Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Mah on fura enga BMW terenca bele barve.

Kako vem ker ga osebno poznam( v na? firmi je imel obvezno prakso, ko je ?e hodil v ?olo) :vesel:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ze vecX sem slisu, da sem brez okusa, ampak tale je celo meni totalno sfaljen :D

 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=10925080&display=Volkswagen%20Golf%203%20cabrio

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pato, a je tole slu?ajno tvoja biv?a?

 

http://ww3.autoscout24.it/classified/280294684?asrc=st|as

Kolkor vem, je imel klasi?en in najpogostej?i 1.6 motor v njej.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolkor vem, je imel klasi?en in najpogostej?i 1.6 motor v njej.

 

to je jasno, kaj pa ve? kaj se je dogajalo kasneje :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa v Italiji se nahaja, tako da res ne vem odkod sklepa?, da bi bila njegova?  :D

 

(kolkor vem v ITA jeziku Isola pomeni OTOK, ?e te je ta podatek zmedel pri oglasu).  :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa v Italiji se nahaja, tako da res ne vem odkod sklepa?, da bi bila njegova?  :D

 

(kolkor vem v ITA jeziku Isola pomeni OTOK, ?e te je ta podatek zmedel pri oglasu).  :bravo:

 

nism sploh bral teksta, ampak vizualno me full na njegovo spominja

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa v Italiji se nahaja, tako da res ne vem odkod sklepa?, da bi bila njegova?  :D

 

(kolkor vem v ITA jeziku Isola pomeni OTOK, ?e te je ta podatek zmedel pri oglasu).  :bravo:

Ni nujno, to je lahko ime kraja, v tem primeru ju?no od Verone

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogoce pa ne, ker to pomeni cca 20.000? pri tem avtu sam za benz :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale mazdica ki ste jo zgoraj nalepil se mi res zdu zanimiva, nekaj ?asa ?e razmi?ljam da bi svojo predelal na plin, hkrati pa bi imel ?e nekaj ve? KM. Sicer sem mogo?e srebrne ?e malo naveli?an, ampak je vsaj notranjost malo druga?na :)

 

A se komu zdi kaj "out of place" na tem avtu? 

BRUUM-BRUUM

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imel sem tako identicno na plin, le crne barve. Vozil Jo 3 leta in 100000km. Zelo zadovoljen sem bil s tem avtom!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem poslal tipu email, da mi pove kater plinski sistem ima notri in kje je mo?en ogled. ?e je blizu bom ?el verjetno pogledat.

 

Barva je pa? srebrna, jebat ga, ko se vozim ga itak ne vidim od zunaj, pa ?e ?istit ga ni treba tolk pogosto  :P

 

Zmaj, na kolkih kkm si kon?al na koncu? Kak?no si imel kaj porabo, koliko olja je pila?

BRUUM-BRUUM

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem poslal tipu email, da mi pove kater plinski sistem ima notri in kje je mo?en ogled. ?e je blizu bom ?el verjetno pogledat.

 

Barva je pa? srebrna, jebat ga, ko se vozim ga itak ne vidim od zunaj, pa ?e ?istit ga ni treba tolk pogosto  :P

 

Zmaj, na kolkih kkm si kon?al na koncu? Kak?no si imel kaj porabo, koliko olja je pila?

Na koncu okrog 360, danes jih ima motor ze preko 400000 prevozenih in to brez menjave verige!

 

Poraba plina med 8 in 11, najpogosteje cca 9,5

 

Olja mi je popila vsaj pol litra na 1000km, menda zato ker sem Jo ene 2x pregrel in so bili obrocki ze slabotni.

 

Veckrat sem ze vozil 1.8 maydo6 in ta 2.3 je bistveno boljsa izbira, se zlasti na plinu! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poklici se nasega MarkaFerlina za ponudbo; 031209143

 

Jaz bi se raje kot 6ko vzel tegale Plinarja!

 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=10945446&display=Hyundai%20Coupe%202.0%20CVVT%20FX%20Top-K%20+%20plin

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.