Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ne ta, novo dobim. Bi bila pa ta, ?e bi bili pri Mo?niku malce bolj resni.

 

Ni poraba vzrok, ampak so mi grde za popizdit. Zakaj delat tovorni izgled, ?e pa gre za elegantno perfektnost? :ne vem:

Meni pa ne izgledajo napa?no. Res je tudi, da jih rabim pogosto za thuleta in je dobro, da so vedno gor pripravljene.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej..BOSS @.. ?estitke za nakup nove Mazdurine..zoo zoom ..

Jaz bom gledal naslednjo leto za nakup..Mazde..bom rabil va?o pomo?...kaj kupit...???ve?no vpra?anje..lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bo vse normalno jo dobim v dveh tednih, da pride iz Antwerpna.

Tole kar kupuje? niti ni tapravi karavan, tako da se bo? hitro navadil. V smislu tapravi karavani so une kvadrataste ?katle; Volvaki iz 90-ih in Passati iz za?etka tiso?letja, kvadrature :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss: avtomatik al rocni?

Bo kr ro?ni... tko lepo se ?alta, da bi bilo greh se z avtomatiko pentljat.

 

No super, pa se je le na?el avto zate. Meni karavan opti?no ni k od karavana brez stre?nih letev, se jih bo? ?e navadil. :) ?estitke sledijo, ko ga dobi?.

 

Ja sem ?estko prehitro odpisal iz ena?be, ker sem vseeno upal, da dobim nekaj dobrega petvratnega. Ampak sej verjetno se bom tud na tiste letve navadil, brez je pa ?e skoraj tako lepa kot sedanka. ZAnimivo, da recimo ameri pa imajo "?iste strehe" in si naknadno name??ajo tele letve. To se pravi za CX-5 al pa za ?estko prve generacije, ko se je ?e prodajala v USA tudi kot karavanka.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo kr ro?ni... tko lepo se ?alta, da bi bilo greh se z avtomatiko pentljat.

 

 

Ja sem ?estko prehitro odpisal iz ena?be, ker sem vseeno upal, da dobim nekaj dobrega petvratnega. Ampak sej verjetno se bom tud na tiste letve navadil, brez je pa ?e skoraj tako lepa kot sedanka. ZAnimivo, da recimo ameri pa imajo "?iste strehe" in si naknadno name??ajo tele letve. To se pravi za CX-5 al pa za ?estko prve generacije, ko se je ?e prodajala v USA tudi kot karavanka.

ko pentljat. sramezljiv

Ej, Boss... Moja xsara Picasso Ma 5vrat, ni karavan pa tud letev nima :) prodam :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo... barva?

150 ali 183?

Brava je bolj taka neobi?ajna TItanium. Taka kot recimo tale v tem videu samo, da bo kravan.

 

 

150KM je popolnoma dovolj. Sem bil sicer zagret za tamo?no 186KM, ampak bi jo lahko dobil le kot automatika in ko sem vrgel na papir ?e stro?ke registracije je razlika kar 300 EUR kar se mi ?koda zdi dat vsak let zraven. ?e pa bi imel kdaj potrebo po ve?, sta pa tako 150KM in 186KM popolnoma enaka samo softwaresko sta si razli?na in obadva se da zgolj remapat in to kar na 210KM in na skoraj 500Nm. Pa ?e to ni niti navijanje ampak samo sprostitev tovarni?kiih omejitev.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brava je bolj taka neobi?ajna TItanium. Taka kot recimo tale v tem videu samo, da bo kravan.

 

 

150KM je popolnoma dovolj. Sem bil sicer zagret za tamo?no 186KM, ampak bi jo lahko dobil le kot automatika in ko sem vrgel na papir ?e stro?ke registracije je razlika kar 300 EUR kar se mi ?koda zdi dat vsak let zraven. ?e pa bi imel kdaj potrebo po ve?, sta pa tako 150KM in 186KM popolnoma enaka samo softwaresko sta si razli?na in obadva se da zgolj remapat in to kar na 210KM in na skoraj 500Nm. Pa ?e to ni niti navijanje ampak samo sprostitev tovarni?kiih omejitev.

Jaz tudi razmi?ljam v to smer, da bi jo malo prevetril sedaj, ko ni ve? garancije. Sicer je ?e sedaj dovolj mo?na a kakih 30 ali ve? vrancev bi prav pri?lo. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...Boss lepa Mazda Sedan .. ?estitke..zdaj tudi mene vle?e da jo probam..nekaj bo treba da se menja za novo ..mazdo.gledam 2.5 benzin...okvirno vse je ?e odprto..lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, zanimiva je meritev na valjih (sicer ni 6 ka) ta mo?nej?ega motorja z avtomarskim menjalnikom. Koliko mo?i oz. navora je dejansko na cesti oz. ga nekje izgubi.

Zanimivo bi bilo videti rezultatr z ro?nim menjalnikom.

post-399-0-27359100-1572804379_thumb.jpg

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo kr ro?ni... tko lepo se ?alta, da bi bilo greh se z avtomatiko pentljat.

 

 

Ja sem ?estko prehitro odpisal iz ena?be, ker sem vseeno upal, da dobim nekaj dobrega petvratnega. Ampak sej verjetno se bom tud na tiste letve navadil, brez je pa ?e skoraj tako lepa kot sedanka. ZAnimivo, da recimo ameri pa imajo "?iste strehe" in si naknadno name??ajo tele letve. To se pravi za CX-5 al pa za ?estko prve generacije, ko se je ?e prodajala v USA tudi kot karavanka.

 

 

CX-5 tudi nima stresnih sani ... in se jih ne bi branil, ker sedaj imam kovcek se od prej... ki pa mi nic ne koristi... oz. moram dokupit osnovo za CX-5 brez preck ... ali pa dokupit sani ... 

 

No... zaenkrat nisem rabil... sem raje dal montirat kljuko, da lahko recimo bicikle bolj elegantno vozim zadaj na kljuki ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam res... od kod sem imel idejo, da jih ima?

 

Pol je pa ?e 100x bolj nenavadno, da jih tla?ijo na karavana. Zakaj ?e, ?e jih kdo rabi naj si jih kupi oziroma saj jih itak ne rabi?, ker se da na vsak avto lepo nosrilce gor, ?e rabi? kaj peljat.

 

Druga? pa ima? tole varianto

 

 

al pa tole

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse lepo in prav...

Nimam gara?e, pa se zjutraj po opravljeni doma?i nalogi z ?eno odlo?iva it na smu?anje in rabim stre?ni kov?ek na avtu...zunaj -15...

Smu?anje odpade...

Poleti, avto cel dan na soncu...gremo na morje...rabim stre?ni kov?ek, plo?evina avta pa razgreta...

Gremo brez kov?ka?

 

Brez veze...?e ena navlaka v kleti...naj se vozi na avtu...je vsaj razlog za ve?jo porabo pri bencinarju...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse lepo in prav...

Nimam gara?e, pa se zjutraj po opravljeni doma?i nalogi z ?eno odlo?iva it na smu?anje in rabim stre?ni kov?ek na avtu...zunaj -15...

Smu?anje odpade...

Poleti, avto cel dan na soncu...gremo na morje...rabim stre?ni kov?ek, plo?evina avta pa razgreta...

Gremo brez kov?ka?

 

Brez veze...?e ena navlaka v kleti...naj se vozi na avtu...je vsaj razlog za ve?jo porabo pri bencinarju...

Koliko pa je ve?ja poraba s pre?kami? Pol litra? ?e naredi? 7t km na leto (kot jaz ) je vseeno.... ?e pa 30t km,bi pa tudi jaz ?raufal Dol...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.