Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Pri Mo?niku so pa res perle. Tale avto so pred dvema mesecema prodajali za 30.900, nato so mu pred malo vel? kot mesecem zni?ali ceno na 29.900. Takrat sem bil pri njih in sem jim ponudil 28.000 pa se lahko takoj zmenimo. Pa so se malo zgra?ali, da to pa ne in da je to prenizko in tako naprej in tako dalje. Sem jim rekel, da naj razmislijo, moj telefon in mail imajo in naj mi po?ljejo za kak?no ceno bi ga vseeno dali pa da vidimo ali pridemo skupaj. So razlagali, da mogo?e za 29.500 bi ga pa vseeno prodali. No pa sem nekaj tednov ?akal njihov klic ali mail pa ni? od tega. OK, pa? nimajo interesa prodat po taki ceni, ni panike.

 

Danes pa spet pregledam oglase in cena je ?e na 28.800. ?e bi mi takrat, mesec nazaj ponudili 28.500 bi jim rekel ja, tko pa je vlak odpeljal.

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14723134&display=Mazda%20Mazda6%20Karavan%20CD184%20Revolution%20To...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem sedel notri in moram re?i, da je fenomenalna... ne vem pa kako je z vzdr?evanjem, al se pozna barva od obla?il in podobno.

Belo ali be? usnje je za vzdr?evanje bolj zahtevno kot recimo temno. Postane pa z leti ne prrve? privla?no, saj nastanejo razpoke, ki se jih vidi veliko bolj kot na ?rnem usnju. Pa sedalni del postane umazan, tak zlizan.Za poleti pa definitivno bolj?a opcija.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri Mo?niku so pa res perle. Tale avto so pred dvema mesecema prodajali za 30.900, nato so mu pred malo vel? kot mesecem zni?ali ceno na 29.900. Takrat sem bil pri njih in sem jim ponudil 28.000 pa se lahko takoj zmenimo. Pa so se malo zgra?ali, da to pa ne in da je to prenizko in tako naprej in tako dalje. Sem jim rekel, da naj razmislijo, moj telefon in mail imajo in naj mi po?ljejo za kak?no ceno bi ga vseeno dali pa da vidimo ali pridemo skupaj. So razlagali, da mogo?e za 29.500 bi ga pa vseeno prodali. No pa sem nekaj tednov ?akal njihov klic ali mail pa ni? od tega. OK, pa? nimajo interesa prodat po taki ceni, ni panike.

 

Danes pa spet pregledam oglase in cena je ?e na 28.800. ?e bi mi takrat, mesec nazaj ponudili 28.500 bi jim rekel ja, tko pa je vlak odpeljal.

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14723134&display=Mazda%20Mazda6%20Karavan%20CD184%20Revolution%20To...

Torej jim zdaj ponudi 27.500, se je itak ?e postarala za 2 meseca. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ne da je tudi karavan prisel sedaj ze v izbor? Se malo, pa bos pogledoval za SUVi  :lol:  :vesel:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, ti ga samo kupi. Potem pa bodo stali v vrsti, da jih pelje? en krog. Takrat jim razdeli listke s ?tevilkami kot pri zdravniku in vsakega pelji kve?emu 5 min.

To se bere kot da kupuje vesoljsko ladjo, ki je ?e nikoli nih?e ni videl, ne pa vozilo ki je ?e nekaj let na trgu :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, Zmaj, na ?alost ratuje nakup osebnega vozila nekaj takega, kot da bi kupoval vesoljsko ladjo...

 

Cvetka je npr. ?koda Kodiaq: brezkompromisno vozilo. Ko smo stopili v salon, se je ?e za?elo s kompromisi. Ali to ali pa tisto, oboje hkrati ne gre. ?e bi to, potem nujno ?e tisto, eno brez drugega ne gre. Ko so mi dali na izbiro ali sedem sede?ev ali pa vle?no kljuko, sem samo vstal in ?el. Niti "adijo" nisem ve? rekel. Ker ?e bi odprl usta...

 

Cena pa 35.000? za pribli?no tako vozilo, kot bi ga rad...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, Zmaj, na ?alost ratuje nakup osebnega vozila nekaj takega, kot da bi kupoval vesoljsko ladjo...

 

Cvetka je npr. ?koda Kodiaq: brezkompromisno vozilo. Ko smo stopili v salon, se je ?e za?elo s kompromisi. Ali to ali pa tisto, oboje hkrati ne gre. ?e bi to, potem nujno ?e tisto, eno brez drugega ne gre. Ko so mi dali na izbiro ali sedem sede?ev ali pa vle?no kljuko, sem samo vstal in ?el. Niti "adijo" nisem ve? rekel. Ker ?e bi odprl usta...

 

Cena pa 35.000? za pribli?no tako vozilo, kot bi ga rad...

Smeh... 35.000 za ?kodo. Kam smo pri?li. V?asih je bila nekak?en nizkocenovnik in so jo pa? kupovali ljudje z manj cvenka pod palcem, sedaj pa ima cene kot kaka premium znamka.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ne da je tudi karavan prisel sedaj ze v izbor? Se malo, pa bos pogledoval za SUVi  :lol:  :vesel:

Ja ?al je tako... karavan je tisti kompromis, ki sem ga ?e pripravljen sprejet. Sej bi vzel limo, ampak ?e ga ?elim letos, da se izognem ekoteroristi?nim obdav?itvam, ki bodo ?estko podra?ile nekje med 1500 in 3000 EUR, ?al ne morem ?akat na limo. Upam samo, da se tiste grde stre?ne sanke dajo nekako odstranit.

Aja pa zdilano imam kar lepo ceno, kar pomeni popolnoma nov avto z revolution opremo in 150 KM dizlom za manj kot 30kEUR. Pa ?e nekaj bombon?kov bo zraven, tako da "they made me an offer, i couldn't refuse" - ?e malo parafriziram Marlona Branda iz filma Boter.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?al je tako... karavan je tisti kompromis, ki sem ga ?e pripravljen sprejet. Sej bi vzel limo, ampak ?e ga ?elim letos, da se izognem ekoteroristi?nim obdav?itvam, ki bodo ?estko podra?ile nekje med 1500 in 3000 EUR, ?al ne morem ?akat na limo. Upam samo, da se tiste grde stre?ne sanke dajo nekako odstranit.

Aja pa zdilano imam kar lepo ceno, kar pomeni popolnoma nov avto z revolution opremo in 150 KM dizlom za manj kot 30kEUR. Pa ?e nekaj bombon?kov bo zraven, tako da "they made me an offer, i couldn't refuse" - ?e malo parafriziram Marlona Branda iz filma Boter.

Te sani nisem prepri?an, da se dajo odstraniti. Pri 6-ki mk1 se je to dalo. Sicer pa, sej ti ne bo pilo toliko ve? zaradi njih. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?al je tako... karavan je tisti kompromis, ki sem ga ?e pripravljen sprejet. Sej bi vzel limo, ampak ?e ga ?elim letos, da se izognem ekoteroristi?nim obdav?itvam, ki bodo ?estko podra?ile nekje med 1500 in 3000 EUR, ?al ne morem ?akat na limo. Upam samo, da se tiste grde stre?ne sanke dajo nekako odstranit.

Aja pa zdilano imam kar lepo ceno, kar pomeni popolnoma nov avto z revolution opremo in 150 KM dizlom za manj kot 30kEUR. Pa ?e nekaj bombon?kov bo zraven, tako da "they made me an offer, i couldn't refuse" - ?e malo parafriziram Marlona Branda iz filma Boter.

 

Torej je odlocitev ze skoraj fiksirana? Bo tale sestica iz oglasa kmalu tvoja?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej je odlocitev ze skoraj fiksirana? Bo tale sestica iz oglasa kmalu tvoja?

Ne ta, novo dobim. Bi bila pa ta, ?e bi bili pri Mo?niku malce bolj resni.

Te sani nisem prepri?an, da se dajo odstraniti. Pri 6-ki mk1 se je to dalo. Sicer pa, sej ti ne bo pilo toliko ve? zaradi njih. :)

 

Ni poraba vzrok, ampak so mi grde za popizdit. Zakaj delat tovorni izgled, ?e pa gre za elegantno perfektnost? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.