Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ej vsaj odkrit je zakaj prodaja. :hohoho:

 

 

Pa ne bi se avta zarad ?enske losu ... Prej bi se zjoku da bi biv?o vidu, k bi me spomnla na totalko avtomobila ... k avtomobila k bi me spomnla na totalko biv?e .... :bravo:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nujno si preberte ?isto spodnjo vrstico oglasa ki sem ga prilepu na zadnji strani, o fak, kera kriza, pa nima? avta zarad dekline! <_<:D :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za tak avto ne rabi? nobenega drugega razloga, kot tega, da ga pa? mor? met, haloooo... Mazda :D

?e je mela pa bejba bolj?i okus kot tale kekec.... pol pa ne vem zakaj ni baba s sabo vzela avta :D

 

Sej kdo pa je rekel, da je baba ?e ?iva... ?zmeden? napisal je samo, da je ?la... naprej si pa lohk vsak sam razlaga kam :hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej kdo pa je rekel, da je baba ?e ?iva... ?zmeden? napisal je samo, da je ?la... naprej si pa lohk vsak sam razlaga kam :hohoho::hohoho:

 

Ja kako se sploh lahko tko na hitr znebi? tazga avta, zarad babe, ki je ?la neznano kam? Damn... A kmet sploh ve, kaj ma :D

Zdej me pa ?e res zanima, kam je ?la ta baba :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sam je pa mazda. Pa niti ni tko zlo grda.

 

kdo? a Mazda al baba? :ne vem:

 

Kaj pa ve? ... mogo?e se pa res ni vklopla v koncept lepega avta pa je morala it... le kdo bi vedel :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tole je ?e zlo star oglas in predvidevam, da je avto ?e precej obran od takrat! <_<

 

Kar se pa bab ti?e, Serpentin?ek pravi: "baba je ?aba, ?aba pa ?e nkol ni bva ?vouk"! <_<:hohoho::rispekt:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Kar se pa bab ti?e, Serpentin?ek pravi: "baba je ?aba, ?aba pa ?e nkol ni bva ?vouk"! <_<:hohoho::rispekt:

 

 

Nima? povsem prov, razen ?e si toplovodar. ?zmeden??zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tole je ?e zlo star oglas in predvidevam, da je avto ?e precej obran od takrat! <_<

 

Kar se pa bab ti?e, Serpentin?ek pravi: "baba je ?aba, ?aba pa ?e nkol ni bva ?vouk"! <_<:hohoho::rispekt:

 

?enska je le?e?a investicija, v katero mo?ki vlaga svoj stoje?i kapital v teko?i valuti ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz mojega za 4000? prodajam :D

 

jaz pa mojega za 24000? :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js se ga bom pa po?as naveli?al in ga zapelu u grabn in tam pustu, pa naj se ... <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jap.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.