Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Tole ni ravno Mazda se pa prodaja in je zanimiv oglas... Najbr? najbolj znana Micra med Nissanovci. :rispekt: V bistvu je mehansko in vizualno prakti?no popolna. :punk:

 

pa je iz 1.3 naredu petardo :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa je iz 1.3 naredu petardo :blink:

 

Zakaj ne, ?e je avto lahek in okreten, podvozje in motor pa imata dosti potenciala. Odkrito povedano bi jaz na tvojem mestu raje zrihtal Micro kot Mazdo ker bi bila hitrej?a in motor bi bolj za ziher zdr?al (pa ?e ketno ima B) ). ?e serijsko je Micra 1,3 hitra toliko kot tvoja 323C. ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole ni ravno Mazda se pa prodaja in je zanimiv oglas... Najbr? najbolj znana Micra med Nissanovci. :rispekt: V bistvu je mehansko in vizualno prakti?no popolna. :punk:

 

2 BIG BUCKETS OF SPARES

:hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidim, da imava podoben okus. Jaz bi imel eno Miato pa eno Micro, pa oba avta tko za igrat se, za na RL, ob nedeljah, avtoslalome.... :P

 

tako je, pa rsa za dailyja ne :D

micra je zakon sem vozil od kolega iz trsta ?e uno prej?njo, nemore? vrjet kako letijo ta jajca mala (ne da je moja miata kaj ve?ja :D ).

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj ne, ?e je avto lahek in okreten, podvozje in motor pa imata dosti potenciala. Odkrito povedano bi jaz na tvojem mestu raje zrihtal Micro kot Mazdo ker bi bila hitrej?a in motor bi bolj za ziher zdr?al (pa ?e ketno ima B) ). ?e serijsko je Micra 1,3 hitra toliko kot tvoja 323C. ;)

 

Ja sej, tut Charade 1.0 GTti je raketa, sm ga dolg iskal, na konc sm pa obupu. Po tistem dnevu, ko sm ubavu C-jko pa se je pojavu edn po zlo ugodni ceni, takrat mi je blo ?al, da ?e nism po?aku kak dan.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V takem primeru, bi bilo pa fajn imet ve? avtov na isto registracijo :bravo:

 

ja samo legalno se to pri nas ne da :D

kje je ?e evropa za nas :glare:

se bom v avstrijo selil samo zaradi tega :D

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mal offtopic sam nism hotu novga odpirat..

a je ze kdo narocu od tu:

http://www.jeroentje.nl/?page=auto_merk&auto_merk=Mazda

 

rad bi sway/roll/strurt bare narocu pa nevem kaka je postnina.

 

 

hjao. :) zej mam konje me pa podvozje jebe, razmisljam ce bi z vsemi stroski ze prisel na to:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3756114&show=1

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prevzem lizinga? Sicer ima pa znanec eno rde?o in mu grer ?e drugi motor po?asi v maloro. Kako dela z njim ne vem ampak v kon?ni fazi pri nakupu takega avta je potem to vpra?ljivo. ?koda, ker sam wankel je fajn zasnova. ?e bi jih uporabljali za dirkalnike, ki naredijo par dirk in se zamenja motor bi imel najbr? ve? potenciala kot na cestnem avtomobilu. :(

 

Nisem ?e naro?eval ampak ra?unaj okoli 50?, raje ve? ker je velika zadeva. Une oja?itve spodaj bi ti pa mogo?e raje kdo naredil, te bo cneje pri?lo, pa isto se bo poznalo. B) Sway bar je pa od Whiteline cenej?i kot od UR. ;) Samo enega EU distributerja poi??i.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja samo kar se pa lege in varnosti ti?e pa Charade ni lih fajna ideja. :whatever:

 

lega se mi je zdela odli?na, ?ist fajn se glih res ni dal preizkusit s tistimi 50KM, kar se pa plehovja ti?e se mi pa zdi, da je bolj trdn kot na C-jki (vsej kar se boka ti?e) ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.