Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

Dejte mi mal povedat koliko ste placali kaj vase mazdice...a se da dobit kaj popusta ali je cena taka kot je....

 

Recimo za Mazda3 G120 Attraction in Revolution ter Mazda3 G100 Attraction...

 

Lp

Ej..Primo? ...jaz za mojo CX5 sem dobil malo popusta..treba malo gnjavit plus Mazda klub popust..malo okoli pogledat...mogo?e kak?en salonski,ali testni se dobi ugodno:-):-):-)lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce ze provociramo: a nisi nekje napisal, da si ekonomist in ti ne raste denar na drevesu...kako to, da si kupu cx5 dizel in naredu v treh letih dobrih 40k in zdaj prodajas, ker si ugotovu da ne rabis takega avta :P  (hehe ne me ubit :) )

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce ze provociramo: a nisi nekje napisal, da si ekonomist in ti ne raste denar na drevesu...kako to, da si kupu cx5 dizel in naredu v treh letih dobrih 40k in zdaj prodajas, ker si ugotovu da ne rabis takega avta :P (hehe ne me ubit :) )

Ne sej ni nic narobe ne bom te...saj eni ki me poznajo vejo zakaj...pac plani so bli za familjo itd. pa so se plani porusili in takega avta res ne rabim...pa se veze me na dolocen nacin na te plane, zato gre tudi od hise...upam, da sem dovolj jasno napisal :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ?koda, no. Pa sem resni?no upal, da se bo uredilo.

 

No, ja, pogumno naprej. 

 

Mogo?e bo butasto vpra?anje, ampak res mi ni poznano tole vozilo: koliko sede?ev pa ima tale CX5? Sodelavec se je poro?il, pa ima nevesta ?e od prej tri otroke, na?rtujeta pa ?e kak?nega skupnega. In sedaj malo gleda za kak?nim malo-ve?-sede?nim enoprostorcem...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skoda ja...

Drugace pa ravno vceraj me je poklical Andrej iz BTCja pa mi pravi, da mi je najdu eno mazdo 3 120 konjsko, challenge, ker je nekdo skenslal narocilo...ker smo potem iskali tudi novo trojko a jih ni bli zato sem pol kupil 6 ko karavan..

Tako da ce zelus ga kontaktiraj, bos verjetno dobu lepo ceno (ze prej mi je reku da na trojko lahko da popusta)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej..Primo? ...jaz za mojo CX5 sem dobil malo popusta..treba malo gnjavit plus Mazda klub popust..malo okoli pogledat...mogo?e kak?en salonski,ali testni se dobi ugodno:-):-):-)lp

 

Dej jim malo zatezi, da stisnejo tile v Kopru se malo popusta ...  ti si glih pred kratkim tam kupoval :) ... Primoz ma zdele denra... ki ga ?uli... druga?e je ?e grozil, da bo kupil Dacio al pa Golf II :D  :jezicek:  :harhar:  :vesel:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...bom malo jim geliptersko zate?il...he he samo mora Primo?.. .povedat ?e gremo v akcijo in itd...tudi ta ponudba od Labija je ok...lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...bom malo jim geliptersko zate?il...he he samo mora Primo?.. .povedat ?e gremo v akcijo in itd...tudi ta ponudba od Labija je ok...lp

 

Andreju sem ze jaz pisal, pa pravi, da nima nic,.. ocitno je tista ze sla ...  Te bo pa Primoz poklical... da bosta skupaj mal geliptersko zatezila :D 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gelipterji, drzim pesti, da se Dobro izpogajate. Mogoce celo za dober denar vzamejo cx5 v racun.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gelipterji, drzim pesti, da se Dobro izpogajate. Mogoce celo za dober denar vzamejo cx5 v racun.

 

 

CX-5 je menda ze prodana ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No greva jutri ...v salon Mazda:-):-)sem se ?e po telefonu skoraj vse zmenili,jutri pa upam ,da se zmenimo kot treba.danes Primo? ni mogel priti do 17 ure.lp:-):-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes pa sva res bila z Primo?om,salon Mazda v kp.lepo smo se dogovorili za Mazdurino,ki dobavljiva,kmalu..tudi cena ok...Primo? je spoznal tudi ?efa.mazda salon kp.lp:-):-):-):-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam novo mazdo 3 letnik 2014, prevo?enih 26.000 km , pa je ?e prvi problem.Je ?la ?ena zjutraj v slu?bo po avtocesti v Kopru , ko  naenkrat  na mazdi zmanjka mo?i v motorju, vse mo?ne lu?ke na armaturi so se v?gale, panika.Komaj je pri?la do parkiri??a.Me kli?e v slu?bo,pridem do nje na parkiri??e, v?gem avto ,delajo samo tri cilindri.Nekako peljem avto na servis, pravijo , da je to prvi? kar se zgodilo.Pridem popoldne po avto, zamenjali so v?igalno tuljavo na sve?ki.Drugi dan ,gre ?ena v su?bo, me pokli?e ,da avto ?e vedno cuka.Spet na servis,kjer mi isti dan zamenjajo ?e sve?ko, sedaj je OK.Kupil sem mazdo , da ne bi imel problemov, tako pa ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je zdr?ala 26000km do prvega problema je tak super.. :)  na servisu pa itak vedno re?ejo da je to prvi?, ?eprav so polni forumi polni istih te?av in v tujini celo vpoklic..

Kateri motor pa ima??

Hmmm, ne vem ?e bi se glih strinjal, da je to super ?e pri 26.000km. Sploh pa v?igalne tuljave res ne bi smele crkovat predno ne prevozi? vsaj 100kkm. Sicer pa dokler je garancija ni neke panike ampak ob?utek pa verjetno ni glih dober.

 

Boca zakaj pa nisi uporabil MES asistenco in ti oni odpeljejo avto na servis brezpla?no, da se ne matra? in reskira? ?e kak?ne okvare?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm, ne vem ?e bi se glih strinjal, da je to super ?e pri 26.000km. Sploh pa v?igalne tuljave res ne bi smele crkovat predno ne prevozi? vsaj 100kkm. Sicer pa dokler je garancija ni neke panike ampak ob?utek pa verjetno ni glih dober.

 

Boca zakaj pa nisi uporabil MES asistenco in ti oni odpeljejo avto na servis brezpla?no, da se ne matra? in reskira? ?e kak?ne okvare?

je servis 2 km stran, pa se mi dalo zapravit cel dan dopusta za to sranje

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.