Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

GO CERAR naprodaj, motorne moci pa verjetno ni kaj dosti zgresil pri navedbi v oglasu :)

 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11558100&display=Mazda%20323%20F%20-%20BA

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rekorder po ogledih, matrwola! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale ima tudi malo ?udno ceno. Kaj bi lahko bilo? Uporablja pa ameri?ki opis dodatne opreme ... Grand Touring ...

Ok, sem izvedel, da je res uvo?ena iz Amerike  in da je bila zaletena na desni strani.

 

Imam lahko probleme z registracijo pri nas glede na to, da je za ameri?ki trg? So kak?ne razlike pri modelih?

Vseeno sumljivo nizka cena, ?e ne bi bilo ni? z ostalim narobe, kaj ne?

post-9520-0-89508700-1481573474.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zna biti da je bila ocenjena na totalko in so jo popravili, tako da ?e popla?ana sedaj pa ?e smetana. ?e ?e ima eu registracijo mislim da lahko registrira?, vseeno preveri katero eu normo dosega itd. Ameri?ki modeli so imeli manj varnostnih zadev tudi obveznih za eu (pri prej?njih modelih)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, sem izvedel, da je res uvo?ena iz Amerike  in da je bila zaletena na desni strani.

 

Imam lahko probleme z registracijo pri nas glede na to, da je za ameri?ki trg? So kak?ne razlike pri modelih?

Vseeno sumljivo nizka cena, ?e ne bi bilo ni? z ostalim narobe, kaj ne?

Kot vidim ima PL tablico,torej ni nobenih zadr?kov,da je ne bi mogel tukaj registrirati. Pa ne pozabi-Poljska je avtomehani?na delavnica Evrope.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, sem izvedel, da je res uvo?ena iz Amerike  in da je bila zaletena na desni strani.

 

Imam lahko probleme z registracijo pri nas glede na to, da je za ameri?ki trg? So kak?ne razlike pri modelih?

Vseeno sumljivo nizka cena, ?e ne bi bilo ni? z ostalim narobe, kaj ne?

 

 

Meni osebno se zdi sumljivo ze to, da v oglasu nikjer ni omenjeno, da gre za razbit avto...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni osebno se zdi sumljivo ze to, da v oglasu nikjer ni omenjeno, da gre za razbit avto...

?e sem prav razumel je bila razbita in je sedaj popravljena

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako je, popravljena. ?eprav ima mobile.de mo?nost ozna?be, da je bil avto karamoliran in popravljen, bi res lahko ozna?il.

 

Ne vem, ?e si upam omislit poprej razbit avto ... cena je res privla?na ...verjetno tukaj velja pregovor o glasbi ... bi me pa ?e ogled kar nekaj stal, 1 kkm je do tam ...

To, da je avtomehani?na delavnica Evrope je dobro ali slabo?

 

p.s. jures mi2 se pa ?e od "ve-?tromarjev" poznava :cheers: ... lani smo ?li na ?evape ... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako je, popravljena. ?eprav ima mobile.de mo?nost ozna?be, da je bil avto karamoliran in popravljen, bi res lahko ozna?il.

 

Ne vem, ?e si upam omislit poprej razbit avto ... cena je res privla?na ...verjetno tukaj velja pregovor o glasbi ... bi me pa ?e ogled kar nekaj stal, 1 kkm je do tam ...

 

To, da je avtomehani?na delavnica Evrope je dobro ali slabo?

 

p.s. jures mi2 se pa ?e od "ve-?tromarjev" poznava :cheers: ... lani smo ?li na ?evape ... 

o lej ga. kam si pa potem zginil?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako je, popravljena. ?eprav ima mobile.de mo?nost ozna?be, da je bil avto karamoliran in popravljen, bi res lahko ozna?il.

 

Ne vem, ?e si upam omislit poprej razbit avto ... cena je res privla?na ...verjetno tukaj velja pregovor o glasbi ... bi me pa ?e ogled kar nekaj stal, 1 kkm je do tam ...

 

To, da je avtomehani?na delavnica Evrope je dobro ali slabo?

 

p.s. jures mi2 se pa ?e od "ve-?tromarjev" poznava :cheers: ... lani smo ?li na ?evape ... 

Na Poljsko pol Nem?ije vozi avte popravljat,oldtimerje pa od vsepovsod. Po sliki sode? se meni ne zdi ravno kak?na strukturna po?kodba,res pa,da prodaja kot fizi?na oseba. Bi se na tvojem mestu raje v Nem?ijo po kak?no 6 zapeljal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o lej ga. kam si pa potem zginil?

Hehe nikamor,... :danzoman:  ?e vedno se fjakam s stromom kadar je prilo?nost. Edino termini skupinskih vo?enj se mi ne poklopijo ...  se ujamemo nasledn let na k?ni furci.

 

Na Poljsko pol Nem?ije vozi avte popravljat,oldtimerje pa od vsepovsod. Po sliki sode? se meni ne zdi ravno kak?na strukturna po?kodba,res pa,da prodaja kot fizi?na oseba. Bi se na tvojem mestu raje v Nem?ijo po kak?no 6 zapeljal.

Tudi te gledam :zvizga:  ... in bom sigurno povpra?al v tej temi o mnenju kakega oglednega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.