Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Uradno zaradi recesije in visokih kazni, neuradno pa obstajajo ?e druge stvari ali drugi avti v ?ivljenju. :P Kaj bo bom pa videl. Mogo?e za vsak dan kaj ?isto obi?nega pa bom potem videl, ?e bo kaj pametnega... Pa zanima me (vsaj nekaj mesecev) kako je imeti avto s katerim ne gre? vsaj 1x na mesec na dirkali??e, ne prekora?i? hitrostnih omejitev samo zato ker ima? pa? mo?en avto itd... :blush:

 

PS: Obenem prilagam ?e en, ?e bolj zanimiv oglas. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uradno zaradi recesije in visokih kazni, neuradno pa obstajajo ?e druge stvari ali drugi avti v ?ivljenju. :P Kaj bo bom pa videl. Mogo?e za vsak dan kaj ?isto obi?nega pa bom potem videl, ?e bo kaj pametnega... Pa zanima me (vsaj nekaj mesecev) kako je imeti avto s katerim ne gre? vsaj 1x na mesec na dirkali??e, ne prekora?i? hitrostnih omejitev samo zato ker ima? pa? mo?en avto itd... :blush:

 

PS: Obenem prilagam ?e en, ?e bolj zanimiv oglas. :bravo:

 

symon to je pa en bullshit :) kolikor te poznam .... nisi prepri?ljiv trenutno, in ?e ti je to droga (dirkali??e ) hmmm ne vem ?e se ji bo? kar tako uprl :)

 

Pa kaj boste vsi prodal rakete :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

symon to je pa en bullshit :) kolikor te poznam .... nisi prepri?ljiv trenutno, in ?e ti je to droga (dirkali??e ) hmmm ne vem ?e se ji bo? kar tako uprl :)

 

Pa kaj boste vsi prodal rakete :)

 

 

Sam res Symon, kaj je zdej to??Sej s prodajo si sam v minusu...pa ?e res si ga porihtal in ?uval...drga? pa uklopko, sej ne bomo vsi raket prodajal...haha, bomo jih ?e mal naraketiral a ne :)

 

Je pa tale Nissan res poglavje zase, samo kot je ?e prodajalec napisal....?e ga bo vzel, ga bo ljubitelj, kar je prav po eni strani, pomoje bi bilo tudi fajn da ga prodaja tudi npr. na mobile.de ipd., ni 2x za re?t da se v tujini kak?en kupec najde, oz. ?e prej kot pri nas.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni so pa sme?ni taki oglasi....Nissan 200 SX Silvia S14a stage 3a......stage 3??? too much playstation :P:hohoho: bi ga poklical pa vpra?al ker stage mu je rekord...lol

 

To dejansko tako je. Kar pogooglaj kak tak avto pa napi?i stage 1/2/3 tuning in ti bo jasno. ;) Tebi kot laiku ni ni? jasno, ko nekomu re?e? S13 stage 2 bo vsak poznavalec vedel katere predelave so in cca koliko konjev ima avto.

 

Zresnu sm se, kazni so visoke, niso mo?ni avti zame, prodal bom pa kupil dizla. Zadovoljni? :hudicek::harhar: Pa ?e Francozi so baje jajca, no?em tvegata pa to, in bom kupil kaj bolj kvalitetnega. :rulam::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon, sem ?e kar mal firb?en kaj bo? nabavu, pa upam da ?imprej in za pametne ? zdila? tegale zmaja! :bravo::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To dejansko tako je. Kar pogooglaj kak tak avto pa napi?i stage 1/2/3 tuning in ti bo jasno. ;)

 

Zresnu sm se, kazni so visoke, niso mo?ni avti zame, prodal bom pa kupil dizla. Zadovoljni? :hudicek::harhar: Pa ?e Francozi so baje jajca, no?em tvegata pa to, in bom kupil kaj bolj kvalitetnega. :rulam::hohoho:

 

Tole prodajaj na katerem drugem forumu !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater ste hecni - vsi tko mal cagavo prodajate... pa bi pa ne bi pa spet bi. :hohoho:

 

Ma to se mora? odlo?it... naj gre pa basta :hudicek:

 

 

V?asih si kdo tudi malo alibija pri?tima (ne govorim o Symonu, pa? pa splo?no), se pravi ?e ne obstaja nikakr?en interes pri kupcih, potem lahko re?e (da ne izpade pora?enc in da vozi koreto, ki je nih?e ne kupi), da sem itak dal oglas samo za hec, pa je v resnici niti nisem ?elel prodat. <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?asih si kdo tudi malo alibija pri?tima (ne govorim o Symonu, pa? pa splo?no), se pravi ?e ne obstaja nikakr?en interes pri kupcih, potem lahko re?e (da ne izpade pora?enc in da vozi koreto, ki je nih?e ne kupi), da sem itak dal oglas samo za hec, pa je v resnici niti nisem ?elel prodat. <_<

 

Lep?e ne bi mogel povedat :bravo: ma ne sej se hecam, ker o?itno je to dober recept za prodajo. Mal si tko na flegma kot, da se ti sploh ne gre, da bi prodal pa kr prhajajo. Ker ?e si ful zagret ali pa v te?avah, da se ti mudi s prodajo pa po navadi kupcev ni od nikoder :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep?e ne bi mogel povedat :bravo: ma ne sej se hecam, ker o?itno je to dober recept za prodajo. Mal si tko na flegma kot, da se ti sploh ne gre, da bi prodal pa kr prhajajo. Ker ?e si ful zagret ali pa v te?avah, da se ti mudi s prodajo pa po navadi kupcev ni od nikoder :ne vem:

 

Jaz sem 3 mesece tipal - na sistem ?e bo bo, sproti malo ceno koregiral, odganjal ?apce preko telefona koko je zadnja cjena....no in o?itno se je najdu nekdo, ki razume situacijo

 

P.S. Je pa dilema...kli?e ?e drugi in pravi ali je zaaral? Sem rekel ne ker tudi ureja papirje na lizingu, pa prbije ?e prinesem denar ga da?? :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JureS, jaz bi se (kot prodajalec) dr?al na?ela, kdor prvi prinese ?eleno vsoto, ga pelje (ok, je pa dost neugodno, ?e si un kupec posebej zate ureja papirologijo, ampak nikjer pa nima? garancije, da bo na koncu koncev ravno tvojega vzel), skratka kar te?ka odlo?itev, ampak vemo pa da pravni posel ni sklenjen, dokler nista podpisana oba podpisnika in zadeva ustrezno overjena! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JureS, jaz bi se (kot prodajalec) dr?al na?ela, kdor prvi prinese ?eleno vsoto, ga pelje (ok, je pa dost neugodno, ?e si un kupec posebej zate ureja papirologijo, ampak nikjer pa nima? garancije, da bo na koncu koncev ravno tvojega vzel), skratka kar te?ka odlo?itev, ampak vem pa da pravni posel ni sklenjen, dokler nista podpisana oba podpisnika in zadeva ustrezno overjena! :blush:

 

Dam nekaj na besedo....pa tud ne prodajam samo zarad dnara....(no vedno je vmes tudi ta razlog....to ne more? zanikat)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne resno, se mi ne gre, da bi nujno prodal ampak bolj tipam teren, ?e je kaj interesa. V bistvu je super ?ansa za nekoga, ki pozna avte in vidi kaj je po?timano. ?e bo OK, kdo ve s ?im bom potem presenetil. ?e pa ne pa ?e bolje, kar se za kak Grobnik ti?e je OK zrihtan. Mi zna biti, da mi bo ?al, ?e gre ampak bom probal to luknjo zapolniti s ?im drugim. :harhar:

 

Kar se ti?e ?apcev ?e po telefonu spra?ujejo koliko je zadnja cena jim bom pa takoj rekel, da zanje 7500?. :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Kar se ti?e ?apcev ?e po telefonu spra?ujejo koliko je zadnja cena jim bom pa takoj rekel, da zanje 7500?. :zvizga:

 

Sam res, ne razumem jih sploh ne vidi pa ze cena....3m sem rekel, da je cena izklicna in da zbiram kdo da ve? po telefonu....10s ti?ine....tu tu tu tu

mar?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fak en je klical, da pride gledat. Mene pa stiska v ?elodcu kaj pravzaprav delam. :blush:

 

jah MPSka je se vedno gor.

P.S. Exea je pri?el gledati EDEN in ga vzel....(ne ?e fizi?no)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To dejansko tako je. Kar pogooglaj kak tak avto pa napi?i stage 1/2/3 tuning in ti bo jasno. ;) Tebi kot laiku ni ni? jasno, ko nekomu re?e? S13 stage 2 bo vsak poznavalec vedel katere predelave so in cca koliko konjev ima avto.

 

Zresnu sm se, kazni so visoke, niso mo?ni avti zame, prodal bom pa kupil dizla. Zadovoljni? :hudicek::harhar: Pa ?e Francozi so baje jajca, no?em tvegata pa to, in bom kupil kaj bolj kvalitetnega. :rulam::hohoho:

 

NE VRJAMEM TI!!! :harhar:

 

 

 

 

Sam tistale Silvia je pa res totaln rajc :glare:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predlagam da vsi prodamo nejaponska jajca in kupimo japonske mlin?ke ala swift, micra - in svet bo lep?i in manj divjakov na cesti :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zlomil sem se, in zbrisal oglas te rekel unemu, da srce pravi ne. ?ez eno uro od izbrisa je ?e en klical. Pa izgleda sem dal ?e premajhno ceno. :ne vem:

 

Una MPSka je predraga pa ?e original feltne nima, na 17kah ima pa zimske. :vskalo: Nekaj drugega pa... No ja saj 3.2 ni slaba zadeva ampak ker sem skromen je Clio ?isto OK. RX-8 pa preve? pije za svoje perfomanse kljub vedno nizkim cenam. Poraba primerljiva z naprimer M3, pospe?ki ?al ne. Do jeseni, ker pozimi ni takega veselja z njim pa nobenega track daya. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predlagam da vsi prodamo nejaponska jajca in kupimo japonske mlin?ke ala swift, micra - in svet bo lep?i in manj divjakov na cesti :bravo:

 

Oboje je ze pri bajti.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.