Skoči na vsebino

Mazda6 2013


g.Wankel

Priporočeno sporočilo

Meni se zdi, da 175 konjev pri dizlu ni ?isto ni? preve?, saj z AT menjalnikom te?e zelo umirjeno, razen ko pohodi? pedalko do konca. 145 konjsko bencinarko pa sem peljal samo en krog.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 683
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Danes sem vozil za eno lepo belo 6-ko III-limuzino.In kaj sem udotovil?

Da ne "stoji" ni? kaj preve? na ?iroko in pravzaprav izgleda med vo?njo od zadaj dokaj bogo.Za razliko od mazde I in II, ki sta precej bolj "razkre?eni in ?portno delujo?i. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem vozil za eno lepo belo 6-ko III-limuzino.In kaj sem udotovil?

Da ne "stoji" ni? kaj preve? na ?iroko in pravzaprav izgleda med vo?njo od zadaj dokaj bogo.Za razliko od mazde I in II, ki sta precej bolj "razkre?eni in ?portno delujo?i. :D

 

 

Meni pa ne zgleda tako bogo. Na AC sem dva dni nazaj vozil za eno rde?o z avstrijskimi tablicami. Potem sem vozil par sekund v?tric in mi je jodlar pokazal tako :prstgor: in poli sem ?e jaz njemu tako :prstgor:. Mi je blo prav fanj :bravo:

Meni pa cx5 zgleda dokaj bogo, ker gume 225 so malo premalo ?iroke na velikost in ?irino avta.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni pa ne zgleda tako bogo. Na AC sem dva dni nazaj vozil za eno rde?o z avstrijskimi tablicami. Potem sem vozil par sekund v?tric in mi je jodlar pokazal tako :prstgor: in poli sem ?e jaz njemu tako :prstgor:. Mi je blo prav fanj :bravo:

Meni pa cx5 zgleda dokaj bogo, ker gume 225 so malo premalo ?iroke na velikost in ?irino avta.

 

hmm...to ma pa se moja sirse gume ;) pa jodlarju bi pokazu vrjetno en drug prst :D

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odfukano lepa friteza (pardon pomivalc) :)

 

Bela barva je vedno lepsa na avtih

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno ste ?e kaj sli?ali o tej ZOO marketin?ki potezi; :punk:

 

http://www.avtomobilizem.com/novice/mazda-...dov/01-05-2013/

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

octavia 610L...

http://www.rtvslo.si/zabava/avtomobilizem/...prtljage/308099

 

bemti japonca

 

Eno malo provokativno vpra?anje ?e novim uporabnikom Skyactive tehnologij:

Ko gledam porabo na nem?kih in italijanskih straneh, pa berem vas tukaj me zanima, ali ni tale skyactive samo en marketin?ki bullshit. Porabe so ENAKE kot na moji, regeneracija je ISTA....torej???????????? Kaj prina?a nova tehnologija v realnosti :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej to je podobna zgodba kot je danes pri vseh proizvajalcih - tile normni testi so BS. Sploh zato, ker se ga naredi brez, da bi se upo?tevala regeneracija. Poleg je pa ?e kar nekaj trikov kako zmanj?a? porabo in izpuste.

 

Naprej ne bom govori, ker bi moral peljat novo ?estko pod enakimi pogoji kot vozim svojo in bi lahko realno primerjal.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mogo?e bo v pomo? naslednji podatek

 

s prej?njim avtom Audi A4 2002 1.9TDi 131KM sem imel na poti v slu?bo oz. domov povpre?no porabo 5,2l/100km

sedaj z M6 III 2.5AT na enaki relaciji imam povpre?no porabo 6,6l/100km in avto ima prevo?enih 350km

 

vsaj pri bencinskih motorjih je nek napredek

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mogo?e bo v pomo? naslednji podatek

 

s prej?njim avtom Audi A4 2002 1.9TDi 131KM sem imel na poti v slu?bo oz. domov povpre?no porabo 5,2l/100km

sedaj z M6 III 2.5AT na enaki relaciji imam povpre?no porabo 6,6l/100km in avto ima prevo?enih 350km

 

vsaj pri bencinskih motorjih je nek napredek

 

jah sam prava primerjava bi bila z novim ne 11 let starim dizlom :P je pa lepa poraba za benz

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e pa je nekaj napredka s tem skyaktivom posebno, ?e se primerja dizela?a cx7 in cx5 (173 in 176 km). Pri cx5 je povpre?na poraba za dober liter do dva manj?a, kot pri cx7. No, je pa tudi res, da je cx7 slabih 200 kg te?ja.

 

Ja no...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da ima tukaj Tako zvana ekologija prste vmes ker avti z temi dodatnimi obdelavami plinov so vse bolj zadu?eni imajo va? konjev gredo pa vse manj.

 

?e ne druga ima novi motor manj izpustov v okolje (razen ?e ti pri normalni uporabi pije ve? kakor predpisano, potem je tudi izpustov ve?).

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.