Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ena 2.3i, ki je predelana na LPG (zdaj poznam ?e vsaj 6 primerkov te sorte).  :danzoman:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=8500777&show=1&avto=Mazda%20Mazda6%202.3i%20plin

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako imava jaz in tudi Viper, meni je zadeva super, prtlja?nika pa vseeno ostane 2/3 kar meni popolnoma zado??a, sem pa na ta na?in ?e naredil cca. 1000km na LPG brez polnjenja, kar je sicer velika te?ava manj?ih rezervoarjev. Bojler je zakon (pa ne vamp).  :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam, bojler je zmaga..brez problema po 900km v kosu,prostora pa tud ostane dost, da gre tavelk vozi?ek za juniorja notr :)

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam, bojler je zmaga..brez problema po 900km v kosu,prostora pa tud ostane dost, da gre tavelk vozi?ek za juniorja notr :)

 

Kje? V MX5? Ali sem jaz kaj zamudil?

 

Kolikor sem videl MX5 (ta oran?ni drobilec kamenja...), se spravi? niti juniorja noter, kaj ?ele njegov vozi?ek...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet slabo spremlja? forum :P

 

Moji mazdici sta modri plu?ilec snega z belimi ?rtami in rumen kanar?ek okoli in okoli skup zliman s ?rnim izolir trakom :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sramezljiv

 

Plu?ilec snega? Kaj ni kosilnica? Se mi zdi, da je ta Mazda kosila travo na 1. Mazdinem pikniku v Lokovcu...

Ja, bom malo bolj pregledal forum. O?itno ga res preslabo spremljam. Resnici na ljubo zadnje tri mesece spremljam samo motorko...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za moja u?esa je Alfin V6 najlep?ih zvok izmed 6-valjnih, kak?na se vam zdi tale;

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=8530229&show=1&avto=Alfa%20Romeo%20156%202.5%20V6%2024V%20KLIMA%20UGODNO

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

AR je ena od znamk, ki ji od novega najhitreje padejo cene, vsaj kolikor spremljam trg, no tale je pa ?e celih 15 let stara. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah, 2.5 ma?ina, pa se je ?e vsi vstra?ijo :) Pol jo pa dobi? za drobi?. ?e dobro, da taki obstojajo, ker na take ra?unam v prihodnosti. Sicer bom dal malo ve? za registracijo in benz, bo pa avto cenej?i od vseh ostalih traktorjev z napol uni?enim motorjem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stvar okusa (sluha), sicer pa ti res sforsira? Japon?ke ob vsaki prilo?nosti.  :harhar:  :hohoho:

ja pa dober no, da nebomo sam na vzhajajo?em soncu, tut VR6 zvok je konkreten ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.