Pri kontaktu ne delajo vse funkcije, je pa dovolj za dolicene stvari, ki ne rabijo zagona motorja. 

Screenshot_20210828_131350_com.huawei.android.launcher.jpg

Napisano (urejeno)

Za primerjavo bi bilo najbolje, da uporabiš Forscan (za telefon ali Windowse (ta je zastonj)), odkljukaš vse parametre PCM modula in objaviš log datoteko ... zanimiv bil bil cel cikel, to je pri tebi cca 300 km, da smo na varni strani, lahko seveda v več kosih.

 

Sam delam tako: ko pridem v avto, ga prižgem, vtaknem adapter v port in nato zaženem aplikacijo, ta se poveže in inicializira, aplikaciji Forscan kliknem na snemanje ... po končani vožnji shranim log datoteko (prenosnik) in iztaknem adapter. Če pustim vtaknjenega, imam naslednjič težavo s ponovno vzpostavitvijo komunikacije - tega še nisem čisto pogruntal (adapter ima sicer tipko za prižgat, vendar je obrnjena navzdol in ne vidim, ali je prižgan ali ugasnjen).

 

https://forscan.org/documentation_13.html

 

 

Popravljeno od Janez007
Napisano
pred 7 urami je Janez007 napisal:

Za primerjavo bi bilo najbolje, da uporabiš Forscan (za telefon ali Windowse (ta je zastonj)), odkljukaš vse parametre PCM modula in objaviš log datoteko ... zanimiv bil bil cel cikel, to je pri tebi cca 300 km, da smo na varni strani, lahko seveda v več kosih.

 

Sam delam tako: ko pridem v avto, ga prižgem, vtaknem adapter v port in nato zaženem aplikacijo, ta se poveže in inicializira, aplikaciji Forscan kliknem na snemanje ... po končani vožnji shranim log datoteko (prenosnik) in iztaknem adapter. Če pustim vtaknjenega, imam naslednjič težavo s ponovno vzpostavitvijo komunikacije - tega še nisem čisto pogruntal (adapter ima sicer tipko za prižgat, vendar je obrnjena navzdol in ne vidim, ali je prižgan ali ugasnjen).

 

https://forscan.org/documentation_13.html

 

 

 

Jaz imam OBD vmesnik (OBDLink MX) vedno vtaknjen, imam vmes sicer en podaljšek-razdelilec z tipko preko katere ga lahko izklopim če slučajno bo avto dolgo časa stal. 

Se mi pa sam vedno brez problema poveže z android radiom, sem si narihtal da se mi ob zagonu motorja avtomatsko zažene tudi TorquePro adapter pa se nato itak sam konekta z Torque in imam takoj na radiju podatke motorja. 

 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Napisano

Na startni poziciji…

 

9D4907F9-BE3B-473E-BD75-D748F78161C9.jpeg.27a18d433ce38c27400b8eb55a41e2ad.jpeg


 

 

Pa se z druge perspektive…

 

D962353D-E963-44C3-A8EB-D964A641F4B6.jpeg.c6f627c28bfd424fe4d4a88d700d37a7.jpeg

  • Všeč 4
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 1 uro je Jest napisal:

Na startni poziciji…

 

9D4907F9-BE3B-473E-BD75-D748F78161C9.jpeg.27a18d433ce38c27400b8eb55a41e2ad.jpeg


 

 

Pa se z druge perspektive…

 

D962353D-E963-44C3-A8EB-D964A641F4B6.jpeg.c6f627c28bfd424fe4d4a88d700d37a7.jpeg

Srečno pot👍

  • Všeč 1
  • Hvala 1

N7rRRL1.jpg

Napisano
dne 28. 8. 2021 ob 5:35 je Alex napisal:

Kako pa kaj kaže z novim grillom? 

 

Mi je pisal Kitajček, če sem dobil denar nazaj (kar seveda sem),  pa če še potrebujem grill ga lahko ponovno naročim, so spremenili metode pošiljanja... se mi je zdelo full korektno pa sm reku ajd v tretje gre rado :D

  • Všeč 2
  • Haha 1
Napisano
pred 2 urama je Deeyan napisal:

 

Mi je pisal Kitajček, če sem dobil denar nazaj (kar seveda sem),  pa če še potrebujem grill ga lahko ponovno naročim, so spremenili metode pošiljanja... se mi je zdelo full korektno pa sm reku ajd v tretje gre rado :D

Kako sedaj pošiljajo? A mogoče kje iz Evrope? Ker tega je vedno več. So ugotovili, da folk ne bo več toliko kupoval pri njih, če boš moral vsakokrat pošiljati na poštno carino razne linke in dokazila, kje si kupil in na koncu plačati še davek pa carino in manipulativne stroške. 

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Koliko forumašev je potrebnih za menjavo 1 žarnice?   Okoli 1200, par 10 gor al dol. 1, da zamenja žarnico in objavi prispevek o svoji novi izkušnji 14, da delijo podobne izkušnje in tudi da bi se jo dalo menjati drugače 7, da opozorijo na nevarnosti pri menjavi 27, da izpostavijo slovnične napake 53, da preklinjajo in ozmerjajo te, ki iščejo slovnične napake 41, da popravijo slovnične napake v prispevkih "napadalce-popravljavcev" 6, da povejo, da je pravilni izraz svetilka in pa še 6, da tem povedo, da so ***** 2, ki delata v električarskem poslu da povesta da je pravilni izraz "svetilni element" 17 vsevedežev, ki so "bili" v električarskem poslu in povejo, da je žarnica čisto v redu izraz 109, da povedo, da ta odsek foruma ni namenjen žarnicam in da naj preselijo temo v pravilen odsek 209, da zahtevajo, da udeleženci prenehajo o isti temi pisati v 3 različnih odsekih foruma 111, da opozorijo na to, da vsi uporabljamo žarnice in je zato takšna tema upravičena 306, da povejo, katera metoda menjanja je najboljša, katera znamka je boljša od katere, in katera znamka je zanič. 27, da objavijo povezave do različnih tipov žarnic 14, da pove, da so bile povezave nedelujoče in objavijo popravljene. 33, da citirajo nekaj objav in dodajo, "jaz tudi" 14, da citirajo te in dopišejo "jaz tudi" 12, da jih pove, da ne bodo več sodelovali na forumu zaradi "žarniške afere". 4, da predlagajo, da se napiše FAQ o žarnicah 28, da vprašajo, kaj FAQ je 5, da vprašajo "a nismo o tem govorili pred kratkim" 148, da povedo, da najprej pogooglaj o žarnicah, predno objaviš 1, da čez pol leta začne vse to še enkrat...
    • Šta ispadne kad se pare pudlica i šarplaninac? Pudlici ispadnu oči...
    • Nikoli, nikoli, zares nikoli, se ne zadržuj, ko je treba prdniti. V nasprotnem primeru zadržani prdec potuje navzgor po tvojem telesu vse do možganov in tako dobiš usrane ideje...  
    • Pravijo, da če ženska ni nataknjena čez noč, je pa čez dan.   Če to res drži, moja šefla že dolgo ni bila nataknjena ponoči. Sploh pa ne to noč...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.