Skoči na vsebino

Navigacija v Mazdah (infotainment, MZD Connect)


sylver

Priporočeno sporočilo

dne 30. 8. 2020 ob 23:22 je Primzzy napisal:

Meni ne kaže več teh cestnin. Po zadnjem updatu tudi prometne informacije kaže tako kot morajo biti. Je bil znak za nesrečo in je res stal kamion brez gume na odstavnem pasu.

Malo zmede je bilo še na nekem gradbišču, vendar tam bolj sumim na neažurnost DARS-a.

 

Poslano z mojega SM-G985F z uporabo Tapatalk

 

 

 

 

 

Kaj pa razumes pod tem, da ti ne kaze vec cestninskih postaj... Sem sel vceraj na stajersko in pri bivsi cestninski za Vranskim se vedno kaze omejitev hitrosti... najprej 100, potem 80, 60 in na koncu celo 40 ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za kateri avto pa gre? In katera navigacija? Vgrajena? Ker sam imam vse posodobljeno... pa mi je vceraj kazalo na HUD-u te omejitve ... Tako da sumim, da govorimo o razlicnih zadevah... ker kolikor se spomnim, si eden izmed redkih, ki pravis, da na cestninski pri Vranskem ne kaze vec omejitev, kot so bile, ko je tam bila se cestninska postaja :D ... 

 

Avto: Mazda CX-5 G194

Infotainment: MZD Connect, 70.00.352B

Navigacija: Posodobitev - julij 2020

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

A se da nastavljati kdaj preklopi med nočno in dnevno osvetlitvijo števcev

Avto Mazda CX-5 2019 z 7 displajem v sredini.

 

Vem da se nastavlja z vrtenjem palčke med števci a ne vem ali jo naj nastavim pri ravno pravi svetlobi ali ne ker včasih mi sveti predolgo v temo pa prestavim pa je potem spet predolgo temno in se komaj vidi  ko je že svetlo.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 6. 9. 2020 ob 10:58 je Jest napisal:

Za kateri avto pa gre? In katera navigacija? Vgrajena? Ker sam imam vse posodobljeno... pa mi je vceraj kazalo na HUD-u te omejitve ... Tako da sumim, da govorimo o razlicnih zadevah... ker kolikor se spomnim, si eden izmed redkih, ki pravis, da na cestninski pri Vranskem ne kaze vec omejitev, kot so bile, ko je tam bila se cestninska postaja :D ... 

 

Avto: Mazda CX-5 G194

Infotainment: MZD Connect, 70.00.352B

Navigacija: Posodobitev - julij 2020

Me res zanima če komu dela pravilno. Meni še vedno kaže vse omejitve na bivših cestninskih Vransko in Tepanje. 

Popravljeno od kupid
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha... jaz imam se "navadne" stevce (12/2017) ... digitalni je samo desni del ... zato se omejitev vidi zgolj na HUD-u ... 

 

Glede cestninskih... Jaz lahko napisem za cestninske, kjer se veckrat vozim... To je Torovo (gorenjska AC LJ-KR) in recimo Log (primorska AC LJ - Vrhnika) vem, da pravilno prikazuje ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je kupid napisal:

Me res zanima če komu dela pravilno. Meni še vedno kaže vse omejitve na bivših cestninskih Vransko in Tepanje. 

Verjetno nismo Mazdaši edini, na Vranskem vsi nekaj premzajo zato so tu vedno zastoji! Glejte znake pa pičite 130.:jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Jest said:

Glede cestninskih... Jaz lahko napisem za cestninske, kjer se veckrat vozim... To je Torovo (gorenjska AC LJ-KR) in recimo Log (primorska AC LJ - Vrhnika) vem, da pravilno prikazuje ... 


Ja, te dve tudi sam potrjujem, da sta odstranjeni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On 9/14/2020 at 2:50 PM, 50keda said:

Mislim, da je povezano tut s tem, kak se ti užigajo zatemnjene luči. Js mam sensitivity nastavlen na Very High.

Jaz sem dal na Very High češ ko so poleti nevihte in se pelješ po AC, avto pa veselo na ledicah. No po par poskusih sem ugotovil, da kljub "orngi temi" ni v praktično nikoli preklopil.... Je pa vedno preklopil ob 7 zvečer, ko je bilo zunaj poleti še dovolj svetlo in si se matrou gledat na števec, ker je bila vidljivost ničelna. :D Sem rekel jebeš in dal nazaj na Medium, pa bom pač na roko preklopil, ko bo naslednjič potrebno.

7 hours ago, 50keda said:

Aja, zej bomo pa ugotovili, da nobenmu ne dela. Pred dvema  mesecema je pa vsem normalno delal, ko sem prvič spraševal, zanimivo :D

 

@Jest ja v števcih tudi kaže, če imaš 2018+ verzije z digitalnim zaslonom:

Untitled.thumb.png.ac1ceaa098653957a91372bee204de8d.png

A ti je slučajno ratalo slikat, ko imaš same 1-ke na števcu? :D  Drugače pa kolega kakšna je to poraba 7.4 :o , dizel bi bil pol manj!!!!!!

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 16. 9. 2020 ob 9:01 je 50keda napisal:

Aja, zej bomo pa ugotovili, da nobenmu ne dela. Pred dvema  mesecema je pa vsem normalno delal, ko sem prvič spraševal, zanimivo :D

 

@Jest ja v števcih tudi kaže, če imaš 2018+ verzije z digitalnim zaslonom:

Untitled.thumb.png.ac1ceaa098653957a91372bee204de8d.png

Ja meni v 2019 CX-5 ne kaže omejitve v števcu samo na HUD

pred 12 urami je SpEkTr napisal:

A android navigacija je že integrirana v hud?

Ne, to ima samo Renault

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.