Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car


Ploki

Priporočeno sporočilo

Ujel še kokikor toliko lepo vreme....lih opral Mazdico.. pol se je pa usula sodra😅

IMG_20231202_145049.jpg

IMG_20231202_155310.jpg

dne 9. 11. 2023 ob 14:22 je Stroker napisal:

2x G194 AT Jet Black...

 

1a.jpg

 

2a.jpg

 

3a.jpg

 

4a.jpg

 

5a.jpg

 

6a.jpg

Black is beautiful😍😃👍 

 

Tvoj "rdeč rek"...tukaj sem pa takoj pozoren🧐...imaš katere specifične v mislih?...zvočnike mislim🙄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 2. 12. 2023 ob 15:58 je skritikrt napisal:

Black is beautiful😍😃👍 

 

 

Tvoj "rdeč rek"...tukaj sem pa takoj pozoren🧐...imaš katere specifične v mislih?...zvočnike mislim🙄

Načeloma vsi američani... sem pa "fan" Cerwin-Vega! (že nick pove)... še posebej, če so iz prejšnjega tisočletja 😊... je bil to njihov moto že v '70-ih...

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 58 minutami je Stroker napisal:

Načeloma vsi američani... sem pa "fan" Cerwin-Vega! (že nick pove)... še posebej, če so iz prejšnjega tisočletja 😊... je bil to njihov moto že v '70-ih...

Aha-z rdečo "gumico"😃👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koncno nasel cas (in da ni bilo neke hude gnece), da se zapeljem skozi pralnico ... prvic, odkar imamo to Mazdo :D ...

 

IMG_0247.JPG

  • Všeč 9
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Jest napisal:

Koncno nasel cas (in da ni bilo neke hude gnece), da se zapeljem skozi pralnico ... prvic, odkar imamo to Mazdo :D ...

 

IMG_0247.JPG

A se pozna že kaka praska :lol:

 

Kako si drugače zadovoljen, voziš veliko na elektro? Ti zjutraj vseeno laufa zdravn še bencin?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ga ze popraskal spredaj levo v en robnik… ☺️

 

Veliko prevozim na strom… Zazene se vedno na elektriko, ce je dovolj baterije… Poleti imam sploh nastavljeno na priority EV mode, da cimvec laufa na elektriko… Sedaj pozimi pa sem to izklopil, ker je doseg samo dobrih 35 km… in se na elektriko,vozim samo bolj po vasi in mestu… ce grem na hitro cesto ali AC, pa se itak vzge motor, ko ga malo bolj pohodim… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Sem se spravil mal fotkat zimski set pa hodim okrog avta in na tej svetlobi od merkatorji luč vidim da so gume preveč not to je šlamparija 12 let že vozim mazde in šele zdej vidim kako so šlampasto niso poravnane z robom blatnikov sramota

 

IMG_0671.jpg

 

IMG_0673.jpg

 

IMG_0675.jpg

  • Všeč 5
  • Haha 2
  • Ljubim 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 52 minutami je g.Wankel napisal:

Sem se spravil mal fotkat zimski set pa hodim okrog avta in na tej svetlobi od merkatorji luč vidim da so gume preveč not to je šlamparija 12 let že vozim mazde in šele zdej vidim kako so šlampasto niso poravnane z robom blatnikov sramota

 

IMG_0671.jpg

 

IMG_0673.jpg

 

IMG_0675.jpg

Res jeba..... 🤣😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malce drugačna slika-kako to izgleda pri matričnih projekcijskih žarometih. Je bilo včeraj zvečer lih prav megleno...ne preveč in ne premalo za fotografirati.

Tukaj slika "kratkih",slikano od zgoraj proti tlom.

IMG_20240112_222150.jpg

Popravljeno od skritikrt
  • Všeč 3
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

A ti še zmeri krompir uporabljaš za delanje fotk? Sem dvojna očala sprobal, če je z mano kej narobe, da je tolk megleno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.