Skoči na vsebino

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Cca. pol ure (ker grem vmes v bufet ?e na enga takratkega (2 ponavadi ?e doma izpijem na te??e), da nism nervozen med po?asno vo?njo). :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo kaj pravi in?truktor varne vo?nje - tole bi si vsak novodobni cestni ?erif moral prebrati - Lojz tud zate velja.

 

http://www.zurnal24.si/prijavite-norce-clanek-169477

 

Umaknite se mu

 

Objestna vo?nja je prvi vzrok za nastanek nesre?e,” opozarja in?truktor varne vo?nje Brane K?zmi?. “Vo?nja denimo tik za odbija?em je veliko te?ji prekr?ek, kot ?e znotraj omejitve 60 kilometrov na uro vozimo 70 kilometrov na uro.”

In kaj storiti, ?e za seboj v vzvratnem ogledalu opazimo, da se nam pribli?uje voznik, ki bi nas najraje “presko?il”? “Pustite ga mimo ?im prej, to bo najvarneje za vse. Va?i kakr?nikoli drugi odzivi ga bodo naredili le ?e bolj ?iv?nega, morda se vam bo za pritisnjeno zavoro ?elel ma??evati in nesre?a bo pred vrati. Dr?imo se reka, da pametnej?i prvi odneha.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo kaj pravi in?truktor varne vo?nje - tole bi si vsak novodobni cestni ?erif moral prebrati - Lojz tud zate velja.

 

http://www.zurnal24.si/prijavite-norce-clanek-169477

 

Ko sem ti jaz to reku, mi nis verjel, ko pa re?e Kuzmi? pa verjame??

Jaz ?e skoz trdim, da so za NAJTE?JE nesre?e krivi trije klju?ni dejavniki; Neprilagojena hitrost, premajhna varnostna razdalja, pa telefon.

 

Je pa zanimivo kako se Kuzmi? zdaj pametnega dela. Tipa poznam, in to?no vem kak?ne pizdarije je ta ?lovek svoj ?as po cesti delal. No mogo?e ga je pa zdaj kon?no sre?ala pamet.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko je tvoj o?ka s tabo v gatah, ?e v osnovno ?olo hodil, sem se jaz z Kuzmi?em v fi?ku po Gorjancih vozil.

 

?e je tko, potem pozna? tut mojga o?ka ker je prakti?no doma iz tistih koncev ;) Pa bi reku da je tut kdaj vaju z Kuzmi?em v miniju po?u dol po Gorjancih :D

 

Fora je pa v tem lej, ti kar za vsazga napi?e? kako pozna? tega pa onega, ampak skriva? se pa za tipkovnico in nih?e te dejansko ?e ni videl. Kako naj potem vemo da nisi 10-letni froc k se iz?ivlja po forumu?

Samo moje razmi?ljanje...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem ti jaz to reku, mi nis verjel, ko pa re?e Kuzmi? pa verjame??

Jaz ?e skoz trdim, da so za NAJTE?JE nesre?e krivi trije klju?ni dejavniki; Neprilagojena hitrost, premajhna varnostna razdalja, pa telefon.

 

Ne K?zmi? ni tega rekel - spet potvarja?. Govori ?isto o drugih re?eh in zakaj ne bi verjel praktiku, ki se z varno vo?njo ukvarja ?e ve? kot desetletje. Ali naj raje verjamem teoretiku iz naslanja?a kot je recimo ?lender? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojza, ti si garant tudi pokojnega Ayrtona u?il po de?ju furat, ker je bil v?asih zelo slab na mokrem, pol pa postal MAESTRO. <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo res; Lojz na za?etku spleza skozi lino na podstre?ju in kmalu ima daljinec od TV v roki pa noge na mizi.

Pa otroke pod mizo u?i kozjih molitvic.In kmalu ga je polno stanovanje z kletjo vred pa sosede tudi pou?uje.

Dokler ne pride upravitelj bloka in naredi red. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je tko, potem pozna? tut mojga o?ka ker je prakti?no doma iz tistih koncev ;) Pa bi reku da je tut kdaj vaju z Kuzmi?em v miniju po?u dol po Gorjancih :D

 

Fora je pa v tem lej, ti kar za vsazga napi?e? kako pozna? tega pa onega, ampak skriva? se pa za tipkovnico in nih?e te dejansko ?e ni videl. Kako naj potem vemo da nisi 10-letni froc k se iz?ivlja po forumu?

Samo moje razmi?ljanje...

 

Pametno razmi?lja?. Tako pa? je. Jaz tud ne vem, ?e nis ti slu?ajno ?e 80 let star.

Samo moje razmi?ljanje....

Drga? pa ?ist mo?no, da se jaz in tvoj o?ka poznava. A je tvoj o?e mogo?e un, ki ga v?asih boli koleno, pa tisti, ki pod kri?em serje?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar sem izvedu, da naj bi bil tole g. Lojz (v mi?no :policaj: -ko napravlen);

 

http://www.24ur.com/v-ljubljani-oropali-zl...policistov.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Lojz - trezn si ful brezvezn, upam da bo? tekom wikenda kaj naredil v tej smeri. :vino::ouje:

 

huh ta vikend bo u na?em koncu folka nenormalno, namre? ?pilajo Modrijani :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali so se policaji spet zmotili in kar napisali NEPRILAGOJENA VO?NJA?

 

Lojz kaj misli?, da pomeni tole citirano iz ?lanka?

 

La?je po?kodovanega voznika so odpeljali v bolnico v Ljubljano in mu odredili strokovni pregled.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

La?je po?kodovanega voznika so odpeljali v bolnico v Ljubljano in mu odredili strokovni pregled.

 

100% je biu trezen :cheers::vino:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dr?i! Vsakega, ki divja, bi moral peljat na strokovni pregled. Pol bi se pa ugotovilo, al nekdo divja, ker je pijan, al nekdo divja, ker je zafiksan, al nekdo divja, ker ma premajhnega lul?eka, al nekdo divja, ker se je fi?ola na?rl, al pa nekdo divja, ker je do?ivel beg mo?ganov itd... Ve? vzrokov je lahko za divjanje, zato je treba to raziskat in strokovno pregledat.

Boss, zakaj pa ti divja?? A je vzrok za tvoje divjanje kaj izmed na?tetega?

 

EVO GA. Spet eden hitri.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.