Skoči na vsebino

Mazda CX-60


Alex

Priporočeno sporočilo

Volanovci so itak bolj naklonjeni nemskim ali pa vsaj evropskim proizvajalcem ;) … in se mi zdai, da malo prevec dramatizirajo… ker ne najdejo nekih drugih vecjih napak 😅 …

 

Drugace moja ni tecna… sem izklopil vecino teh stvari… edino, kar nisem nasel, je da bi pri vklopljenem travel assistu izklopil zvocno opozorilo, ce sem preblizu crte ;) … Druga opozorila imam vecinoma samo opozarjanje z vibracijami volana… Noja… pa vcasih dobim tisto obvestilo, da nisem zbran, ce recimo malo predolgo gledam drugam… ampak ni motece, ker se oglasi bolj redko… Pa ce se prav spomnim, se to da izklopit… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je Jest napisal:

Noja… pa vcasih dobim tisto obvestilo, da nisem zbran, ce recimo malo predolgo gledam drugam… 

 

Za to opozorilo meni sploh ni potrebno imeti mazde. Mene to opozori moja najdražja. Je pa to bolj resno opozorilo kot pri mazdi. 

Popravljeno od Mraušk Mčk

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 52 minutami je Boss napisal:

Ampak priznaj... tud če si zelo pijan ni Mustangu podobna?


Nisem nikoli zelo pijan ;) … tako, da tezko potrdim 🤣

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej tist s temi opozorili je imela že novejša dizelska uštiman, k maš na eno tipki vse za izklopit. Bencinske Oz plug ina so pa povedal, da so posneli test več kot leto nazaj. In če se ne motim so vmes tudi že neki popravkov naredili.

Tako, da test je kvečjemu dobra reklama za cx60 :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Boss napisal:

Ampak priznaj... tud če si zelo pijan ni Mustangu podobna?

 

Ma groza, tudi Mustang je še samo ime na električnem mlinčku.

 

Mogoče je pa mislil to škatlo 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je godlike napisal:

 

Ma groza, tudi Mustang je še samo ime na električnem mlinčku.

 

Mogoče je pa mislil to škatlo 😉

 

 

Kakorkoli... Ce pri teh dveh avtih najdes neke podobnosti, si pa res car :P ... 

 

image.png

 

image.png

 

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Freak napisal:

Sej tist s temi opozorili je imela že novejša dizelska uštiman, k maš na eno tipki vse za izklopit. Bencinske Oz plug ina so pa povedal, da so posneli test več kot leto nazaj. In če se ne motim so vmes tudi že neki popravkov naredili.

Tako, da test je kvečjemu dobra reklama za cx60 :)

 

 

To tipko imam tudi jaz (i-ACTIVSENSE OFF)... samo to izklopi vse ... 

image.png

 

image.png

 

pred 2 minutama je godlike napisal:

Razen da sta bela oba, nič.

 

 

To sem jaz poiskal enako barvo in priblizno enak polozaj avta, da je vsaj nekaj podobnega :P ... pa to, da imata 4 kolesa in zaromete spredaj, ter ogledala ob straneh :D ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Jest napisal:

 

 

Kakorkoli... Ce pri teh dveh avtih najdes neke podobnosti, si pa res car :P ... 

 

image.png

 

image.png

 

 

Mogoče pa ti moraš k okulistu, če ne vidiš podobnosti med njima.

 

Oba imata štiri gume, pet vrat, spredaj bele luči, zadaj rdeče luči, oba imata po en volan, oba imata tako spredaj kot tudi zadaj okvir za tablico,... Pa če vsega tega ne opaziš, moraš pa ja videti, da se kolesa privijajo s po petimi vijaki - to se pa ja na daleč vidi... Pločevina in plastika sta pa malo drugače sprešani, to je pa tudi vse... Mislim, če sta parkirana v dolini drug zraven drugega in s hribov gledaš dol, ne boš ločil, kateri je kateri, čeprav ima Mach-e črna ogledala, CX-60 pa bela...

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud gume so lahko enake, črne, istih dimanzij in proizvajalca. Ja tko kot okvirček tablic pa če se potrudiš lahko celo zelo podobno tablico izbereš. Tko da ja... vzamem nazaj.... komentator Volana ima celo prav.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To tipko imam tudi jaz (i-ACTIVSENSE OFF)... samo to izklopi vse ... 

 

Mislim da v novih letnik 2024 ne moreš več prilagajati opozoril, kot je bilo prej (tudi na obeh mojih). Ali izklopiš vsa zvočna opozorila, ali pa imaš vse vklopljene. Ne vem, kdo od evropskih pametnjakovičev si je to zmislil :(

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je Carot napisal:

To tipko imam tudi jaz (i-ACTIVSENSE OFF)... samo to izklopi vse ... 

 

Mislim da v novih letnik 2024 ne moreš več prilagajati opozoril, kot je bilo prej (tudi na obeh mojih). Ali izklopiš vsa zvočna opozorila, ali pa imaš vse vklopljene. Ne vem, kdo od evropskih pametnjakovičev si je to zmislil :(

 

To, da se izklopi vse, so si pomoje samo pri mazdi :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri novejsih vem, da se ne da za stalnomizklopit opozorila za prekoracitev hitrosti… Stalno piska, ce prekoracis hitrost, ki je zabelezena v navigaciji ali jo zazna kamera… tudi ce je napacna… Na sreco se pri meni se da to stalno izklopit… ;) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 urami je Jest napisal:

 

Drugace moja ni tecna… sem izklopil vecino teh stvari… edino, kar nisem nasel, je da bi pri vklopljenem travel assistu izklopil zvocno opozorilo, ce sem preblizu crte ;) … 

A je to opozorilo ko imas vklopljeno asistenco, da te drzi v sredini pasu ( gumbek z volanom)?

ker meni nic ne piska oz imam vsa opozorila na vibriranje. 
ok piska ce ne drzis volana po 10 sekund prvi znak po 20 piska in po 30 sekundah vgasne asistenco, ce ne primes volana.

 

Je pe res, da moja še ni Slovenska, te pride verjetno v novih posiljkah in bodo imele ze EU sranje noter ih Slovenski jezik.

 

Sem pa vozil cx-30 z tem in sem blokiral gumbek in je vsako krat takoj vgasnil nadlezno opozarjanje na hitrost

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je mazdaman napisal:

A je to opozorilo ko imas vklopljeno asistenco, da te drzi v sredini pasu ( gumbek z volanom)?


Ja… takrat, ko je aktivirana druga stopnja radarskega tempomata, kateri bi ze skoraj lahko rekel avtonomna voznja… Takrat, ce sem preblizu vrte ali ce jo prevozim, se oglasi tudi zvocno opozorilo, za katerega mi se ni uspelo najti, kje bi lahko izklopil ali dal samo na vibriranje…

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani


Ja… takrat, ko je aktivirana druga stopnja radarskega tempomata, kateri bi ze skoraj lahko rekel avtonomna voznja… Takrat, ce sem preblizu vrte ali ce jo prevozim, se oglasi tudi zvocno opozorilo, za katerega mi se ni uspelo najti, kje bi lahko izklopil ali dal samo na vibriranje…

Jaz to vklopom samo na AC kjer so pasovi dovolj široki. In ni težav. Ker z tem volanckom na regionalnih cestah in križiščih res dosti teži.

Na ostalih cestah pa samo klasični tempomat in Lane Assistant (brez vklopljenega volancka) kot je bil na cx-5 samo vibrira ko hočeš preko črte.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.