Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 1 uro je dvorjan napisal:

Tukaj imaš izbiro direkt od proizvajalca:

WWW.ZIMMERMANN-BREMSENTECHNIK.EU

 

Smo potem našli, gre se za to da izbira preko proizvajalca pravi, naj vzamem te:

 

https://www.zimmermann-bremsentechnik.eu/zimmermann-brake-disc-for-mazda-6-kombi-gj-gl-front-551134.html

 

Torej vgradnja kataloška je GHR133251

 

Če pa pogledam katalog od mazde, svetuje GHR133251A, kar je sledeča

 

https://www.zimmermann-bremsentechnik.eu/593212-zimmermann-brake-disc-mazda-6-kombi--gj--gl---front.html

 

Za proizvajalca pa so te samo za 2018 letnik in naprej

 

 

Mazda je torej vmes posodobila kataloško in imajo letniki od 2018 naprej "boljše" diske, dimenzijsko so identični, so pa težji (8,9 vs 8,1) kg. Jaz sem se držal tanove kataloške in vzel te tanove, poročam kakšno bo stanje, ko jih dobim :)

 

 

  • Všeč 1
  • Hvala 1
Napisano

Jaz bom zelo verjetno tudi tele dal na trojko. Ker misel o "brake swap" sem ze skoraj v celoti opustil, saj nic pametnega in cenovno sprejemljivega ne najdem.

Napisano

Do grosista iz Avstrije sem izvedel, da Zimmerman naj nebi sam izdeloval diskov in ploščic, ampak prepakira pod svojo znamko kvaliteto, ki ji lahko zaupa.

 

ATE je pa tisti, ki sam izdeluje material pa še to ne za vse tipe. 
 

koliko sem pa gledal pa ima cx 5 184 kW diesel največje diske, ki se verjetno na 6 tudi ne bi zvijali.

 

jaz sem z mojimi naredil cca 100000 KM in je avtomatik

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Napisano
pred 13 urami je mazdaman napisal:

Do grosista iz Avstrije sem izvedel, da Zimmerman naj nebi sam izdeloval diskov in ploščic, ampak prepakira pod svojo znamko kvaliteto, ki ji lahko zaupa.

 

ATE je pa tisti, ki sam izdeluje material pa še to ne za vse tipe. 
 

koliko sem pa gledal pa ima cx 5 184 kW diesel največje diske, ki se verjetno na 6 tudi ne bi zvijali.

 

jaz sem z mojimi naredil cca 100000 KM in je avtomatik

Zanimiva informacija. Bom poročal kaj bo z njimi ampak verjetno bodo čas dokler imam avto zdržali.

 

Toliko so sedaj naredili original + ploščice (94 tisoč)

Napisano

Danes je en teden od naročila na autodoc, ma kaj to zmer tok časa traja? Zdej zastopm zakaj je Janez svoje ploščice naročil že pol leta prej kokr jih bo dejansko rabu :D 

Napisano (urejeno)

Jaz dosti naročam na autodoc in je zmeraj prišlo v max 5dneh, včasih tudi v 3. 

Popravljeno od Aless

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Napisano
dne 9. 3. 2023 ob 17:25 je NevLado napisal:

Danes je en teden od naročila na autodoc, ma kaj to zmer tok časa traja? Zdej zastopm zakaj je Janez svoje ploščice naročil že pol leta prej kokr jih bo dejansko rabu :D 

No, danes update, glih do poletja bomo :lol:

 

 

F597E219-AF70-496B-9B9A-6442A5C3CD32.jpeg

  • Všeč 2
  • Haha 1
Napisano (urejeno)
dne 13. 3. 2023 ob 20:54 je godlike napisal:

Uuu pa iz Nemčije ti gre. Jaz imam zadnje čase DPD iz Poljske.

Načeloma imajo skladišče v Berlinu. Jaz sem več ali manj dobil vse v roku 5-7 dni. Ponavadi sem dobil paket od autodoca hitreje, kot pa paket iz mimovrste.com ...

Popravljeno od Scr3am
Napisano

Evo, danes 15 marec sem dobil paket iz autodoc, naročil sem pa 2 marec :D

 

Najprej je DHL mučkal, dostavo je danes izvedla pošta slo, paket je bil pa raztrgan, ker pač vreme in te fore. Ampak svaka čast poštarju, je z mano preveril kataloške in vsebino paketkov in se mi lepo opravičil.


Tako da jutri grem menjat :jupiii:

Napisano
pred 8 minutami je NevLado napisal:

Evo, danes 15 marec sem dobil paket iz autodoc, naročil sem pa 2 marec :D

 

Najprej je DHL mučkal, dostavo je danes izvedla pošta slo, paket je bil pa raztrgan, ker pač vreme in te fore. Ampak svaka čast poštarju, je z mano preveril kataloške in vsebino paketkov in se mi lepo opravičil.


Tako da jutri grem menjat :jupiii:

Na Vič?

Napisano
pred 1 uro je Scr3am napisal:

Načeloma imajo skladišče v Berlinu. Jaz sem več ali manj dobil vse v roku 5-7 dni. Ponavadi sem dobil paket od autodoca hitreje, kot pa paket iz mimovrste.com ...

Dva skladišča majo.

Berlin in eno na poljskem:

2018: AUTODOC establishes new logistics location in Szczecin, Poland

 

 

Napisano
pred 5 urami je NevLado napisal:

Evo, danes 15 marec sem dobil paket iz autodoc, naročil sem pa 2 marec :D

 

Najprej je DHL mučkal, dostavo je danes izvedla pošta slo, paket je bil pa raztrgan, ker pač vreme in te fore. Ampak svaka čast poštarju, je z mano preveril kataloške in vsebino paketkov in se mi lepo opravičil.


Tako da jutri grem menjat :jupiii:

Nemci se nekaj hecajo. Men gume že dva dni po hofu rolajo. 🤪

Screenshot_20230315_175225_Chrome.jpg

  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Zmeden 2
Napisano
dne 15. 3. 2023 ob 12:12 je Janez007 napisal:

Na Vič?

Da, danes zamenjano. Na prvo žogo grabi mogoče 10% bolš, dokler orngi ne stisneš, ampak sem samo 1x, da se uteče - sem bolj nežen in sem zaviral v intervalih.

 

dne 15. 3. 2023 ob 12:38 je godlike napisal:

Dva skladišča majo.

Berlin in eno na poljskem:

2018: AUTODOC establishes new logistics location in Szczecin, Poland

 

 

Meni so poslali iz Berlina 👍

Napisano

Evo meni je tudi nekaj uspelo in ne vem kak:

20230319_142713.jpg

20230319_142737.jpg

Zdaj pa lahko čakam, da jih zvije.

 

Pa ni Mazda 😉

Alfa je imela boljšo robo.

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
Napisano

Pregreti so. Na enem se vidi od modrih do vijolčni barvnih oddtenkov. Na drugi pa svetlo rjavi rob znotraj.

Tud od pregretja pakn, so se zamazali.

Napisano

To je stock roba. Primerna za par močnih bremzanj in to je to. Me zanima,  če si umislim kak upgrade za bremze, moraš to vrjetno homologirat ali?

Napisano
pred 19 urami je godlike napisal:

Pregreti so. Na enem se vidi od modrih do vijolčni barvnih oddtenkov. Na drugi pa svetlo rjavi rob znotraj.

Tud od pregretja pakn, so se zamazali.

To je normalno in ni nobene panike :). Vsak drugi disk je tak.

Napisano

Imaš prav. 5 dni je od mojega "spusta" iz Rogle, pa so se 90% ščistli.

 

Mene je ta vijolčno-modra čisto iztirila.

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
Napisano (urejeno)

Vem da ste že tle reševal kataloške, sam je tolk aktualna tema, da nebi bral tolk strani nazaj pa iskal, zanimajo me namreč kataloške za M6 2019 G194 za spredne diske in ploščice. Hvala v naprej ;)

 

EDIT: Tien jih je pošiljal, ampak a so kataloške iste tudi za zadnji facelift?

Aja pa še, ve kdo na pamet velikost teh diskov a so 320 al so 297? Hm..

Popravljeno od 50keda
Napisano

Spredi je 297mm zadaj pa 278mm.

 

320 je le pri MPS-ki.

33112_1.png

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Janez in Micka praznujeta trideseto obletnico poroke. Pa gresta na sprehod po domačem kraju in obujata spomine...  - "Micka, se spomniš - tukaj na tem placu, ko zdaj stoji hiša - tu je bila veselica in sva se midva spoznala!" - "Seveda se spomnim Janez, kako bi pozabila...". Pa gresta dalje. - "Micka, se spomniš - tukaj, ko je zdaj asfalt - tu je bilo grmovje in sva se midva prvič poljubila!" - "Seveda se spomnim Janez, kako bi pozabila...". Pa gresta dalje. - "Micka, se spomniš - tukaj na tem pašniku - tu se ni pa nič spremenilo. Se spomniš Micka, kaj sva tu prvič počela?" - "Seveda se spomnim Janez, le kako bi pozabila..." - "Micka - glej, nobenega ni v bližini - kaj ko bi midva še enkrat poskusila, da vidiva, če je še tako lepo kot pred tridesetimi leti. Si za to Micka moja...?" Micka je za to... - "Micka! Ti si pa ja veliko, veliko bolj živahna kot pred tridesetimi leti!!" Micka močno drgetajoč: - "Janeeez; prrrrred trrrrrrrrrridesetimi leeeeti tuu ššššeee ni bilooooo eeeelektričneeega passstirrrja....."
    • V antikvariatu sem kupil zelo staro knjigo ter v njej našel recept za izgon hudiča. Potem sem nabavil žabe, lase, živalske oči, svinec, suhe korenine mrkača in še nekaj nujnih stvari, jih zmešal in skuhal, kot je treba, se namazal pod pazduho in po stegnih in pošprical stene v stanovanju. Zaradi tega je nastal hud prepir z ženo, nakar je ona v besu zapustila stanovanje. Tako da stvar načeloma deluje...
    • Zakaj ni več vicev o Mujotu in Hasotu? Sta šla vlamljat v banko pa sta namesto v sef vdrla v elektro omarico...
    • jah sigurno manj nevarno za ostale udeležence  pa zasvoji tudi manj..
    • Danes se samo še starih vicev spominjam...   Med obiskom v psihiatrični bolnici v Begunjah raziskovalni novinar vpraša direktorja, na osnovi česa se odločijo, koga bodo sprejeli na zdravljenje. - "Zelo enostavno je. Postavimo ga pred kad, polno vode, in mu damo čajno žličko, skodelico in vedro ter naročimo, naj kar najhitreje izprazni kad." - "Če prav razumem: tisti, ki je normalen, začne vodo zajemati z vedrom..." - "Ne, tisti, ki je normalen, izvleče zamašek z dna kadi. Želite sobo na vzhod ali na zahod?"
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.