Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 3 urami je g.Wankel napisal:

 

Opusti droge prijatelj :)

08.12. sem lih imel periodični zdravstveni pregled za strojevodje,ki ga imam vsake tri leta...tolk,da mi niso še "tiča" izmerili...izgleda,da sem "naredil",ker če ne bi že vedel...izvide laboratorija še čakam,a ko pridejo,ti pahko dokažem-nisem na drogah!!!-to je pri meni normalno stanje.

Napisano
pred 3 minutami je skritikrt napisal:

08.12. sem lih imel periodični zdravstveni pregled za strojevodje,ki ga imam vsake tri leta...tolk,da mi niso še "tiča" izmerili...izgleda,da sem "naredil",ker če ne bi že vedel...izvide laboratorija še čakam,a ko pridejo,ti pahko dokažem-nisem na drogah!!!-to je pri meni normalno stanje.

 

Ti sam glej, da mi ne boš v pisarno ponesreči vlaka zapelju :D

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano

Ja,če jo imaš v avtu,kombiju...čist nogoče...od desetih dieselskih Stadlerjev jih je ene par izven prometa,k imajo spojlerje razbite,in jih ni na zalogi...potni prehodi so hudič,če gor traktor,kombi,avto,tovornjak obstane.. taka srečanja niso lih prijetna...upam,da se nikoli ne spoznava na tak način🥺

Napisano
dne 19. 12. 2023 ob 16:06 je g.Wankel napisal:

 

Opusti droge prijatelj :)

Da ne bo kdo rekel,da lažem...za 52 let,110kg,186cm-še migam😂

 

Čez 3 leta še enkrat,pol pa v penzion🙄...psihologinji sem se pa kar poslovil,k imamo na 6 let😊

Capture.jpg

Napisano

Mater a ti maš torej tud beneficiran staž?

33112_1.png

Napisano (urejeno)
Pred eno uro je Boss napisal:

Mater a ti maš torej tud beneficiran staž?

Ja.

 

Čez dobro leto imam prvi pogoj,starostna pa čez štiri-pet let...moram dati izračunati🙄

Popravljeno od skritikrt
Napisano

Še en mlad upokojenec... dobr mate tole zrihtano.

33112_1.png

Napisano (urejeno)

Je pa tudi res...kako delo,turnus itd...,da sem začel delati že pri 17 letih (sem Oktoberski)...skratka "na kolesih" že 35 let...takrat še asistent strojevodje (samo dva meseca benificije na leto)...in počasi po stopničkah naprej...kot strojevodja pa tri mesece.. sedaj pa se nekaj nalaga na spiz,tako,da če greš pred starostno,si izplačuješ rento...to je to...pol pa eni zdravstveno sami grejo prej,drugi pa starostno,tretji pa "skoraj do smrti"

Pri denarju se pač konča.

Popravljeno od skritikrt
Napisano

Pismu ja, sem dve leti starejši od tebe pa imam še 10 let za oddelat al pa katero več, ker pripravljajo podaljševanje let za upokjitev. Jaz sem bil pač butelj in sem v zanosu spravil svoje podjetje na noge in ko začneš pač kar nekaj let (3) enostavno ni bilo za redno plačo, ker dohodki niso bili veliki pa še juncu se prej mečejo polena pod noge kot, da bi mu kdo pomagal. Tko da ja, šele pri 25-ih sem se redno zaposlil pri sebi, zdaj me pa 40 let čaka šele pro 65 letih :(

  • Zmeden 1
  • Žalosten 3

33112_1.png

Napisano
pred 7 urami je Boss napisal:

Pismu ja, sem dve leti starejši od tebe pa imam še 10 let za oddelat al pa katero več, ker pripravljajo podaljševanje let za upokjitev. Jaz sem bil pač butelj in sem v zanosu spravil svoje podjetje na noge in ko začneš pač kar nekaj let (3) enostavno ni bilo za redno plačo, ker dohodki niso bili veliki pa še juncu se prej mečejo polena pod noge kot, da bi mu kdo pomagal. Tko da ja, šele pri 25-ih sem se redno zaposlil pri sebi, zdaj me pa 40 let čaka šele pro 65 letih :(

nisi dosti šparal, ko bi bil s.p./d.o.o. in vlekel hude denarje :), čeprav verjetno na začetku kariere to ni bila realnost....nimaš kaj, eni imajo hude bonuse/benifikacije....čeprav meni osebno ravno ni jasno zakaj ?!?....

  • 1 mesec kasneje...
Napisano

Vsake toliko časa je treba službeno torbo prevetriti,k se vsega sranja nabere...in najdem še tole....

Evidenca samotestiranja in izjava...po moje ne bom več potreboval🙄

IMG_20240206_142036.jpg

IMG_20240206_142048.jpg

  • Všeč 2
  • Haha 2
  • 3 meseci kasneje...
Napisano

Kdo bi si mislil....še ena teorija zarote od mnogih se je izkazala za resnično.

Torej-zavestno so lagali.

 

 

Napisano

Pazi to... Severna Karolina je izglasovala prepoved nošnje medicinskih mask.... :D zdaj jih je strrah, ker se uporabljajo za kriminal. Se pravi zdravje ni več pomembno, zdaj jih je strah kriminala. 🤡

33112_1.png

  • 5 tednov kasneje...
Napisano

En je dobro komentiral:..."the good news is we ware right and the bad news is we ware right..."

Se mi zdi,da sedaj to nikogar več ne zanima🙄 

 

 

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • 5 mesecev kasneje...
Napisano (urejeno)

Znanec, profesionalni glasbenik, pri 50-ih letih, je pred kratkim skoraj popolnoma izgubil sluh na obe ušesi ... sumijo na Covid. Rešitve ni na vidiku. Ni se cepil. Podrl se mu je svet ...

Popravljeno od Janez007
  • Začuden 2
  • Žalosten 2
Napisano

Zveni malo bizarno, da bi to Covidu pripisal?

 

Also, je kdo gledal It's all gone Pete Tong? :D 

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
Pred eno uro je Janez007 napisal:

Znanec, profesionalni glasbenik, pri 50-ih letih, je pred kratkim skoraj popolnoma izgubil sluh na obe ušesi ... sumijo na Covid. Rešitve ni na vidiku. Ni se cepil. Podrl se mu je svet ...

Vsi cepljeni kaj jih poznam, so imeli Covid.

Kar na koncu se pripiše cepljenju je lažja oblika ali pa malo boljša odpornost. To pa še ni garant, da tokrat ne bi sluha izgubil.

Napisano (urejeno)
pred 1 uro je godlike napisal:

Vsi cepljeni kaj jih poznam, so imeli Covid.

Kar na koncu se pripiše cepljenju je lažja oblika ali pa malo boljša odpornost. To pa še ni garant, da tokrat ne bi sluha izgubil.

Se strinjam. V vsakem primeru pa Covid ni tako nedolžen. Kot tudi ne cepljenje (lahko bi izgubil sluh tudi samo zaradi cepljenja).

Popravljeno od Janez007
Napisano
pred 4 urami je Janez007 napisal:

Znanec, profesionalni glasbenik, pri 50-ih letih, je pred kratkim skoraj popolnoma izgubil sluh na obe ušesi ... sumijo na Covid. Rešitve ni na vidiku. Ni se cepil. Podrl se mu je svet ...

Med glasbeniki (še posebej profiji) je to kar pogist pojav. Recimo sam imam delno okvarjen sluh, s tem, da so mi nastradali visoki toni. Kolega v bandu, ima problem, da mu skalno piska..

To ima tudi veliko glasbenikov. So pa tudi redki primeri, ko zaradi izpostavljenosti glasni glasbi nekdo izgubi velik del sluga ali pa skoraj v celoti gluši. Naš bivši mixerman (znan - delal je z Šank rocki, Sidarto, Pero Lovšinom...) je moral nehati mixati ker se mu je sluh vidno poslabševal.od zdravnika je dobil navodilo, da mora nehati ali bo pa trajno oglušel. Vedeti moramo, da je bil podvžen 100 decibelom ( pa vse do 130) skoraj dnevno. 

Tako, da je bolj možen vzrok za znanca - prepogosta izpostavljenost glasni glasbi. Z in-eirom se situacija ni nič izboljšala. 

 

 

 

Napisano
pred 3 urami je Alex napisal:

Med glasbeniki (še posebej profiji) je to kar pogist pojav. Recimo sam imam delno okvarjen sluh, s tem, da so mi nastradali visoki toni. Kolega v bandu, ima problem, da mu skalno piska..

To ima tudi veliko glasbenikov. So pa tudi redki primeri, ko zaradi izpostavljenosti glasni glasbi nekdo izgubi velik del sluga ali pa skoraj v celoti gluši. Naš bivši mixerman (znan - delal je z Šank rocki, Sidarto, Pero Lovšinom...) je moral nehati mixati ker se mu je sluh vidno poslabševal.od zdravnika je dobil navodilo, da mora nehati ali bo pa trajno oglušel. Vedeti moramo, da je bil podvžen 100 decibelom ( pa vse do 130) skoraj dnevno. 

Tako, da je bolj možen vzrok za znanca - prepogosta izpostavljenost glasni glasbi. Z in-eirom se situacija ni nič izboljšala. 

 

+1

 

Tudi moj oče Profesor glasbe diplomiral za pozavno...poučeval 13 instrumentov-pozavno,klarinet,kitaro,basskitaro,konteabass,trobento,tubo,bobne itd...,igral basskitaro v bendu Radgonski kvintet...po veselicah,gostijah itd...igral v Radgonski in Radkesburški plehmuziki tubo...

Upokojen invalidsko...3x lahko ugibate za kaj.

  • 4 meseci kasneje...
Napisano

 

Zanimivo🙄...grobar:..."prej je bilo običajno cca. 20 mrtvorojenih dojenčkov na leto...sedaj jih je toliko na mesec...😲

 

Me zanima,kaj se "mu bo zgodilo"...

 

 

Napisano

BU.

 

 

Jaz sem tudi cepljen. 😬 Če fliknem, pridite svečko prižgat, vabljeni tudi idioti. 🤪

  • 7 mesecev kasneje...
Napisano

Nekaj brskam po internetu in naletim na tole:

 

Zajeta slika.JPG

 

Ta model ima pa res bujno domišljijo - in si že zaradi tega zasluži pozornost. Mogoče bomo pa njegova dela še kdaj kje brali - mogoče bo pisal knjige kot Jules Verne...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Danes opravil dobrih 57km in sicer štart iz Soteske, prek Tunjic, Zaloga pri Cerkljah, Cerkelj, Olševka in Tupalič, do PREDDVORa in tam kopanje v Črnavi   Povratek prek Komende in Kamnika.   Od Tunjiške mlake proti Zalogi pri Cerkljah in Šmartnem je izredno lepa, neprometna cesta, večinoma po gozdu. Me je res navdušil predvsem ta del poti
    • Zgleda, da nekaj je spet na tej Mazdi, da pritegne,.... Po testih nekaterih je kot paket boljša kot npr. RAV4, lepša notranjost... Ko sem jo sam prvič videl, katastrofa, drugič tudi katastrofa. Pred kratkim tretjič ko sem bil na servisu pri Mazdi, pa sem si jo mimogrede še malo bolje ogledal, pa se mi sploh več ni zdela slaba, tudi notri se mi zdi kar v redu, materiali ne zgledajo tako slabo kot sem bral. Tudi ekran ni zgledal slabo, sem sedel v različici z manjšim ekranom.  Tudi Mazda vztraja da je ta veliki ekran manj moteč in lažji za uporabo in da so se pač vozniki navadili na stil pametnih  telefonov.  Tudi motor po testih je ok za normalno vožnjo in lepo usklajen s celoto.. Tako da kot kaže bo naslednja CX-30 tudi v tej smeri... Na žalost ali bomo videli in na koncu bomo verjetno navdušeni... Spremembe se pač dogajajo in ali sprejmeš ali pač ne in greš mogoče na Opla 😁  
    • Te fore,ki jih vidiš pogosto na YouTube,se raje izogibajte,če nočete,da vam zgori bajta. To je tako,kot,da bi npr. z resetom varovalke mislil,da si "zrihtal".   Ne kaže polnilec brez veze napako!!!   Tukaj samo nazaj v trgovino,in vzami drugo baterijo,ostale "operacije" kot npr. razisakava,katera celica je fuč itd,je zate brezpredmetna. Drugo je,če znaš,in imaš opremo potrebno za to,in tudi v tem primeru bi bilo smiselno le v "raziskovalne namene",ko ti je vseeno,ali bo kaj iz tega,ali bo pa "za v kanto". V tem primeru,za "raziskovanje",bi potreboval multimeter,in en res dober polnilec za analizo celic,kot je npr. Opus BT-C3100 (sem ga v tej temi že opisoval). In še v tem primeru,bi lahko le ugotovil,kaj je z baterijo narobe in zakaj...nič več!   Gre za to-to so vgrajene tako poceni celice,da stroškovno nima smisla-za 19,99€ polnilec in 2Ah baterija z 5 celicami formata 18650...ni čudno. Še vsa čast BMS-u in polnilcu,ker očitno delata,kot se spodobi....samo,če je tanajceneje vgrajeno,ni čudno,če ga kakšna celica "sračka".   Kot sem napisal-nazaj v trgovino,in naj dajo drugo baterijo,vse ostalo nima smisla,če želiš delujočo baterijo.  
    • Vedno mi vsi govorijo, kako je motor nevaren. Pa sem malo pobrskal po statistikah...      
    • Ja, pa kaj tebi ni jasno? Glej, če je v času kovida zaprl celo Evropo ... ... ... Ja, glej, zdaj je starejši in bolj izkušen in lahko Trumpa spravi v strah...    Saj se bodo našli kolesarji (v bistvu se čudim, da se še niso), ki bodo zrušili Janšo, kar pomeni, da so še močnejši od Janše. Boš videl, kako se bo Trump šele njih ustrašil. Sploh, če prideta mimo Svetlana Makarović in Milan Kučan z rdečo zvezdo na prsih...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.