Skoči na vsebino

Mazda 6 navigacija


krco22

Priporočeno sporočilo

kje jo pa najdem in ali morda ve? kako pokriva Slovenijo kajti zdaj imam igo sam je leto 2009 ali je morda ?e kera novej?a nekaj sem gledal in zasledil da so ?e 2011 tut zuni kak nasvet kako jo nalo?iti na sd tudi dobrodo?el

hvala

 

Do ju3 zvecer bom v Lj, ce si kje blizu in imas cas mi pisi na ZS, da se dobimo in ti zrihtam navigacijo :cheers:

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • Odgovori 238
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

da ne odpiram nove teme, bom kar tukaj vpra?al kako in kaj za mazdo 3.

 

na netu sem opazil 2 podobna navi sistema: verjetno gre za zelo podobna sistema - v ?em se razlikujejo?

 

KLIK

Objavljena slika

 

in

Objavljena slika

klik

 

 

zdaj pa me zanima sledeće:

- je vredna stvar ve? kot 300? - deluje, je uporabno al ?ivcira kot npr. xcar link

- koliko je pokritos navi KART- ?igave so (garmin, tomtom???), je mo?nost nadgradnje s ?asom?

- delujejo obvolanske tipke na volanu?

- zahtevnost monta?e?

- kvaliteta& morebitnost okvar?

- kako deluje bluetooth - kompatibilnost z razli?nimi telefoni?

- kvaliteta zvoka - bolj?a kot serijski avtoradijO?

- kako je s slovenskim jezikom?

“Casco in testa ben allacciato, luci accese anche di giorno, e prudenza… sempre!”
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no, sej nekatere iinformacije sem ?e dobil

 

http://www.eonon.com/Car-GPS/Specific-Car-GPS/D5102.html

 

kako je s pokritostjo balkana- slovenije?

 

kaj je potrebno kupit karte al se in?talira podobno kot na garminu?

 

 

260? s po?tnino ..... :)

“Casco in testa ben allacciato, luci accese anche di giorno, e prudenza… sempre!”
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no, sej nekatere iinformacije sem ?e dobil

 

http://www.eonon.com/Car-GPS/Specific-Car-GPS/D5102.html

 

kako je s pokritostjo balkana- slovenije?

 

kaj je potrebno kupit karte al se in?talira podobno kot na garminu?

260? s po?tnino ..... :)

 

kar se tice kart, mi poslji zasebno sporocilo ko bos imel radio doma in ti bom jaz zrihtal karte in program za navigacijo. Drugace so to kitajski avtoradji, od katerih si ne smes prevec cakati, zvok je kar je, ekran po dnevi se odseva....

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kar se tice kart, mi poslji zasebno sporocilo ko bos imel radio doma in ti bom jaz zrihtal karte in program za navigacijo. Drugace so to kitajski avtoradji, od katerih si ne smes prevec cakati, zvok je kar je, ekran po dnevi se odseva....

 

da odseva sem ?e opazu

 

....po youtubu sem gledal posnetke in nekateri so kar zadovolni z delovanjem...

 

 

me zanima ?e je res tako ali je samo posledica prvotnega navdu?enja?

 

 

je za kupovat te stvari al je stran vr?en dnar?

“Casco in testa ben allacciato, luci accese anche di giorno, e prudenza… sempre!”
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da odseva sem ?e opazu

 

....po youtubu sem gledal posnetke in nekateri so kar zadovolni z delovanjem...

me zanima ?e je res tako ali je samo posledica prvotnega navdu?enja?

je za kupovat te stvari al je stran vr?en dnar?

 

js sm kupu isto iz kitajske, mam jo ze kako leto stvar dela tako kot se zagre..super sede v armaturo..skratka sm zadovoljen.. :D

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Da mal obudim temo in sicer a ?e gdo ve a je mo?no dobit kaj za slovenijo oz kaj sploh narest sej mi dvdja od NAVTECH-a sploh no?e odprt...v preteklosti je delu sam ko sm vn uzeu ?ude?no ni hotu ve? prjet :S aja pa ?e to a je mo?no met le navigacijo al tut naprimer film...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prjatu TurboLumpy me je lep cajt nagovarju, naj probam v dvd rom 2003 GT-jke ukajlat nek originalni dvd film, no danes sem probal in ga jasno ne bere. To sem ?e prej vedu, ampak je poba vztrajal in s tem izgubu stavo. :cheers::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Ali ima kdo idejo kako zdru?iti ti dve napravi, da ni potrebno imeti ?e telefona zraven. Najbolje bi bilo spremeniti diagnosti?ni kanal v AVI signal ampak kako, kak?na ideja :ne vem:

 

 

post-378-1354483135_thumb.jpg + post-378-1354483180_thumb.jpg ALI post-378-1354483207_thumb.jpg

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali ima kdo idejo kako zdru?iti ti dve napravi, da ni potrebno imeti ?e telefona zraven. Najbolje bi bilo spremeniti diagnosti?ni kanal v AVI signal ampak kako, kak?na ideja :ne vem:

post-378-1354483135_thumb.jpg + post-378-1354483180_thumb.jpg ALI post-378-1354483207_thumb.jpg

 

Uffff to ne vem ce bi slo najprej poglej ce je kak SW za CE winse

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj sem se ze igral okrog tega, software za wince obstaja, mislm da moras imet obd adapter ki deluje preko bluetootha in ne preko usbja.

 

Ja samo tukaj na tej napravi sploh ne pride? do windows-ov, saj tamali deluje preko bluetootha

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj sem se ze igral okrog tega, software za wince obstaja, mislm da moras imet obd adapter ki deluje preko bluetootha in ne preko usbja.

 

js sm se tudi igral..ampak tezko je k mores potem na wince bluethooth najdit in meni to ni uspelo..

 

 

ker program pa je to drugac?

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js sm se tudi igral..ampak tezko je k mores potem na wince bluethooth najdit in meni to ni uspelo..

ker program pa je to drugac?

 

Program je HOBD, sem ga imel na svoji navigaciji in mi je delal.

 

Ja samo tukaj na tej napravi sploh ne pride? do windows-ov, saj tamali deluje preko bluetootha

 

Na netu najdi file CECMD, kopiraj ga na sd, potem v navigaciji spremeni pot do omenjene datoteke in bo? v windowsih.

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Program je HOBD, sem ga imel na svoji navigaciji in mi je delal.

Na netu najdi file CECMD, kopiraj ga na sd, potem v navigaciji spremeni pot do omenjene datoteke in bo? v windowsih.

 

se da dobit kje ful program? ce je majhen file lahko mi posljesnpo mailu. lp

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

q

Ja pa si imel isto navgacijo kot je prikazana gor in kako si pa potem povezal ti dve napravi?

 

Navigacija ni bila ista za videt, je pa delovala na wince, toko da nebi smelo bit problemov...

 

se da dobit kje ful program? ce je majhen file lahko mi posljesnpo mailu. lp

 

Bom pobrskal po racunalniku in ti ga posljem :)

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ne vem zakaj hudi?a v avte ne dajejo en 7' android tablet, na njemu preko BT lavfa vse, muzika je ?e vsa na USB, SD, FM sprejemnik lahko vgradi? ?e v uro.......navigacija lavfa gor, CD ji so pa itak preteklost. Vse kar rabi? je vmesnik za kontrolo na volanu in to je to.

 

nova mazda na primer ima ?e vedno grd ogromen radijo s CD re?o :ne vem:

Cene na trgu so 50-70? za tako masovno prodajo bi bilo 3x ceneje za avto proizvajalce...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ne vem zakaj hudi?a v avte ne dajejo en 7' android tablet, na njemu preko BT lavfa vse, muzika je ?e vsa na USB, SD, FM sprejemnik lahko vgradi? ?e v uro.......navigacija lavfa gor, CD ji so pa itak preteklost. Vse kar rabi? je vmesnik za kontrolo na volanu in to je to.

 

nova mazda na primer ima ?e vedno grd ogromen radijo s CD re?o :ne vem:

Cene na trgu so 50-70? za tako masovno prodajo bi bilo 3x ceneje za avto proizvajalce...

 

Najprej so ?li iz LP-jk na CD in so ?e pol pravega zvoka po poti pustili, potem pa na MP3 pa ?e pol kvalitete spustili.Kam gre ta zvok?Pa bodo na?i zanamci ?ez 50 let spet odkrili kje na podstre?ju stare gramofne in LP, pa to spustili in se ?udili, kako je mogo?e, da nekaj tako naravno in lepo zveni? ?zmeden?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej so ?li iz LP-jk na CD in so ?e pol pravega zvoka po poti pustili, potem pa na MP3 pa ?e pol kvalitete spustili.Kam gre ta zvok?Pa bodo na?i zanamci ?ez 50 let spet odkrili kje na podstre?ju stare gramofne in LP, pa to spustili in se ?udili, kako je mogo?e, da nekaj tako naravno in lepo zveni? ?zmeden?

 

?e konvertia? kot je treba je lahko zvok ?e bolj?i kot CD :prstgor:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e konvertia? kot je treba je lahko zvok ?e bolj?i kot CD :prstgor:

 

Kako?Sej ?e CD je linearno porezan zgoraj in spodaj.Kako doda? te manjkajo?e frekvence in ?ume, da ne zveni sterilno vse skupaj?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako?Sej ?e CD je linearno porezan zgoraj in spodaj.Kako doda? te manjkajo?e frekvence in ?ume, da ne zveni sterilno vse skupaj?

 

v smislu oja?anja dolo?enih zvokov in samega gaina

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej so ?li iz LP-jk na CD in so ?e pol pravega zvoka po poti pustili, potem pa na MP3 pa ?e pol kvalitete spustili.Kam gre ta zvok?Pa bodo na?i zanamci ?ez 50 let spet odkrili kje na podstre?ju stare gramofne in LP, pa to spustili in se ?udili, kako je mogo?e, da nekaj tako naravno in lepo zveni? ?zmeden?

 

Ja sam govorimo za v avto, kjer je tolk drugih zvokov, da ?e ne vem kako dober sistem je brez veze met, ker pravi audiofil si bo tak sistem postavil doma, kjer bo lahko res u?ival v zvoku brez dodatnih ?umov, ropota motorja, ?vi?ganja vetra in ?umenja gum...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sam govorimo za v avto, kjer je tolk drugih zvokov, da ?e ne vem kako dober sistem je brez veze met, ker pravi audiofil si bo tak sistem postavil doma, kjer bo lahko res u?ival v zvoku brez dodatnih ?umov, ropota motorja, ?vi?ganja vetra in ?umenja gum...

 

slu?alke na glavo v avtu :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ne vem zakaj hudi?a v avte ne dajejo en 7' android tablet, na njemu preko BT lavfa vse, muzika je ?e vsa na USB, SD, FM sprejemnik lahko vgradi? ?e v uro.......navigacija lavfa gor, CD ji so pa itak preteklost. Vse kar rabi? je vmesnik za kontrolo na volanu in to je to.

 

nova mazda na primer ima ?e vedno grd ogromen radijo s CD re?o :ne vem:

Cene na trgu so 50-70? za tako masovno prodajo bi bilo 3x ceneje za avto proizvajalce...

 

To naj dajo namesto analognih ?tevcev in pol si bo vask sam prilagodil kaj ga zanima in kaj ga ne zanima postavil tako da bo njemu v?e?.

 

Tako kot ima Lexus LFA. :jupiii:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.