Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

"Zakaj se tolk sekirate ?e je, po va?em, statistika izkrivljena"

 

?zmeden?

 

Pa res ne vem ve?, al sm jst normaln al kaj, da tega ne zastopim... nevem kam spadajo takle izjave... hudo me spominjajo na politiko... katera me, kot sm ?e nakazu, dela "rahlo" ?iv?nega ?e leta

 

Why oh why? ...oz. kako to, da ne verjamem nobenemu politiku? :D

...pa ja imajo vse prov in vse vedo .....BEEEEEEE!

 

Bravo. :bravo:

Le zakaj ne verjamemo vsega,kar naplavzajo politiki in ?asopisi in razne statistike?

Ker razmi?ljamo z svojo glavo in ne njihovo.Na smeh mi gre,ko kdo omeni-oni so tako rekli ali napisali,se pravi,da je to res. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"Zakaj se tolk sekirate ?e je, po va?em, statistika izkrivljena"

 

?zmeden?

 

Pa res ne vem ve?, al sm jst normaln al kaj, da tega ne zastopim... nevem kam spadajo takle izjave... hudo me spominjajo na politiko... katera me, kot sm ?e nakazu, dela "rahlo" ?iv?nega ?e leta

 

Why oh why? ...oz. kako to, da ne verjamem nobenemu politiku? :D

...pa ja imajo vse prov in vse vedo .....BEEEEEEE!

 

?e si normalen se spra?uje?? Najbr? se to ?e kdo spra?uje. Ampak si vseeno pozabu odgovort na moje vpra?anje. Pa Boss in ostali so tud pozabili odgovort. Kako to?

Bom ?e enkrat vpra?al.

Zakaj se tolk sekirate in razburjate, ?e statistike ka?ejo, da je NAJPOGOSTE?I vzrok za hude nesre?e, neprilagojena hitriost? ?e vi pravte, da ne vozite prehitro in da ostali tud ne vozijo prehitro, se to vas in vesoljne Slovenije itak ne ti?e.

Torej kaj bi blo druga?, ?e bi bil na vrhu statistike nek drug vzrok, na primer, vo?nja kontra po AC, ker se ?e v to nonstop obregate.

In zdaj ?e se spustim na va? nezrel nivo razmi?ljanja.

Povejte prosm in mi odgovorte, ker vi nikakor ne priznate da je prevelika in neprilagojena hitrost poglavitni in najpogostej?i krivec za te?je nesre?e in potem naplozate vsesorte druge kvazi vzroke .....

Pol pa vi povejte, k se mate za huj? strokovnjake od dr?ave, policije, ?lendra, politike itd... kdaj po va?em, potem sploh je prevelika in neprilagojena hitrost vzrok za nesre?e? A v va?i teoriji zarote sploh obstaja neprilagojena hitrost kot faktor za nesre?e? Saj po va?i teoriji se lahko zmeraj zgovarja? na nekaj druzga; slabe gume, slabo vreme, de?, sneg, slaba cesta, slab?i avto, prepo?asen avto pred vami, Bog nedaj po?asna vo?nnja nekoga po prehitevalnem pasu, nepri?iganje ?migavcev, utrujenost, skrbi v slu?bi, doma, nereden sex, polo?aj venere, marsa, lune itd,...

No povejte, kdaj se pol nekdo razkanta zaradi prevelike hitrosti? Ker kot je mo? razbrati, va?o "cenjeno rajtengo", bi se dalo peljat povsod hitro, ?e ne bi.....ups....skoraj bi se zareku...

Boss bo ziher vedu odgovor, ker on je veliko ?tudiral o varnosti itd...knede Boss?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Daens okrog 8h zjutraj spet rde? golf kontra po ljubljanski obvoznici. :bravo: Je pri njemu hitrost sploh pomembna ? ?zmeden?

 

Pa dejmo nehat komplicirat, ker se bo tema vlekla do nezavesti in vsi enostavno odgovorite z DA ali NE, bo g.Lojz sre?en ker bo dobil odgovor na njegovo vpra?anje mi pa tud. :danzoman:

 

Js sem ga ?e dal kako stran ali dve nazaj.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, ampak boh ne dej, da bi ti tole temo sploh dobro prebiral, a ne? Zastavlja? vpra?anje na katerega si v ve?ih postih ravno v tej temi ?e sli?al odgovor. Ne vem no, a pri?akuje?, da ti bomo znova in znova dajali isti odgovor ti nas bo? pa pol lahko zmerjal, da se ponavljamo kot papige.

 

Kar se ti?e kdo je pre?tudiral veliko o prometni varnosti ti lahko bistveno razliko povem, da jaz sem jo veliko ti je pa nisi ni? oz. se naslanja? samo na ustna izro?ila, ki ste jih predelalil v gostilni?kih debatnih kro?kih. Seveda po tvoje je veliko bolj prav, da se ravna? po zdravi kme?ki pameti kot pa da bi probal razumet realne argumente.

 

Ni ti treba, da vzame? moje argumente, ampak lahko poi??e? tudi kak?nega od strokovnjakov, ki se s tem ukvarjajo na takem profesionalnem nivoju, da izsledke raziskav ne bremenijo finan?ni in drugi vzgibi.

 

Upam, da si tale zadnja dva odstavka razumel, ?e ju pa nisi pa lahko v odgovor samo napi?e?, da pa? spet plozam in da nakladam in da sem otro?ji. Ni problem ti kr napi?i, saj forum prenese skoraj vse.

 

Ker o?itno ne ve? kak?na je razlika med previsoko hitrostjo in neprilagojeno ti lahko povem, da previsoka je vedno kadar je vo?nja nad omejitvijo, neprilagojena je pa takrat, ko se nesre?a zgodi takrat, ko se vozi pod omejitvijo.

 

?e ne razume? kako grdo raztegljiv pojem je to ti lahko povem, da vsaki?, ko se nesre?a zgodi iz slabo znanih razlogov policija enostavno napi?e neprilagojena hitrost in ta podatek se zdru?i tudi s tistimi, ki so res divjali. Pa so vsi sre?ni in zadovoljni razen ?rtev oz. o?kodovancev takih nesre?. Saj je vseeno a ne, tudi ?e se ne napi?e resni?nih vzrokov, va?no da odgovorni "opravijo" svoje delo in zaklju?ijo poro?ila. Pa je to res odraz dejanskega stanja?

 

O?itno ti razume? zadeve samo do trenutka, ko ti pa?ejo pa ?etudi ne prikazujejo realne slike oz je ta zelo popa?ena. Zadovoljen si z dejstvom, da bo? re?il prometno varnost samo s tem, da bo? zamanj?al hitrost vse ostale faktorje pa pozablja? ali pa se jim namensko izogiba?, ker po tvoje je hitrost klju? do vsega.

 

Zanimivo je to, da v tujini so to dejstvo ?e davno ovrgli in posku?ajo ?imbolj realno oceniti zakaj prihaja do nesre? in kaj bi bilo pomembno narediti, da bi se varnost izbolj?ala. Realni podatki in resni?na dejstva so vredna veliko, la?ni in izkrivljeni podatki pa ni? in upam, da je to jasno.

 

V tujini so za nesre?e velikokrat v statistih krivi tako vzdr?evalci in upravljalci cest, kot neustrezna signalizacija in napake na vozilih. Znajo tudi ugotoviti ali je ?loveka zadela kap med vo?njo in je zapeljal s ceste. Pri nas tega podatka ni nikjer saj tudi, ?e ?lovek zapelje na ravni ceste v jarek policija zapi?e kot neprilagojeno hitrost ?eprav vsi vejo da to ni res.

 

Nih?e ne ugotavlja, ali se je to zgodilo ker je voznika zadela kap, ker je recimo po?ila guma, ker se je nekdo ustra?il pre?kajo?e ?ivili, ker je v trenutku nesre?e drkal po radiju ali pa po mobitelu ali pa si je pri?igal cigareto. Ne teh podatkov v na?ih statistikah ni, ker se niti ne pomatrajo, da bi jih sploh posku?ali pridobiti.

 

Za vse te primere je pri nas kriva neprilagojena hitrost, ki je zaradi tega na tako visokem mestu (na mestu ?tevilka dve, prvi je alkohol - ?e 1x poglej mednarodno poro?ilo, ki sem ga priepil nekaj postov nazaj). ?udno, da v tujini je struktura statistike precej druga?na in da je skoraj 30-35% vzrokov na strani tehnike, neustreznih cest, neustreznih ozna?b. Pri nas pa ti vzroki zasedajo natanko 0%. A ti ta podatek ni niti malo ?uden ali pa vsaj neobi?ajen.

 

Zanimivo, da pa pred leti pa so bili krivi vzdr?evalci, ko je na Gorenjskem nenadoma zamrznil del avtoceste. Pa ?e takrat so mislili vse skupaj potu?ati in naprtiti kazen voznikom za neprilagojeno hitrost. Sre?a v nesre?i za vse te udele?ence je bila, da je bilo v nesre?i udele?eno tudi policijsko vozilo in SAMO zaradi tega je potem policijsko poro?ilo vsebovalo, da so vozniki opro??eni krivde in je bil kriv vzdr?evalec cest DARS, ker ni pravo?asno posul AC. A te tudi to ne spravi k temu, da bi malo razmislil ali bo? spet napisal, da nakladam in da sem otro?ji?

 

Pa po?asi lahko neha? limat insinuacije na vse druge udele?ence debate in nas obkladat z divjaki pa ?etudi to v resnici nismo. Upam, da se ne bo kdaj tebi zgodilo, da bo? zaradi spelta okoli??in bil kriv in ti bodo dali kazen in naprtili krivdo za nesre?o zaradi neprilagojene hitrosti pa bo? 100% vedel, da je vzrok nekje drugje ampak policija in sodniki bojo bili neomajni. Me zanima a bo? takrat ?e vedno tako vestno zagovarjal samo eno dejstvo, ki ga po?iljajo v javnost odgovorni. In ja, takrat bo? ti tudi zabele?en v delu statistike, kjer se po tvojem, nahajajo samo divjaki.

 

Ja napisal sem dejstvo - hitrost je velik faktor ni pa glavni (vsaj v resnici ne) in to je problem, ker se vse stvari osredoto?ajo samo na ta faktor vse ostale pa se pozablja. To pa je problem, ki ti ga posku?amo dopovedati. Ogromno nas vozi po omejitvah in se posku?amo ?imbolj dr?ati pravil dolo?enih v bibliji za voznike (ZVCP) ampak vseeno se najdejo nepredvidljive situacije in takrat bi bilo zelo lepo da odgovorni navedejo prave razloge za nesre?o pa ?etudi to zahteva ve? truda, kot pa ?e samo na hitro na pamet in na hitro napi?ejo da je kriva neprilagojena hitrost.

 

Samo to ho?emo in mislim, da tukaj ni NIKOGAR, ki bi zagovarjal divja?ko vedenje in divjanje brez mej po na?ih cestah, ?eprav si ti skoraj prepri?an, da smo ve?ina Mazda?ev takih divjakov in norcev.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo to ho?emo in mislim, da tukaj ni NIKOGAR, ki bi zagovarjal divja?ko vedenje in divjanje brez mej po na?ih cestah, ?eprav si ti skoraj prepri?an, da smo ve?ina Mazda?ev takih divjakov in norcev.

 

Kaj si pol g.Lojz misli ?ele o potentnih lastnikih ?vabov ? :angry2:

 

?e v?eraj?nja statistika od pumpe v lj do murske in nazaj na pumpo.

 

Nepravilna menjava pasu na avtocesti, brez uporabe smernika - 24X

 

Nepravilna menjava, samo smernikom, ampak brez da pogleda-preveri ?e lahko to varno stori - 2X (mi smo pa fajn zavirali, pa ?eprav smo peljali cca 135 km/h-pravi dirka?i)

 

Leplenje na rit - 3X (modeli so nam rinili v rit pa ?eprav se jim nismo mogli umaknit, ker je bila na voznem pasu kolona tovornjakov, ko pa smo le te prehiteli smo se jim takoj umaknili, da jih nismo ve? ovirali)

 

Izsiljevanje - 1X in 1X tovonjak ki je enostavno samo zapeljal na prehitevalni pas, brez smernika in da bi pogledal, tablica ja bila iz Bolgarska(BG).

 

Uporaba telefona - 3X

 

Divjaki ki so nas kljub na?ih 135 km/h, prehiteli da se je Cx kar zaguncal in ?e ga ni bilo - 6X

 

Varnostna razdalja, tovornjakarji vozijo 5 metrov narazen(dobr da ve?krat ne poka) - 5X

 

Dirke slonov(2 tovornjaka se prehitevata) - 2X

 

In ?e meglenkarji - 1X zadaj in 2X spredaj

 

To so vsi prkr?ki ki smo j ih vsi trije opazili med vo?njo v na?o smer, nasprotna nismo mogli in niti utegnili spremljat.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam stari to je pa tuma?, takega ne sam izspit pa pike pa nevem kaj u arest k kakemu morilcu, sj sta dejansko na istem en je ?e drugemu pa ni ratal-?e. :angry2:

 

Vi?ek pa je k se mu ?e fajn zdi in pol ?e posnetek da na youtube. :angry:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK Bos, ampak ti in ostali mislite, da se policaji zmotijo samo v primeru, ko napi?ejo neprilagojena hitrost, pa je blo mogo?e kaj drugega razlog za nesre?o. Ne dopu??ate pa te mo?nosti, da se policaji zmotijo v obratno smer in sicer, da pa mogo?e tudi takrat, ko za vzrok nesre?e navajajo recimo, izsiljevanje, pa ?eprav je jasno, da je nekdo nekoga izsilil zato, ker je izsiljeni prehitro pripeljal in ga je izsiljevalec izsilil preprosto zato, ker izsiljeni sploh ?e ni bil v vidnem polju takrat ko je izsiljevalec zapeljal pred njega. Jaz vem da se to velikokrat zgodi. A ta zmota ti pa ni mote?a in ni mo?na?

In ker si ti ?e meni zastavu vpra?anje, ?e? naj ti povem kolk sploh je ta prilagojena hitrost, al je to 20% , 30% itd...manj od omejitve, te spra?ujem tudi jaz. Povej kdaj se pol, po tvojem, zgodi nesre?a zaradi neprilagojene hitrosti! Torej, kak?na nesre?a se mora po tvojem zgodit, da bo? ti reku; ja, to se je pa zgodilo zato, ker je nekdo peljal z neprilagojeno ali preveliko hitrostjo. Namre?, ni radar povsod, kjer se zgodi nesre?a, da bi policaji lahko pokazali kolk je kdo peljal takrat, ko se je razkantal.

?al, niisem zasledu tvojega odgovora na moje vpra?anje, ?eprav ti pravi? da si mi odgovoru.

Jaz sem tebi odgovoru, zdaj daj pa ?e ti meni!

Bo ?lo?

 

Kaj si pol g.Lojz misli ?ele o potentnih lastnikih ?vabov ? :angry2:

 

?e v?eraj?nja statistika od pumpe v lj do murske in nazaj na pumpo.

 

Nepravilna menjava pasu na avtocesti, brez uporabe smernika - 24X

 

Nepravilna menjava, samo smernikom, ampak brez da pogleda-preveri ?e lahko to varno stori - 2X (mi smo pa fajn zavirali, pa ?eprav smo peljali cca 135 km/h-pravi dirka?i)

 

Leplenje na rit - 3X (modeli so nam rinili v rit pa ?eprav se jim nismo mogli umaknit, ker je bila na voznem pasu kolona tovornjakov, ko pa smo le te prehiteli smo se jim takoj umaknili, da jih nismo ve? ovirali)

 

Izsiljevanje - 1X in 1X tovonjak ki je enostavno samo zapeljal na prehitevalni pas, brez smernika in da bi pogledal, tablica ja bila iz Bolgarska(BG).

 

Uporaba telefona - 3X

 

Divjaki ki so nas kljub na?ih 135 km/h, prehiteli da se je Cx kar zaguncal in ?e ga ni bilo - 6X

 

Varnostna razdalja, tovornjakarji vozijo 5 metrov narazen(dobr da ve?krat ne poka) - 5X

 

Dirke slonov(2 tovornjaka se prehitevata) - 2X

 

In ?e meglenkarji - 1X zadaj in 2X spredaj

 

To so vsi prkr?ki ki smo j ih vsi trije opazili med vo?njo v na?o smer, nasprotna nismo mogli in niti utegnili spremljat.

 

Hja in kaj ho?e? s tem povedat?

Saj statistika govori tudi o teh razlogih za nesre?e.

Saj statistika dolo?a tudi to, da se je nesre?a zgodila zaradi nepravilne strani in smeri vo?nje, pa da se je nesre?a zgodila zaradi neupo?tevanja varnostne razdalje, nesre?e zaradi izsiljevanja itd.... saj to vse pi?e v statistikah, pa vendar vas to ne moti. Moti vas samo ta neprilagojena hitrost.

 

evo... spet dodatna stran v temi... :P

 

Kolk strani do konca pa ima ta "zvezek"?

 

 

tole si poglejte :angry:

 

tole je stvar za do?ivljenski odvzem izpita in vsaj nekaj let ?uze

 

http://www.youtube.com/watch?v=Bo48gD3kEQo

 

tazga bi jaz tepu, dokler ne bi vsa neumnost stran padla.

 

Tle se strinjam s tabo, ampak ?e smo ?ist po?teni, lahko re?emo tudi tako.

Ta nori bedak je peljal za re?ilcem, ki je imel pri?gano sireno in utripajo?o plavo lu?. Torej ta re?ilc je vse prisotne udele?ence opozarjal, da se bli?a s preveiko hitrostjo. Pravzaprav, ta bedak ni naredu ni? druzga kot da se je, tako kot vinjetarji, "?lepal" za re?ilcem. Za bedakovo norost je v tem primeru poskrbel utripajo?i in z sireno ?vi?gajo?i re?ilec. Prakti?no je bil ta debilni norec manj nevaren kot tisti, ki divja v lastni re?iji brez spremstva sirene in utripajo?e lu?i.

Zakaj se mi zdi, da boste zdaj spet vsi usekali po men in rekli, da jaz tega norca in tako po?etje opravi?ujem in zagovarjam?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No vidi? Lojz sej se kon?no strinjava... seveda je mo?no tudi obratno in to tudi ni redek primer sploh pri tistih situacijah tipa "izsilil motorista". Amapk to?no to kar si ti napisal samo potrjuje dejstvo, da policija ni usposobljena ali pa no?e oziroma se ji ne ljubi poiskati to?nega vzroka, da se je nesre?a zgodila.

 

In to je narobe pri celi zgodbi in zato se ne more? kot gluha svinja obe?at samo na en sam vzrok in vehementno napisati, da je to glavni vzrok in krivec vsega hudega na cestah. Enostavno ne gre, ker so dejstva prikazana izkrivljeno v vseh straneh in to je problem pri na?i prometni varnosti.

 

Takih primerov kdaj se nesre?a ne zgodi zaradi neprilagojene hitrosti je ogromno. Recimo ?lovek je zaspal za volanom zaradi utrujenosti in zapeljal v ovinku naravnost brez zaviranja. Ogromno je na?inov kako se to da ugotoviti ali je bila res neprilagojena hitrost ali pa je bila hitrost prilagojena samo mo?akar je spal.

 

Ampak najla?je je napisati tako, da je bila hitrost neprilagojena pa ?eprav to ni res - to je problem. Velja tudi kontra ampak to ne izpodbija mojih pisanj ampak jih samo ?e ja?e, ker dokler se ne bodo nesre?e obravnavale bolj pravilno ne more? nikakor trditi (to po?ne? ti), da bo? s pridiganjem o zmanj?anju hitrosti re?il ve?ino problemov.

 

To ti ho?em dopovedat ?e ves ?as... nikoli ni samo enega vzroka za nesre?o ampak je ponavadi ve? vzrokov ali pa tudi splet okoli??in in dokler si ne bomo kon?no rekli bobu bob in za?eli statistiko voditi bolj resno in odgovorno bomo vedno tako kot to po?ne? ti iskali poglavitni vzrok samo pri enem od spektra vzrokov in dejstev ki zaznamujejo vsako nesre?o.

 

 

Pa ?e diriktni odgovor na tvoje vpra?anje- kdaj se nesre?a zgodi zaradi neprilagojene hitrosti: Poslab?ane vozne razmere (sneg, de?, listje na cesti) in neprilagojena vo?nja tem razmeram. Recimo vo?nja mimo parkiranih vozil brez da bi voznik predvidel, da nekdo lahko stopi na cesto - velja tudi za prehode za pe?ce. Nepregledni ovinki ali pa recimo ozke ceste skozi naselja pa hitrost ni bila prilagojena. ZA vse take primere in za vse podobne lahko re?emo, da je res krivda v neprilagojeni hitrosti glede na razmere na cesti. Se pravi za vse zadeve kjer lahko preveri? in dejansko vidi? je hitrost neprilagojena.

 

?e pa na ovinku zija 20cm luknja, ki tam zeva ?e nekaj ?asa pa je odgovorni ne popravijo pa ni vzrok neprilagojena hitrost ampak je to napaka vzdr?evalca, ki je pla?an za popravilo teh cest (vsi vozniki pla?amo nadomestilo za uporabo cest.

 

Zdele se mi malo mudi na teren... bom nadaljeval ?e naprej, ?e bi ?elel sli?ati ?e ve?.

 

 

Tle se strinjam s tabo, ampak ?e smo ?ist po?teni, lahko re?emo tudi tako.

Ta nori bedak je peljal za re?ilcem, ki je imel pri?gano sireno in utripajo?o plavo lu?. Torej ta re?ilc je vse prisotne udele?ence opozarjal, da se bli?a s preveiko hitrostjo. Pravzaprav, ta bedak ni naredu ni? druzga kot da se je, tako kot vinjetarji, "?lepal" za re?ilcem. Za bedakovo norost je v tem primeru poskrbel utripajo?i in z sireno ?vi?gajo?i re?ilec. Prakti?no je bil ta debilni norec manj nevaren kot tisti, ki divja v lastni re?iji brez spremstva sirene in utripajo?e lu?i.

Zakaj se mi zdi, da boste zdaj spet vsi usekali po men in rekli, da jaz tega norca in tako po?etje opravi?ujem in zagovarjam?

 

dej poglej video do konca no... poglej kaj je naredil na koncu... ?zmeden?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, zadaj sem kliknil na, policija. si, in na hitro na?el TOLE.

Oglejte si statistiko po vzroku nesre?, na strani. Alkohol je voden celo posebej, tako da ne klamfajte neumnosti, ?e? da statistika zdru?uje alkoholike in norce v eno kategorijo.

Le ?tudirajte. bi znalo bit zanimivo.

 

Hehe Boss, ampak tvoj odgovor na moje konkretno vpra?anje je to?no tak?en kot sem ti ga dal ?e jaz pri tvojem vpra?anju zastavljenem meni, le da si malo z besedami motovilil. Tud jaz sem teb povedal, da se za vzrok nesre?e razi??ejo okoli??ine, potem pa napi?e v statistiko kaj je bil vzrok.

Ti si povedal isto, kot jaz tebi ho?em dopovedat ?e ves ?as.

Ti pravi?, da je zate neprilagojena hitrost takrat, kadar se vreme poslab?a, pa voznik tega ni upo?teval, pa da voznik ni upo?teval tega, da mu lahko nekdo pred avto sko?i, pa za nepregledne ovinke in ozke ceste itd....No zdaj pa poglej kaj sem napisal v odgovoru, na tvoje vpra?anje jaz, kako policaji ugotavljajo, kdaj je bila za nesre?o kriva neprilagojena hitrost!

Jaz sem ti odgovoru bolj na splo?no, ti pa nisi naredu ni? druzga kot to, da si iz mojega splo?nega odgovora nanizal konkretni primer?ek. Ni? druzga nisi naredu.

hehe Boss, tle si se pa totalno za?trikal in verjetno nehote povedal to, kar tebi in vsem vam, jaz ?e ves ?as trobim.

No kon?no smo raz?istili. Aleluja!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Hja in kaj ho?e? s tem povedat?

Saj statistika govori tudi o teh razlogih za nesre?e.

Saj statistika dolo?a tudi to, da se je nesre?a zgodila zaradi nepravilne strani in smeri vo?nje, pa da se je nesre?a zgodila zaradi neupo?tevanja varnostne razdalje, nesre?e zaradi izsiljevanja itd.... saj to vse pi?e v statistikah, pa vendar vas to ne moti. Moti vas samo ta neprilagojena hitrost.

 

Povedat sem hotu to?no tisto kar pi?e v drugi vrstici va?ega citata.

 

Kolk strani do konca pa ima ta "zvezek"?

 

Po?asi jih boste sami filali, ba dovolj je ?e fore.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

""""Povedat sem hotu to?no tisto kar pi?e v drugi vrstici va?ega citata.""""

@YavarYe X6V6, Hja tukaj, vi trdite da policaji zmeraj pi?ejo samo neprilagojena hitrost. Tega ne trdim jaz ampak vi! Jaz ?e skoz trdim, da policaji navajajo tudi druge vzroke nesre?, (dokaz statistika ki sem jo prilepil in na?el samo za vas) vi pa kar naprej lapate, da ne in da policaji zmeraj napi?ejo neprilagojena hitrost in to zato, ker se jim, kao, ne da raziskovat dejanskega razloga za nesre?o.

A ste ?e vsi pozabili kaj sploh govorite/pi?ete?

Hehe, prav fajn se mi zdi, ko vidim, da sem vas, ?eprav vas je tukaj enako misle?ih kot rusov, razkopal ko star ?kaf. Dolgo sm rabu, ampak mi je ratalo. Hvala vam.

V zahvalo bom dal v nedeljo vbogaime 10? pri ma?i in ?e za vas zmolil en o?ena? pa sveti angel...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po..ka flika. :aaaaa: Pa nas je razkrinkal,Lojz,to na?o dirka?ko dru??ino pod krinko. :whatever::ph34r:

Kaj pa zdej? :dudek:

 

Zdej vas pa samo ?e enkrat, zamaskiran v prodajalca ?ebule, na skrivaj po?akam zadaj za GAMO v BTC-ju, kjer se va?a tolpa zbira, pa vam vsem po vrst ventil?ke poberem.

Hehehehehe....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej vas pa samo ?e enkrat, zamaskiran v prodajalca ?ebule, na skrivaj po?akam zadaj za GAMO v BTC-ju, kjer se va?a tolpa zbira, pa vam vsem po vrst ventil?ke poberem.

Hehehehehe....

 

Js se ?e kr tresem, g.Lojz po vinjeto ni upal, ventil?ke bo pa ?raufal, samo tukaj sem varen, ker moja kolesa tega sploh nimajo. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, ti bi moral bit politik, ?e ?e nisi...

 

vse besede v celotni temi si vedno v pravi meri sebi v prid obra?al...

 

selektivno bere? na?a sporo?ila, potem pa izlu??i? tisto kar tebi prav pride, ko smo pa za?eli nekateri tudi v tvojih vodah plavati, in se z neko distanco strinjati s tvojimi tezami, si pa kar izbral, da ti to nam ?eli? ?e od vsega za?etka dopovedati...

 

retorik in pol !

 

vsaka ?ast ;)

 

na koncu bo? itak opazil, da si na forumu nismo nasprotniki, kakor tudi po vsej verjetnosti ne na cesti, ampak smo vsi v isti barki...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js se ?e kr tresem, g.Lojz po vinjeto ni upal, ventil?ke bo pa ?raufal, samo tukaj sem varen, ker moja kolesa tega sploh nimajo. :blush:

 

Kaj, a tvoja kolesa na avtu nimajo ventil?kov? A ti jih je ?e kdo pokradu?

 

 

Lojz, ti bi moral bit politik, ?e ?e nisi...

 

vse besede v celotni temi si vedno v pravi meri sebi v prid obra?al...

 

selektivno bere? na?a sporo?ila, potem pa izlu??i? tisto kar tebi prav pride, ko smo pa za?eli nekateri tudi v tvojih vodah plavati, in se z neko distanco strinjati s tvojimi tezami, si pa kar izbral, da ti to nam ?eli? ?e od vsega za?etka dopovedati...

 

retorik in pol !

 

vsaka ?ast ;)

 

na koncu bo? itak opazil, da si na forumu nismo nasprotniki, kakor tudi po vsej verjetnosti ne na cesti, ampak smo vsi v isti barki...

 

A da znam govort?

Ve?, sem hotu it za ?upnika, pa mi ni blo v?e?, ker pol nebi smel fu*at. Jaz pa to rad delam. Pa farov?ke kuharce so itak vse debele in stare, tako da.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A da znam govort?

Ve?, sem hotu it za ?upnika, pa mi ni blo v?e?, ker pol nebi smel fu*at. Jaz pa to rad delam. Pa farov?ke kuharce so itak vse debele in stare, tako da.....

 

ej... cerkev lahko preselimo v eno drugo temo, saj ta o *ukanju in ?upniku in kuharcah ne dr?i ravno ?isto, saj nikjer ne pi?e, da mora ?upnik kuharco nabijat... ;)

 

eh... way off topic ;) grema s tem v CHAT...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.