Danes se samo še starih vicev spominjam...
Med obiskom v psihiatrični bolnici v Begunjah raziskovalni novinar vpraša direktorja, na osnovi česa se odločijo, koga bodo sprejeli na zdravljenje.
- "Zelo enostavno je. Postavimo ga pred kad, polno vode, in mu damo čajno žličko, skodelico in vedro ter naročimo, naj kar najhitreje izprazni kad."
- "Če prav razumem: tisti, ki je normalen, začne vodo zajemati z vedrom..."
- "Ne, tisti, ki je normalen, izvleče zamašek z dna kadi. Želite sobo na vzhod ali na zahod?"
Od Morte do Vite: ferata smrti, ki je postala pot življenja - GORE LJUDJE
GORE-LJUDJE.NET
(prispevek je namenjen nadaljnjemu ugotavljanju poteka poti, zaporedja, ...)
Se srečata lovec iz Baške grape in lovec iz Kočevja, pa vpraša lovec iz Baške grape:
- "Kako to, da lahko tako hitro ujameš medveda?"
Lovec iz Kočevja odgovori:
- "Enostavno. Postavim se pred votlino, zažvižgam, pride ven medved in ga ustrelim."
Naslednji dan se spet dobita in kočevski lovec vpraša:
- "Kako to, da si cel v mavcu?"
Lovec iz Baške grape razloži:
"To sem naredil, kar si mi rekel: postavil sem se pred votlino, zažvižgal, in ven je prišel vlak..."
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Priporočeno sporočilo
Pridružite se pogovoru
Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.