Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Zanimivo, ?e en mesec nazaj je bla cena 2600 :D

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6479832&show=1

?e bo ?lo tko naprej bo za bo?i?ka ?e na 4000 :vskalo:

 

Zelo nenavadna (meni precej nerazumljiva) taktika, da ?e se ne proda za ni?jo ceno (skozi dalj?e obdobje prodaje), zdej za vi?jo se pa bo? :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo nenavadna (meni precej nerazumljiva) taktika, da ?e se ne proda za ni?jo ceno (skozi dalj?e obdobje prodaje), zdej za vi?jo se pa bo? :ne vem:

 

mogo? so ga pa tolk klicarl, da je mogu ceno zvi?at :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma to so ?ist tr?eni ej, ?e una rumena k se prodaja za 6800?, sm mu jzt ?e v ?tartu reku da je ne bo prodal, pa ?e kar glumi.

 

Pri tisti nekak upam da je v ceno v?teta tud zelena za dele..

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

redkost pri nas z malo prevo?enimi km-ji :)

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6476414&show=1

 

po moje so to milje ?eprav ?e vedno malo.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo atraktivna ma?inca + LPG sistem;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6369603&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fak kam je amerika zabredla, gledam na national 'expert assesement'

 

'profesionalci' ki se pripravljajo na katastrofe:

- ena dru?ina, ki se pripravlja na napad (kogarkoli ?e tud vesoljcev) ima hrano za 15 let v kleti, prirejene buse za ponbeg skupaj z ?ivino...seveda GUN za obrambo

 

- drugi trenira za katastrofalen potres v LAju, i??e vsak dan ghrano v gozdu, itd sevda gun for your protection

 

- pol ena baba ki se pripravlja na oil crisses.....za to ko pride ta kriza ima hrano, in vse potrebno za pobeg v mehiko, wtf - ker jko je oil crisses ne bo? mogel v trgovino, zdravniku,....jao jao...itak da ima MK16 in ?e 3 pi?tole...

 

ti so ?li v onkraj normale....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fak kam je amerika zabredla, gledam na national 'expert assesement'

 

'profesionalci' ki se pripravljajo na katastrofe:

- ena dru?ina, ki se pripravlja na napad (kogarkoli ?e tud vesoljcev) ima hrano za 15 let v kleti, prirejene buse za ponbeg skupaj z ?ivino...seveda GUN za obrambo

 

- drugi trenira za katastrofalen potres v LAju, i??e vsak dan ghrano v gozdu, itd sevda gun for your protection

 

- pol ena baba ki se pripravlja na oil crisses.....za to ko pride ta kriza ima hrano, in vse potrebno za pobeg v mehiko, wtf - ker jko je oil crisses ne bo? mogel v trgovino, zdravniku,....jao jao...itak da ima MK16 in ?e 3 pi?tole...

 

ti so ?li v onkraj normale....

 

a si ti mal temo zgre?il? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobr, ti jih vsaj ne seka? tako hudo kot Lojz - le kolk ma on pol Em?o**, ker take ven me?e :blink:

**al je mrbit ?e iz tistih cajtov, ko Em?a ?e niso podeljevali :hudicek:

 

Takrat so podeljevali ME?O ali pa ga ima le na? Lojz kot limited edition (klobuk gratis). :cheers::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je tole pa od Sanje (Mazda Xedos 9) "biv?i" voz?

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6492915&show=1

 

?e se bo kdorkoli zanimal za ta avto, naj prosi za eno sliko motorja in mi jo prosim po?lje na zorman.pa3k@gmail.com ...me nekaj zanima ;) (?E bo kdo, ni pa nujno)

 

Lp.

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/stonauro/ad.asp?id=5099821

 

5.900? :) res da je redek, a vseeno...

 

Tale stroj je pa res ohranjen DO MAKSIMUMA, folk zagrebte se. :aaaaa::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tega sem za ma?ino klical, pa ?e sem prav razumel ni bil tisti ki je razsu avto. Je pa hotel 250? za ma?ino za katero ni vedl kilometrov, ne servisev, pa ?e bonus... ?koljke ni, ma?ina je posebi in seveda je ma?ina lavfala kot urca, ?eprav je (iz slik razvidno) avto zgelda oral po strehi :notworth:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tega sem za ma?ino klical, pa ?e sem prav razumel ni bil tisti ki je razsu avto. Je pa hotel 250? za ma?ino za katero ni vedl kilometrov, ne servisev, pa ?e bonus... ?koljke ni, ma?ina je posebi in seveda je ma?ina lavfala kot urca, ?eprav je (iz slik razvidno) avto zgelda oral po strehi :notworth:

 

Lumpi, Qwerty pozna lastnika, baje je bil njegov kolega, ki se je ognu nekomu, ki je prehitevu u ?karjice ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/stonauro/ad.asp?id=5099821

 

5.900? :) res da je redek, a vseeno...

 

 

Sicer nisem ekspert, a meni tukaj nekaj ni ?isto jasno: bencinar z 1362 konjskimi mo?mi? Mora biti pa zelo ?ejen. Pa tudi ?e mu je polovica konjev ?e krepala, je ?e vedno besna zverina.

 

Sem ?e zapisal, da nisem ekspert, pa mi ?e nekaj ni ?isto jasno:pod besedno zvezo "povpre?no ohranjeno" si predstavljam nekaj, kako naj napi?em, pa? druga?nega.

 

 

 

 

Ne, Boss, za to ni zaslu?na Pahorjeva vlada.

Ne, Boss, za to ni kriva Jan?eva vlada.

Da te ustavim, ?e preden sploh za?ne?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.