Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

Vsi bi morali biti karakterji in re?i "ko vas jebe", pa bi hitro dali vsaj kak simboli?en evro. Tako, se pa "preprostim ljudem" zdi fajn, da zastonj objavijo to?no njihove fotografije dveh zrn to?e, nesre?e/kolone na drugem pasu avtoceste, razmazane fotografije/videa kakega dogodka in se jim na 24ur jebe, ne bi dali niti ? za posnetke.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Danes zjutraj na poti iz ?tajerske v ljubljano sem bil pri?a temu dogodku

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/zaradi-trcenja-tovornih-vozil-je-zaprta-stajerska-avtocesta-od-zalca-do-sempetra-nastal-je-vec-kilometrov-dolg-zastoj.html

 

Kamera v avtu je posnela trenutek trka in video sem ponudil pop tv-ju. Glede na to, da tak video opremijo spredaj in zadaj s samimi reklamami bi ?lovek pri?akoval, da ti namenijo vsaj honorar, da si pokrijem ?i??enje avtomobila, ker sem med pomaganjem ponesre?encem hodil po nafti, izte?enem olju, medu, hladilni teko?ini, mazivom in nato vse to prinesel v avto.

 

Ampak ne, oni bi sicer bili zelo veseli videa ampak samo, ?e ga dam zastonj. :blink:

 

O?itno je premalo dobi?ka in lastniki Pro Plusa v dav?nih oazah na nizozemskih antilih in off shore oto?ku Curasao pa? niso zadovoljni.

 

Spo?tovani!

 
Posnetek nas zanima, vkolikor ste nam ga pripravljeni poslati brezpla?no. Za posnetke in fotografije namre? ne pla?ujemo. Vsekakor pa vas navedemo kot vir posnetka.
 
?e ste ?e pripravljeni poslati posnetek, bomo zelo veseli.
 
Hvala in lp, 
redakcija 24ur.com

 

nisi murko

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah glej... konec koncev je bla nesre?a in zaslu?it na drugi nesre?i se mi tudi ni zdelo najbolj eti?no. Sem pa popustil, ker mogo?e pa da marsikomu mislit kaj se lahko zgodi - sploh kamionarjem, ki so vse preve?krat krivci takih pizdarij.

 

 

evo za vas z zvokom

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf da bi takole osebnega zadel, bi ble takoj tezje poskodbe in morda celo smrtne zrtve. :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je tvoj avto tudi kaj fasal? Na posnetku se slisi in vidi, da si nekaj izgleda povozil ...

 

Aja... Uro in datum nimas nastavljen... pa na glavo je obrnjeno   :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a lohk dobim avtogram

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf da bi takole osebnega zadel, bi ble takoj tezje poskodbe in morda celo smrtne zrtve. :(

 

Nujno bi morali uvesti uredbo, da imajo tovornjaki vseh vrst zadaj traverzo v vi?ini odbija?a osebnega avtomobila. ?e to bi bistveno omililo posledice nesre?, ko osebni avto naleti zadaj.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nujno bi morali uvesti uredbo, da imajo tovornjaki vseh vrst zadaj traverzo v vi?ini odbija?a osebnega avtomobila. ?e to bi bistveno omililo posledice nesre?, ko osebni avto naleti zadaj.

Po zakonodaji je nekaj takega ?e uzakonjeno, vendar je "zate?eno stanje", kar pomeni, da novega tovornega oz. priklopnega vozila ne more? homologirati, ?e zadaj nima "odbija?a" dovolj nizko. Na starih pa tega ne morejo zahtevati, ker homologira? lahko samo to, kar je predvidel proizvajalec, na starih tovornjakih pa tega pa? ni predvidel. In smo tam, kjer je Mazdin klub: pomembna je ?rka zakona, ne pa smiselnost... Seveda se strinjam, da bi morali tudi na stare tovornjake kaj takega zmontirati, ker tovornjaki prevozijo od 700.000 do 1.200.000 km, kar pomeni, da so na cestah bistveno ve? kot osebna vozila (kjer ?e redko kje dobi? 500.000 prevo?enih kilometrov) in so zato lahko ve?krat udele?ena v prometni nesre?i. In bi lahko dolo?ili, kako mora to biti narejeno in se homologira tudi doma?e delo, ?e je dovolj kakovostno narejeno. Sicer bi bilo to za varnost prometa bolj?e, bi pa potem morali homologirati tudi druge doma?e predelave... Tako pa je zakon, da se lahko homologira samo tovarni?ko predvidene spremembe, ljudje pa naj se pobijajo, dokler stari tovornjaki ne odslu?ijo svoje.

 

Ja, in po zakonu morajo novi polpriklopniki imeti tudi bo?no za??ito, da ne more? z boka zaviti pod polpriklopnik. 

 

Pri vsem tem je pa ?e to, da ?e pride registriran tovornjak iz dr?ave, ki ni ?lanica EU, zanj ti predpisi ne veljajo. Kar pomeni, da Ruskim vla?ilcem ni potrebno imeti "odbija?a" dovolj nizko, ker v Rusiji takega zakona nimajo...

 

 

 

http://gfycat.com/NeighboringBraveBullfrog

 

mladi vozniki v ameriki in avtomatika.....

 

Ni ovir za Toyoto! Ni ?udno, da je pri teroristih tako priljubljena...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Pa na radio1.si je tudi... ceprav nic ne pise, kdo je avtor ... So si ga "izposodili"? :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker z ro?nim menjalnikom je taka traparija nemogo?a?

vkolikor je tvoja desna noga na bremzi ja, bi prej crknil ko spusti? bremzo.....poglej si dobro video. 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je tvoj avto tudi kaj fasal? Na posnetku se slisi in vidi, da si nekaj izgleda povozil ...

 

Aja... Uro in datum nimas nastavljen... pa na glavo je obrnjeno   :) ... 

 

Vidt ni ni? so pa ko??ki dobr tolkli vse povsod pa tud na posnetku se vid, da je avto kr dobr treslo, ko sem zapeljal ?ez. Sej bi druga?e prej ustavil ampak je za mano en precej pridivjal in sem se bal, da bom fasal pozadinca.

 

Ura ni nastavljena, kar sem ?ele zdaj opazil (hehe skoraj eno leto ni bilo nobenega omembe vrednega dogodka, da bi preveril posnetke). Na glavo je pa obrnjena cela kamera, da gre napajalni kabel od zgoraj in da je ?im manj vidno. ?e je kamera pravilno obrnjena kabel prav grdo ?trli od spodaj in nekako ne zgleda. Pa? pol sam v aplikaciji obrnem sliko za 180 stopinj pa je to to, samo ura je pol narobe obrnjena - hehe.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa na radio1.si je tudi... ceprav nic ne pise, kdo je avtor ... So si ga "izposodili"? :)

 

?e pove?a? posnetek pi?e vir

 

 

 

Je pa nekaj zanimivo in sicer, da od trenutka, ko je po?ilo in do trenutka, ko je avto po?epnil (se pravi sem stopil na bremzo) je minila to?no sekunda. Se pravi, ker je ?lo za ?isto presene?enje in tudi glede na to, da dogodek ni bil ?isto zraven je reakcijski ?as res okoli sekunde. Tolk o tistih dveh sekundah, ki nam plozajo, da mora biti varnostne razdalje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidt ni ni? so pa ko??ki dobr tolkli vse povsod pa tud na posnetku se vid, da je avto kr dobr treslo, ko sem zapeljal ?ez. Sej bi druga?e prej ustavil ampak je za mano en precej pridivjal in sem se bal, da bom fasal pozadinca.

 

Ura ni nastavljena, kar sem ?ele zdaj opazil (hehe skoraj eno leto ni bilo nobenega omembe vrednega dogodka, da bi preveril posnetke). Na glavo je pa obrnjena cela kamera, da gre napajalni kabel od zgoraj in da je ?im manj vidno. ?e je kamera pravilno obrnjena kabel prav grdo ?trli od spodaj in nekako ne zgleda. Pa? pol sam v aplikaciji obrnem sliko za 180 stopinj pa je to to, samo ura je pol narobe obrnjena - hehe.

Sam tvoj avto je neke vrste kemikalijski magnet

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

post-5237-0-71271100-144.jpg

Boss je ustavil zaradi medu. Crknjenega konja reakcijski ?as pa zato, ker je prera?unljivec ?e razmi?ljal a se mu spla?a. :P

 

Zase vem da ?e padajo s kamijona gajbe la?kega, imam reakcijski ?as krepko pod desetinko, ?e pada union peljem naprej.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker je bila v Puchu kamera, sem pa pobral dol, kar se je posnelo... Ja, in tole NI v Sloveniji, da ne bo kdo odkrival tople vode...

 

https://youtu.be/MmXL0uA2CHo

Vrhunski posnetki, sploh una ko se pod "roko" bagra pelje ko bager koplje. :bravo:  :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Po dolgem cas spet en posnetek...  ene gospe, ki misli, da je cisto sama na cesti ... 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.