Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

To ziher za kakega jurja, recimo v primerjavi s temle

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14638550&display=Mazda%20Mazda6%20Sport%20Combi%20CD163%20GTA

 

Zdaj pa? nekdo misli, ker ima bencinarja, da je pa to suho zlato.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ziher za kakega jurja, recimo v primerjavi s temle

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14638550&display=Mazda%20Mazda6%20Sport%20Combi%20CD163%20GTA

 

Zdaj pa? nekdo misli, ker ima bencinarja, da je pa to suho zlato.

To sicer ne, ampak ker je ponudba bencinarjev boga, to ?elijo izkoristi prodajalci in iztr?iti ?im ve?.

 

Sicer sem to ?e nekje napisal, ampak ko sem od novega leta naprej iskal bencinarko karavan, si jih na avto.net na?el mogo?e 5. M6 letnik 2013 z enako opremo in dizel motorji so bile od 10k naprej, bencinarke pa 16k...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj pa? nekdo misli, ker ima bencinarja, da je pa to suho zlato.

 

Zdaj pa? nekdo misli, ker ima dizla, da je pa to suho zlato.  :lol:  (mogu sem)

 

To sicer ne, ampak ker je ponudba bencinarjev boga, to ?elijo izkoristi prodajalci in iztr?iti ?im ve?.

 

Sicer sem to ?e nekje napisal, ampak ko sem od novega leta naprej iskal bencinarko karavan, si jih na avto.net na?el mogo?e 5. M6 letnik 2013 z enako opremo in dizel motorji so bile od 10k naprej, bencinarke pa 16k...

 

Dejansko ni samo pri Mazdah to "problem". Ve?ina "premium" znamk isto, pa nasploh. ?ivimo v obdobju, ko so bencinarji redkost zaradi forsiranja dizlov v zadnjih dveh desetletjih. Bomo videli kaj bo ?e prinesel ?as, zdaj, ko so na voljo ?e elektri?ni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 ?ivimo v obdobju, ko so bencinarji redkost zaradi forsiranja dizlov v zadnjih dveh desetletjih. Bomo videli kaj bo ?e prinesel ?as, zdaj, ko so na voljo ?e elektri?ni.

?as bo prinesel to, da bodo zaradi forsiranja bencinarjev dizli redkost. Ampak ne dizli ne bencinarji se niso forsirali tako na silo, kot se sedaj forsirajo elektri?ni.  

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj pa? nekdo misli, ker ima dizla, da je pa to suho zlato.  :lol:  (mogu sem)

 

 

Dejansko ni samo pri Mazdah to "problem". Ve?ina "premium" znamk isto, pa nasploh. ?ivimo v obdobju, ko so bencinarji redkost zaradi forsiranja dizlov v zadnjih dveh desetletjih. Bomo videli kaj bo ?e prinesel ?as, zdaj, ko so na voljo ?e elektri?ni.

Res je. Pred par meseci sva s kolegom iskala A6, letnik nad 2012, ni bilo niti enega (rabljenega) z bencinskim motorjem na Avto.net

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja tudi kubi?ni cm so enaki, to ti da jasno vedeti, da motor je preizku?en in zanesljiv.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za vse ki ne marate Mazde iz kakr?negakoli razloga. Avtotehna vis ima akcijo Francozev v nem?ki preobleki, med drugimi je zanimiva tale Insignia za ta denar in zraven ?e nekaj sladkor?kev, aja pa TURBO je, za vse tiste.......

post-10126-0-29571000-1571322991_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opli so meni oblikovno eni najlep?ih vozil, ampak kakovost pa nimajo (med drugim sem v 2018 delal v rentakarju v Nem?iji, kjer je bilo 3500 vozil in kadarkoli je bila s katerim te?ava, to ni bila Dacia, to ni bil Renault, niti ne Fiat, ampak OPEL). :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni nobenga komentarja?

 

To je en tistih avtov, ki jih no?em na dvori??u in niso vredni tipkanja po tipkovnici...vsaj zame ne...

?e ga dobim zastonj, ga prodam in kupim mazdo...

Opli so meni oblikovno eni najlep?ih vozil, ampak kakovost pa nimajo (med drugim sem v 2018 delal v rentakarju v Nem?iji, kjer je bilo 3500 vozil in kadarkoli je bila s katerim te?ava, to ni bila Dacia, to ni bil Renault, niti ne Fiat, ampak OPEL). :zvizga:

Dacia je lep?a...in zaporo?ec...un tastar...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opli so meni oblikovno eni najlep?ih vozil, ampak kakovost pa nimajo (med drugim sem v 2018 delal v rentakarju v Nem?iji, kjer je bilo 3500 vozil in kadarkoli je bila s katerim te?ava, to ni bila Dacia, to ni bil Renault, niti ne Fiat, ampak OPEL). :zvizga:

To pa ?isto verjamem. Imam sodelavca s prej?njo insignio, ki ima nonstop te?ave. Jama brez dna; crkne ena zadeva -popravijo in potem ?isto druga zadeva in tako v nedogled....

To je en tistih avtov, ki jih no?em na dvori??u in niso vredni tipkanja po tipkovnici...vsaj zame ne...

?e ga dobim zastonj, ga prodam in kupim mazdo...

 

Dacia je lep?a...in zaporo?ec...un tastar...

Meni ni ravno grda.... Ubistvu najlespi Opel ; corsa je res grda in pa crossland ter rit na Astri karavan (kromiran c stebricek)....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je en tistih avtov, ki jih no?em na dvori??u in niso vredni tipkanja po tipkovnici...vsaj zame ne...

?e ga dobim zastonj, ga prodam in kupim mazdo...

 

Dacia je lep?a...in zaporo?ec...un tastar...

Dobro malo pretirava?,ampak vredu saj sem napisal da je mogo?e za tistega ki ne mara Mazde s kakr?nega koli razloga. Dizain je kat vredu saj je bila marsikje tudi avto leta,in garancije ima 7 let,tako da verjetno ni ?isto klump. Gremo dalje......

To pa ?isto verjamem. Imam sodelavca s prej?njo insignio, ki ima nonstop te?ave. Jama brez dna; crkne ena zadeva -popravijo in potem ?isto druga zadeva in tako v nedogled....

 

Meni ni ravno grda.... Ubistvu najlespi Opel ; corsa je res grda in pa crossland ter rit na Astri karavan (kromiran c stebricek)....

?e je tako, laho ?e samo napi?em hvala bogu,da mam MAZDO!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.