Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Kre kdo zraven grem js ?e eno kupit,pa da vidim kaj se prodaja :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kre kdo zraven grem js ?e eno kupit,pa da vidim kaj se prodaja :D

 

hja, ?e bi vedel v naprej kam bodo cene ?e bi pa na?i ta dirkalnik kupu zase.... :whatever:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok ma? ti kilometrov na svoji, oziroma ?e je 200k velik za tak avto al ni problema ?e za kakih 100k?

 

Moja ima cca 130 kkm, samo na nem?kih forumih pa to, so modeli ko majo ?e tud preko 250-300 kkm pa bp, razen ?e je kdo samovoljno zamenjal verigo ali pa regulacijo variabilnih odmi?nih, ki sta malo nadle?na pri zagonu, malo zaro?lja, ker pa? olje odte?e v karter, samo v 1-2 sekundah je mir.

 

keko je pa ja fejst dec :D on ja nikol ne su?e ?tevcov nazaj pa ttake.... hahahah ja to je en sroljo ?ivi

 

Sam za info ta ?rna MPS IMA prave kilometre, ker poznam prej?njega lastnika, lahko tud on mirno potrdi.

 

hja, ?e bi vedel v naprej kam bodo cene ?e bi pa na?i ta dirkalnik kupu zase.... :whatever:

 

Ne kapira? fore, pokli?em se zmenim in pol z svojim sakerjem pridem pogledat. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V svojih najstni?kih letih sem imel skuter (Yamaha Aerox), ki je na zunaj izgledal kot iz trgovine (vse original). Potem se je pa kak?en motorist/avtomobilist za?el smejat na semaforju ?e?, kak?en sesalec... Niti sanjalo se jim pa ni, da gre za eno konkretno predelavo. In vsaj preko kri?i??a sem jih navadno pu??al zadaj. Ni lep?ega kot presene?eni obrazi, ki strmijo vate :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi tudi jedel take tablete, da bi potem manj hrane zau?il oziroma ve? pokuril. Sem nalil nekaj cajta nazaj Extreme Fuel Treatment v tank pa mi je poraba posko?ila za ve? kot liter pa ?e EGR-u ni bilo v?e?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm .. no ja :)

 

za ta dnar veliko neuni?ljivega avta (vitara) - z nastavljivo 4x4 funkcijo. Poraba 4,5-5 zaradi odli?no pozicionirane ma?ine 120 je ?ez glavo dost.

 

Men tole tudi ni bohvedi kaj... vsaka nova KIA je lep?a. :ne vem:

 

normalno da vsak ma svoje o?i, mene je Suzuki ?e zdavnaj prepri?al, za ta dnar dobi? izjemen avto, bistva so pa skrita

http://www.suzuki.co.uk/cars/cars/new/sx4/sx4/sx4s-cross

 

 

?elim si pa tega enkrat sprobat..... :wub: - je tud AWD

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7349110&show=1

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za ta dnar veliko neuni?ljivega avta (vitara) - z nastavljivo 4x4 funkcijo. Poraba 4,5-5 zaradi odli?no pozicionirane ma?ine 120 je ?ez glavo dost.

normalno da vsak ma svoje o?i, mene je Suzuki ?e zdavnaj prepri?al, za ta dnar dobi? izjemen avto, bistva so pa skrita

http://www.suzuki.co.uk/cars/cars/new/sx4/sx4/sx4s-cross

?elim si pa tega enkrat sprobat..... :wub: - je tud AWD

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7349110&show=1

 

a so pa le kon?no izdal Kizashija ven, ki mi je bil koncept leta 2008 res prava bomba, ?koda, da niso tega izdal :)

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a so pa le kon?no izdal Kizashija ven, ki mi je bil koncept leta 2008 res prava bomba, ?koda, da niso tega izdal :)

 

Objavljena slika

 

Kizashi je ze 3 leta zunaj.....

 

zadaj grda za bruhat.........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.