Skoči na vsebino

KOGA VOLIT


mazdaman

Priporočeno sporočilo

lahko da ne kandidirajo pri vas ?e nimajo kandidata...

 

Je bilo pa v?eraj zanimivo soo?enje in kr presenetljiv izzid komu je bil dolo?en predstavnik stranke najbolj v?e?. ?e nam ?e ne sveti sonce nam bo pa Mesec :jezicek:

Mesec je v?asih manj trokiral kakor Cerar

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lahko da ne kandidirajo pri vas ?e nimajo kandidata...

 

 

Samo a ni tako da nimajo povsod iste stranke tudi iste zaporedne stevilke... Tako, da ce ena stranka v enem okraju ne kandidira, je pac ena izbira manj... Edino ce so se tik pred zdajci premislili in so jih pac samo izbrisali... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa tudi ni? konkretnega ne obljublja...

Res je.

Ampak tiste stranke ki so na vse pretege zagovarjale tezo, da je za Slo. edina re?itev prihod "trojke", bi morale obljubit, da ?e zmagajo, da jo pripeljejo v dr?avo. :blink:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preden se odpravim na volitve, mi lahko malo pomagate?

 

Sem pozabil, kateri so bili.

 

Ko se je odlo?alo, da bi dr?ava dala garancijo za TE?6, je ena stranka nasprotovala, da to pa ne, ker projekt ni pravilno zastavljen in da bo ?lo ogromno prora?unskega denarja za brez vezne projekte. Takrat so jo preglasovali in dali zeleno lu? za TE?6. Zdaj pa poslu?am kandidate, da bi bilo za TE?6 najbolje, da jo takoj po dokon?anju konzervirajo. O?itno je ena stranka bolje presodila situacijo kot ostale. ?e bi imela kaj ve? mo?nosti, bi nas re?ila zgre?enih projektov in to se mi zdi dober var?evalni ukrep. Mislim, 1,5 milijarde evrov je pa ?e kar en kup?ek denarja. Samo sem pozabil, kateri so to bili. sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preden se odpravim na volitve, mi lahko malo pomagate?

 

Sem pozabil, kateri so bili.

 

Ko se je odlo?alo, da bi dr?ava dala garancijo za TE?6, je ena stranka nasprotovala, da to pa ne, ker projekt ni pravilno zastavljen in da bo ?lo ogromno prora?unskega denarja za brez vezne projekte. Takrat so jo preglasovali in dali zeleno lu? za TE?6. Zdaj pa poslu?am kandidate, da bi bilo za TE?6 najbolje, da jo takoj po dokon?anju konzervirajo. O?itno je ena stranka bolje presodila situacijo kot ostale. ?e bi imela kaj ve? mo?nosti, bi nas re?ila zgre?enih projektov in to se mi zdi dober var?evalni ukrep. Mislim, 1,5 milijarde evrov je pa ?e kar en kup?ek denarja. Samo sem pozabil, kateri so to bili. sramezljiv

 

Ne vem ?e ti bo glih odgovor v?e?, glede na to kako ga/jih imajo "tvoji" v ?elodcu - gradnji je nasprotovala stranka Zares z Gregorjam Golobi?em na ?elu.

 

http://www.siol.net/novice/slovenija/2011/04/zares_tes.aspx

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In koga ali kaj vidim-o na voli??ih? Sive, stare, na berglah ali podobne. Mladina +18 pa spi, ajajo, sobota bila huda. In potem se cmerijo pismo! Jaz bi to tako: upokojeni sploh ne bi smeli na volitve, one k spijo pa oglobit!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In koga ali kaj vidim-o na voli??ih? Sive, stare, na berglah ali podobne. Mladina +18 pa spi, ajajo, sobota bila huda. In potem se cmerijo pismo! Jaz bi to tako: upokojeni sploh ne bi smeli na volitve, one k spijo pa oglobit!

Obvezno ukinit glasovanje ob nedeljah in ga uvesti ob delavnikih! Kak?no prihodnost pa lahko pri?akujemo, ?e o njej odlo?a ve?inoma volilci, ki ?e mal po krizantemah di?ijo.

Elektronsko glasovanje bi bilo sploh najbolj?e.

 

Pa ?e to. Sam se zavzemam za proporcionalen sistem - toliko denarja kolikor si ga kot fizi?na oseba vpla?al v prora?un, toliko glasov ima? (v stilu skup??in delni?arjev). Bi v momentu odpadli razni populisti?ni politiki. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima? kaj proti Zaresu?

 

Ja, vem, so posamezniki, ki po?nejo stvari, ki naj jih ne bi po?eli. Toda, v kateri stranki jih pa ni?

Kej dost nimam proti Zaresu, ker so imeli kar dosti konkretnih in tehtnih predlogov... je pa zanimivo, da so prav mediji in novinarji to stranko najbolj uni?ili ozirom predvsem predsednika GG-ja. Za neko domala nedol?no napako ali pa la? (kakor se to vzame), ker je GG nekemu obrobnemu novinarju "pozabil"  :hudicek:  povedat za lastni?ki dele? v neki firmi so ga dobesedno raztrgali. A na drugi strani imamo pa patolo?kega la?nivca, ki mu je pa vse dovoljeno - celo vladanje iz zapora. Res smo ena dvoli?na hipokritska dru?ba.

In koga ali kaj vidim-o na voli??ih? Sive, stare, na berglah ali podobne. Mladina +18 pa spi, ajajo, sobota bila huda. In potem se cmerijo pismo! Jaz bi to tako: upokojeni sploh ne bi smeli na volitve, one k spijo pa oglobit!

Dejansko ima? prav... nam usodo kreira neaktivni del populacije... pol se pa vsi ?udimo zakaj je tako kot je. Takoj podpi?em, da so volitve obvezne seveda s tem, da se uvede tudi elektronsko glasovanje preko digitalnih potrdil.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obvezno ukinit glasovanje ob nedeljah in ga uvesti ob delavnikih! Kak?no prihodnost pa lahko pri?akujemo, ?e o njej odlo?a ve?inoma volilci, ki ?e mal po krizantemah di?ijo.

Elektronsko glasovanje bi bilo sploh najbolj?e.

 

Pa ?e to. Sam se zavzemam za proporcionalen sistem - toliko denarja kolikor si ga kot fizi?na oseba vpla?al v prora?un, toliko glasov ima? (v stilu skup??in delni?arjev). Bi v momentu odpadli razni populisti?ni politiki. 

 

Ni slaba ideja... ve? da? ve? velja?. Ne bi bilo neumno tudi IQ merit ali pa vsaj pri referendumih dat volilcu pred glasovanje nekaj vpra?anj, da se sploh preveri a ve o ?emu odlo?a in ne po principu tako kot je Zoran reku al pa tako kot je Janez reku.

 

 

Glede elektronskega glasovanja pa je zdnji? en mladinc hotu izpast stra?no pameten in je rekel, da vlada namenoma ne uvede e-galsovanje, ker no?e da bi mladi volili. Sem mislil, da mu bom kr eno prsolil skozi ekran. Pizda, da bi tisto leno mazoljasto rit dvignil iz postle in enkrat tekom dneva reskiral 10 minut ter pri?el na volitve in oddal glas je pa fakin prevelik napor al kaj? A to je ta mlade? dana?nja? Sej pol res ni ?udno, da se jih delodajalci izogibajo kot hudi? kri?a.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejansko ima? prav... nam usodo kreira neaktivni del populacije... pol se pa vsi ?udimo zakaj je tako kot je.

 

Glede elektronskega glasovanja pa je zdnji? en mladinc hotu izpast stra?no pameten in je rekel, da vlada namenoma ne uvede e-galsovanje, ker no?e da bi mladi volili. Sem mislil, da mu bom kr eno prsolil skozi ekran. Pizda, da bi tisto leno mazoljasto rit dvignil iz postle in enkrat tekom dneva reskiral 10 minut ter pri?el na volitve in oddal glas je pa fakin prevelik napor al kaj? A to je ta mlade? dana?nja? Sej pol res ni ?udno, da se jih delodajalci izogibajo kot hudi? kri?a.

 

Tu bi se zdaj dalo filozofirat: torej je neaktivni del prebivalstva bolj aktiven kot aktivni del prebivalstva...

 

 

Da pa bi volitve prestavili na delovni dan, se mi zdi pa ?e slab?e, ker je delovnik ponavadi precej bolj zapolnjen in zmanjka ?asa. V nedeljo pa se lahko (vsaj mi naredimo tako) odpravi? na izlet in spotoma se ustavi? pred voli??em. Najprej sko?i mo? volit in ?ena pazi otroke v avtu, nato sko?i ?e ?ena in mo? pazi otroke v avtu. Saj ne traja tako dolgo. ?e najve? ?asa vzame, da te najdejo v tistem imeniku. Potem stopi? v kabino in ker ?e prej ve? (vsaj naj bi) koga bo? volil, ga samo poi??e? in obkro?i?. In hitro ven.

 

Za to so pa manj?e vasi v?asih kar malo v prednosti. Voli??e mora biti odprto do 19ih. ?e pa ?isto vsi iz volilnega imenika prej opravijo volilno dol?nost, se lahko zapre prej. In to se je v na?em Lokovcu nekajkrat zgodilo. Pred ali po ma?i (kakor je kdo utegnil) je vseh skoraj 300 ljudi opravilo z volitvam in tako je kompletna dru??ina opoldan ?e popivala pred Winklerjem... Udele?ba 100%.

In ko se kdaj kdo na kak?nih volitvah ni prikazal, je cela vas vedela, da zaradi njega tisti trije iz volilne komisije niso mogli k Winklerju, ker so morali ?epeti na voli??u do 19ih... Ker pa je Winkler zaprl, se tudi to spreminja. ?al.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se tudi strinjam z vami...obvezno vsi pounoletni..volit.tako da vsi odlo?amo skupaj ne pa samo nekateri ki pridejo na voli??e.verjetno bo to te?ko izvedljivo.lp ale?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In koga ali kaj vidim-o na voli??ih? Sive, stare, na berglah ali podobne. Mladina +18 pa spi, ajajo, sobota bila huda. In potem se cmerijo pismo! Jaz bi to tako: upokojeni sploh ne bi smeli na volitve, one k spijo pa oglobit!

hahaha, raj?i spim kot pa da lopove volim ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hahaha, raj?i spim kot pa da lopove volim ;)

Ma tudi ok. Ampak potem pa odda? glas za nekega levega, zelene, pirate, pingvine z madagaskaqrja.... kogarkoli...ne, tako pa gre v prazno in procent gor za tiste huuuude lopove.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma tudi ok. Ampak potem pa odda? glas za nekega levega, zelene, pirate, pingvine z madagaskaqrja.... kogarkoli...ne, tako pa gre v prazno in procent gor za tiste huuuude lopove.

Zanimivo vpra?anje, koga v resnici voli? ?e ne gre? na voli??e. Ga ni politika ki nebi basal, da tvoja abstinenca jemlje glas prav njemu in daje onim na drugi strani.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo vpra?anje, koga v resnici voli? ?e ne gre? na voli??e. Ga ni politika ki nebi basal, da tvoja abstinenca jemlje glas prav njemu in daje onim na drugi strani.

Fajn grafit  MB, pa vseeno je treba volit: dsc01522.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah brez veze delati preveliko ?tudijo o volitvah. ?e ?e gre? volit daj glas novim/mladim in neskorupiranim, ki imajo vsaj ?eljo po spremembi, ne pa ostalim politikom, ki so velikokrat dokazali da so nesposobni. ?e pa ne gre? volit pa tudi prav, nih?e te ne sme siliti da gre? na voli??e in naredi? neiformirano odlo?itev. Zastopim pa tudi mlade, ki se jim s skorupirano politiko ne da ubadati in ?e odmislimo propagando da je volitev obveza,dol?nost, da mora? volit idt. ne vidim  razloga, ki bi jih pritegnil da bi ?li volit, ker tudi ?e bi ?li vsi volit in bi izbrali po?tenega kandidata mu drugi ne bi pustili da bi kaj dobrega naredil in bi spodkopavali dobre projekte, zato pa tudi smo v tak?ni situaciji kot je.

 

Najbolj butasti se mi pa zdijo tisti ljudje, ki si stvar vzamejo preve? k srcu in se za?nejo kregat z drugimi ker niso volili istega. Potem pa po kak?nem ?kandalu obi??e? ka?no bolj presti?no restavracijo in vidi? akterje, ki so se ?ez dan blatili zve?er pa skupaj pijejo in u?ivajo ter si mislijo: fajn smo jih nategnili, narod naj se kar krega  med sabo mi bomo pa ?e poskrbeli zase.  Takrat se pa zave? za kak?ne norce imajo politiki narod

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa tudi ni? konkretnega ne obljublja...

 

Pomoje je bolje da ni? ne obljublja, pa se potem izka?e, kot pa da cel predvolilni ?as nekaj obljubljajo, pa potem ni? ne naredijo.

 

Skratka, tip je deklasiral staro gardo...zdej me samo zanima a gre na ustavno ve?ino, ali bo povabil samo desus in je to to :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj se klinac gre SDS s takimi izjavami kot jih je v?eraj dal ?erna? bi ga mogli zapreti. ?To je podpihovanje, ki je prepovedano kot tole nekako:

Opozorilo: Po 297. ?lenu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovra?tva, nasilja ali nestrpnosti. S klikom na gumb Spletno oko prijavite komentar, za katerega menite, da vsebuje sovra?ni govor.

 

Kak?na nezrelost ne morem verjet. Pa naj se razpustijo in ostanejo doma. Bo ?e najmanj ?kode. 

 

Sedaj ?e druge volitve narod jasno ka?e da zahteva nekaj novega in ne dinozavrov.

 

Je pa zanimivo kako se vedno napihuje Lahovnik. Glede na to da je imel svojo mo?nost in da so ga od?agali bi lahko imel tolko ksihta da bi bil tiho in naj lepo naprej zaje**ava svoje ?tudentke.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.