Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Noja... meni se 9.200 ? za dve leti starega Cliota ne zdi ravno "dokaj ugodna cena"... :) Dobrega jurja das zraven pa imas cisto novega :) ... Res pa je, da brez plina...

 

Sem pa se vedno mnenja, da v tovrstne avte se ne izplaca dajat plina, ce res ne delas ogromno kilometrov ... Delat ogromno kilometrov s tako majhno kantico pa nekako ni ravno najbolj zabavno :) ... 

Meni tudi ni jasno,zakaj bi v tak sesalec za prah dajal plin. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Torej nekdo je kupil novega clia,dal vgraditi lpg in potem naredil 5500km na leto in po dveh letih ga prodaja... zanimivo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja glej, hvala bogu, da so tud budale na tem svetu... razen, da pol nisi sam budala, ko ga kupi? in ugotovi?, da je nekaj hudo narobe z njim, avto pa izven garancije.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To 7ico sem videval na avtonetu kak?no leto, potem je lani zginla za nekaj ?asa, zdj je pa z dosti slab?imi fotkami zopet gor tko da predvidevam, da se je lastnik zamenjal in prodaja dalje. Vpra?anje zakaj, ampak men je huda in ?e ne bi ?e imel enga topless dvoseda z zadnjim pogonom, bi hitro presko?ila iskrica s tole 200konjsko turbo zadevo :)

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To 7ico sem videval na avtonetu kak?no leto, potem je lani zginla za nekaj ?asa, zdj je pa z dosti slab?imi fotkami zopet gor tko da predvidevam, da se je lastnik zamenjal in prodaja dalje. Vpra?anje zakaj, ampak men je huda in ?e ne bi ?e imel enga topless dvoseda z zadnjim pogonom, bi hitro presko?ila iskrica s tole 200konjsko turbo zadevo :)

Menjaj :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne zdj me ne mika ve? tolk, sm ?e tolk stvari naredu na viper projektu tam je pa prakti?no vse z nule za zrihtat. Pa tud manj delov se dobi, ker ni najbol popularen avto za tuning.

 

?e bi se pa dejansko kak?na FD pojavla.. :zvizga:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neki maaaal hitrej?ega in s pogonom na zadnji kolesi;

 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11050102&display=BMW%20M3%20325i%20turbo

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj kavnim mlin?kom? Saj ima 2.0 motor in 143 km kar spet ni nepremi?nina.

 

?e naprimer primerjava tole pa, da je samo 10HP razlike... :)

http://www.zeperfs.com/en/duel996-4799.htm

 

druga?e pa mlin?ek zato, ker obstaja ?e v mal mo?nej?i izvedbi, pa ?e tisto je leno za tak motor

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in s kavnim mlinckom pod havbo :P

Heh, glede na to, da imam kar nekaj km-jev prevo?enih s Cliom 1.2 8v, ki ima zverinskih 59KS, pa nisem bil NIKOLI ovira na cesti in je brez te?av zvozil prav vsak klanec (npr. Golte ali pa Vr?i? brez te?av), verjamem da se da tudi s 143KS in 2000ccm kar precej spodobno premikat po na?ih ljubih cestah.  :zvizga:

 

?e pa se gremo kaj je mo?nej?, pa je itak le nebo meja, zlasti pri gara?nih predelavah doma?ih mojstrov, ampak mi FOTRI tega pa? ne rabimo.  :cheers:

 

P.S. in tudi napa?nega Coupeja si dal za primerjavo v zgornji povezavi, ?e smo ?e ravno natan?ni.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To so za tele norce k jim doma stoji avto ze par let 2.5 v6 mlincek.ampak lej,vozn pa je ane :D :D

Hehe, no zdej je ze celo premicnina :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.