Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

Piz** tole pa je sranje,  upam da ni bilo nikomur ni?, voznika pa da so pilicaji dobili in da ga zaprejo za dolgo ?asa. Res mi ni jasno kako se gre nekdo kaj takega, in izgovori da je pomotoma narobe zapeljal so meni res totalno blesavi, ?eprav sem ?e videl rikverciranje po LJ obvoznici in podobno res ne bom nikoli razumel kaj enim zadogaja v glavi da se gredo take stvari.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja u Lescah so ga sele ustavl!! pa to cist trezn! pa dej pizda povsod mas 100m table  pa vkljucit se mors kr v desno stran!!! Ko nemors tega dojet??? Ce pa zeeee nekak ceprov nevem kko bi loh, ampak recmo, da se nategnes pa gres v nasprotno smer pa dej pizda ustav se przgi use 4 pa obrn glede na to da ni odstavnega pasu. Ta boga zenska ma pa baje samo roko zlomleno. Na posnetku se tud vid policijski kombi z luckam.. no medtem ko so tega majmuna lovil so ustavlal oz. preusmerjal promet in je potem se nekdo policistko zbil. Ampak na sreco se je use mirno koncalo.

 

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/gorenjska-avtocesta-zaradi-prometnih-nesrec-med-lescami-in-lipcami-zaprta-v-obe-smeri.html

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poleg tega je prevozil dva tunela v nasprotni smeri, kjer gorijo rde?e lu?i. Se pravi je ?el ?e 2x ?ez rde?o - tud to bi morali pri?teti h kazni.

 

Ampak kakorkoli ?e, ?e damo na stran kretena, ki je vozil v kontra smer, me je zmotilo reagiranje te nesre?ne ?enske. Ni? ji ni zakrivalo pogleda ampak se je umaknila ?ele ?isto zadnji trenutek. Kaj je sploh gledala, na cesto verjetno ne, ker bi opazila, da ji gre nekdo nasproti. Potem pa reagiranje, ki je popolnoma napa?no - mislim, da bi res bilo potrebno pod obvezno uvest za vse voznike trening varne vo?nje in si upam trditi, da bi vsaj za 10-15% zmanj?ali ?tevilo nesre?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poleg tega je prevozil dva tunela v nasprotni smeri, kjer gorijo rde?e lu?i. Se pravi je ?el ?e 2x ?ez rde?o - tud to bi morali pri?teti h kazni.

 

Ampak kakorkoli ?e, ?e damo na stran kretena, ki je vozil v kontra smer, me je zmotilo reagiranje te nesre?ne ?enske. Ni? ji ni zakrivalo pogleda ampak se je umaknila ?ele ?isto zadnji trenutek. Kaj je sploh gledala, na cesto verjetno ne, ker bi opazila, da ji gre nekdo nasproti. Potem pa reagiranje, ki je popolnoma napa?no - mislim, da bi res bilo potrebno pod obvezno uvest za vse voznike trening varne vo?nje in si upam trditi, da bi vsaj za 10-15% zmanj?ali ?tevilo nesre?.

Teoretik in action :-)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj to je to... vedno zagovarjam, da bi morali vsi brez izjem obnavljati znanje tako iz prve pomo?i kot iz ZVCP-ja, kot seveda pregled pri medicini dela na vsakih 10 let. Tu bi lahko ?e dodali ?VV. Ampak ne po zlatarskih cenah, temve? z minimalnimi stro?ki, da bi dejansko bil dan signal, da je to res v skrbi za pove?anje varnosti na cestah.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj je se posnetek z druge kamere, kjer prikazuje drugo nesreco, kjer je bila psokodovana policistka... kot je videti, je v civilnem vozilu in je kar naenkrat zavil na prehitevalni pas ... 

 

 

pa se en posnetek nadzorne kamere pred nesreco:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj je se posnetek z druge kamere, kjer prikazuje drugo nesreco, kjer je bila psokodovana policistka... kot je videti, je v civilnem vozilu in je kar naenkrat zavil na prehitevalni pas ... 

 

 

 

A jaz ne?esa ne dojamem ali kaj? Spredaj vozi policijski avto brez lu?k, nekdo ga dohiti in policijski avto zavije (brez ?migavcev) za kur?evo  zdravje/brezveze na prehitevalni pas in preseka pot vozilu zadaj?!? Nato pa ?ele pri?ge lu?ke (ok, to razumem, zaradi vozil zadaj). Se pravi je policistka sama povzro?iteljica nesre?e? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A jaz ne?esa ne dojamem ali kaj? Spredaj vozi policijski avto brez lu?k, nekdo ga dohiti in policijski avto zavije (brez ?migavcev) za kur?evo  zdravje/brezveze na prehitevalni pas in preseka pot vozilu zadaj?!? Nato pa ?ele pri?ge lu?ke (ok, to razumem, zaradi vozil zadaj). Se pravi je policistka sama povzro?iteljica nesre?e? 

Jz tud tko vidm tole.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Juup. On pa avtomaticno kriv, ker je pihnu :)

 

Poleg tega se je zaletel on, ker je pripeljal od zadaj z neprilagojeno hitrostjo ali s premajhno varnostno razdaljo. In zato je kriv. Ker v zakonu jasno pi?e, da mora? voziti s tako hitrostjo, da ima? vozilo pod kontrolo in ga lahko vedno varno zaustavi?...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poleg tega se je zaletel on, ker je pripeljal od zadaj z neprilagojeno hitrostjo ali s premajhno varnostno razdaljo. In zato je kriv. Ker v zakonu jasno pi?e, da mora? voziti s tako hitrostjo, da ima? vozilo pod kontrolo in ga lahko vedno varno zaustavi?...

Varnostna razdalja mora biti tak?na, da si sposoben pravo?asno ustavit tudi v primeru, ?e se ti nekdo bo?no zaleti. V tem primeru je s pravo bo?no varnostno razdaljo vozil tisti na drugi strani AC ki je povzro?il prvo nesre?o.

 

Kje pi?e kdo je kriv v tem primeru - mediji so objavili novico, da se je pijan voznik zaletel v stoje?i policijski avto ki je urejal promet.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pac jest tud to razumem kpt sarkazem. Varnostna razdalja? Policaj je iz voznega pasa sunkovito zapeljal na prehitevalni in s tem povzrocil prometno. Neke pretirane hitrosti sploh ni blo. Cista krivda policaja, ampak pravno je itq kriv voznik drugega vozila, ker je bil vinjen.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje pi?e kdo je kriv v tem primeru - mediji so objavili novico, da se je pijan voznik zaletel v stoje?i policijski avto ki je urejal promet.

ehh mediji... kdo jim pa sploh ?e verjame ;)

 

No ja lahko pa so se zlagali tudi policaji sami - ne bi bilo ni? novega.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja lahko pa so se zlagali tudi policaji sami - ne bi bilo ni? novega.

Od sodelavca bratranec je stal na mestu, ko se je vanj zaletel mili?nik. Ker je pihnil je bil potem kaznovan kot povzro?itelj on in ne mili?nik. Zanimivo da mu je zavarovalnica vseeno pla?ala ?kodo.

 

Uglavnem, bilo da si pirjen bilo da si vinjen, nikar za volan. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Huh pa ravno v?eraj sem imel prilo?nost videti policista v Golfu karavan (unemu z novimi nalepkami, rumenimi odsevnimi) na "nujni vo?nji". Se peljem po obvoznici in v ogledalu vidim modre lu?ke. Pa nekaj ?asa utripajo, nekaj ?asa ne. Pa ugasnejo, pride mimo... Prehiti in izgubi mojo pozornost.. Grem dol za Bizovik in vidim pred seboj lu?ke, ki se pri?gejo in gre ?ez rde?o, nakar se spet ugasnejo, ko je ?el ?ez semafor.
Vse mi je jasno, da je po avtocesti z lu?kami dosegel, da so se ljudje umikali ampak, da je ?el DOL iz avtoceste in nato z lu?kami ?ez semafor in spet nazaj na isto avtocesto, ta del pa ne razumem? Zakaj bi ?el sploh dol potem? Dobesedno se je malo igral z lu?kami, mi je kar ?al, da nisem imel kamere.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes zjutraj na poti iz ?tajerske v ljubljano sem bil pri?a temu dogodku

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/zaradi-trcenja-tovornih-vozil-je-zaprta-stajerska-avtocesta-od-zalca-do-sempetra-nastal-je-vec-kilometrov-dolg-zastoj.html

 

Kamera v avtu je posnela trenutek trka in video sem ponudil pop tv-ju. Glede na to, da tak video opremijo spredaj in zadaj s samimi reklamami bi ?lovek pri?akoval, da ti namenijo vsaj honorar, da si pokrijem ?i??enje avtomobila, ker sem med pomaganjem ponesre?encem hodil po nafti, izte?enem olju, medu, hladilni teko?ini, mazivom in nato vse to prinesel v avto.

 

Ampak ne, oni bi sicer bili zelo veseli videa ampak samo, ?e ga dam zastonj. :blink:

 

O?itno je premalo dobi?ka in lastniki Pro Plusa v dav?nih oazah na nizozemskih antilih in off shore oto?ku Curasao pa? niso zadovoljni.

 

Spo?tovani!

 
Posnetek nas zanima, vkolikor ste nam ga pripravljeni poslati brezpla?no. Za posnetke in fotografije namre? ne pla?ujemo. Vsekakor pa vas navedemo kot vir posnetka.
 
?e ste ?e pripravljeni poslati posnetek, bomo zelo veseli.
 
Hvala in lp, 
redakcija 24ur.com

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.