Skoči na vsebino

Nakup Mazde CX-5 SKY ACTIV-G 194 AT AWD


Senad

Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je Janez007 napisal:

Kaj pa si pričakoval? Poglej svojo plastično CX-30 (nagrbančene plastične obrobe, plastični karter, ...). Je to še avto? Mene bolj spominja na Peg-Perego. 😃

 

image.png

Motiš se tale ima premale obrobe.... 😂😉

  • Všeč 1
  • Haha 6
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 6. 3. 2024 ob 14:41 je Volume napisal:

@dejannnn kaj pa tale???

Fuulll lepa😄😄😄 Kot nova

 

 

20231006_110414.jpg

20231006_113335.jpg

Lepa lepa 👍 Exclusive Line? Morda na stara leta, ko mi bo pasalo višje sedenje, bi kupil eno tako 😉 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je MazdaBoy napisal:

Lepa lepa 👍 Exclusive Line? Morda na stara leta, ko mi bo pasalo višje sedenje, bi kupil eno tako 😉 😊

Hvala 👍 ne Revolution Top, pa belo usnje. Moja ima še zadaj gretje sedežev,  pa spredaj hlajenje ..... pa mogoče še kaj zraven...

Nisem še tako star, niti se ne počutim....ampak mi sedaj, ko sem se navadil paše višji položaj. 

Kot kralj na prestolu🤣🤣🤣

  • Všeč 4
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Janez007 napisal:

Kaj pa si pričakoval? Poglej svojo plastično CX-30 (nagrbančene plastične obrobe, plastični karter, ...). Je to še avto? Mene bolj spominja na Peg-Perego. 😃

 

image.png

Mašina je pa za ene tri generacije nodernejša kot dinozaverski 2.5 motor. 😊

Bdw, nimam tega cenenega Bose ozvočenja. V cx30 je vgrajeno  pioneer ozvočenje, ki je za ene dve klase boljše kot Bose. Ima equilizer, ki ga Bose nima. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Mašina je pa za ene tri generacije nodernejša kot dinozaverski 2.5 motor.

Veš kaj pa meni ni jasno, zakaj je ta tvoj najnaprednješi motor vgrajen samo v CX30 in M3, v velike mazdine avte M6, CX5 in celo najnovejšo CX60 pa tlačijo zastarelo tehnologijo?

 

Mogoče zato ker te avti rabijo močan zanesljiv motor? 🤷‍♂️

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom rekel malo drugače.

Kdor misli,da Mazda ne dela na tem motorju,se zelo moti.

Ko sem kupoval svojega,sem ker sem čakal več kot eno leto...sem opazil,da so z 2021 na 2022 letnik celo malenkost znižali kompresijsko razmerje,kar je velika sprememba,ki seveda tudi veliko drugega potegne za sabo.

Torej...ja,generacijako gledano je star,a je tudi preverjen in vseeno "up to darlte".

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je Alex napisal:

Mašina je pa za ene tri generacije nodernejša kot dinozaverski 2.5 motor. 😊

Bdw, nimam tega cenenega Bose ozvočenja. V cx30 je vgrajeno  pioneer ozvočenje, ki je za ene dve klase boljše kot Bose. Ima equilizer, ki ga Bose nima. 😊

Če bi jaz danes izbiral med dvema novima X186 in G194, bi sigurno izbral slednjega. Mlinček X186 je verjetno za PegPerego celo dovolj, ni pa dovolj za pravi avto, kot je CX-5. Saj to tudi Mazda ve. :)   

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 5
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Janez007 napisal:

Če bi jaz danes izbiral med dvema novima X186 in G194, bi sigurno izbral slednjega. Mlinček X186 je verjetno za PegPerego celo dovolj, ni pa dovolj za pravi avto, kot je CX-5. Saj to tudi Mazda ve. :)   

Saj tudi stari mercedesovi dizli brez turbine so delali 1000000 kilometrov.😊 Bili so  super zanesljivi. Pa jih ne tlačijo več v nove marcedese. 😊

Dejastvo je, da je tudi cx5 počasi za v penzijo, ker je tudi že zastarela oblika. Zato tudi tej dinozavri motorji v njej. 

V nove cx 60 pa pašejo edino šestaki i (benzinarjih in dizli) To so moderni, varčni motorji. 

Če pogledamo, da rabijo tej dinozavrski 2.5 motorji povprečno 9 do 10 litrov (kot  Porsheji) bi bil skrajni čas, da jih zaradi ekologije ukinejo. 😉

  • Všeč 3
  • Haha 2
  • Začuden 1
  • Zmeden 1
  • Hvala 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo res...meni je fuuuul žal,da imam not ta motor...bi raje Alexovega....ne keragakoli...samo tistega,od Alexa....da se ne bo čudil,če bo njegov CX-30 ostal brez🤣....

Cele noči ga pogrešam....jočen in stočem in ne morem več zdržati.....Aaaaalex😩🥹 

 

Malo heca mora biti😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 27 minutami je Alex napisal:

Saj tudi stari mercedesovi dizli brez turbine so delali 1000000 kilometrov.😊 Bili so  super zanesljivi. Pa jih ne tlačijo več v nove marcedese. 😊

Dejastvo je, da je tudi cx5 počasi za v penzijo, ker je tudi že zastarela oblika. Zato tudi tej dinozavri motorji v njej. 

V nove cx 60 pa pašejo edino šestaki i (benzinarjih in dizli) To so moderni, varčni motorji. 

Če pogledamo, da rabijo tej dinozavrski 2.5 motorji povprečno 9 do 10 litrov (kot  Porsheji) bi bil skrajni čas, da jih zaradi ekologije ukinejo. 😉


 

CX-60 z bencinskim sestakom menda sploh ne pride v Evropo… ker ni dovolj ekoloski motor…

 

 

 

pred 27 minutami je Alex napisal:

Saj tudi stari mercedesovi dizli brez turbine so delali 1000000 kilometrov.😊 Bili so  super zanesljivi. Pa jih ne tlačijo več v nove marcedese. 😊

Dejastvo je, da je tudi cx5 počasi za v penzijo, ker je tudi že zastarela oblika. Zato tudi tej dinozavri motorji v njej. 

V nove cx 60 pa pašejo edino šestaki i (benzinarjih in dizli) To so moderni, varčni motorji. 

Če pogledamo, da rabijo tej dinozavrski 2.5 motorji povprečno 9 do 10 litrov (kot  Porsheji) bi bil skrajni čas, da jih zaradi ekologije ukinejo. 😉


Ce bos Porscheja vozil tako, kot CX-5 s porabo 9 in 10 litrov… bo pil kar malo vec… S tem, da se recimo 4 clanska familija tezko pelje na dopust s Porschejem ;) … 

 

Kakorkoli… kot sem ze nekje napisal… je tukaj na forumu samo en s takim mnenjem ;) Samo tolikokrat to ponavlja, da mogoce nek nakljucen bralec misli, da bi mogoce pa znalo biti kaj na tem ;) , da so Porscheji sparovcki, rdeca CX-30 najjaci avto na tem svetu (na drugem mestu stara dizelska sestica ;) ) … 

  • Všeč 3
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Super...gremo Kio kupit😃👍 

 

SIOL.NET

Hladen trg? Trgovci z električnimi so težko zadovoljni, je naslov vašega članka. Nekateri zastopniki za...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je lep primer za stvarno napako, če so avto reklamirali, da ima delujoč KIA connect pa ga dejansko nima.

Pred eno uro je Jest napisal:

CX-60 z bencinskim sestakom menda sploh ne pride v Evropo… ker ni dovolj ekoloski motor…

 

Dejansko so moderni dizli čistejši in z blagimi hibridnimi triki tudi veliko bolj šparovni kot bencinarji. Samo grda agenda je dizle predstavila kot črne račke pa kljub temu, da se je na njih delalo največ ekologije.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

Tole je lep primer za stvarno napako, če so avto reklamirali, da ima delujoč KIA connect pa ga dejansko nima.

 

Dejansko so moderni dizli čistejši in z blagimi hibridnimi triki tudi veliko bolj šparovni kot bencinarji. Samo grda agenda je dizle predstavila kot črne račke pa kljub temu, da se je na njih delalo največ ekologije.

 

Blago hibridni triki ti nc bencina/nafte ne prsparajo, tako da kr ostani na klasicnem dizlu, vseeno bi reku da je bl cist kt primerljiv bencinar 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je ignacij napisal:

Meni še vedno lepša kot CX30

Verjamem. Ni vsaka novost in moderen dizajn za vsakega. Nekateri tudi poslušajo in prisegajo še vedno na Beatles-e. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 6. 3. 2024 ob 14:41 je Volume napisal:

@dejannnn kaj pa tale???

Fuulll lepa😄😄😄 Kot nova

 

 

20231006_110414.jpg

20231006_113335.jpg

Pol praviš, da boš kr prodal? Greš na CX-60 zdej? Sta se že zmenla z dejannnn-om?  😉 

 

Sej je to ta tvoja?

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19342001&display=Mazda CX-5

 

 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je MazdaBoy napisal:

Pol praviš, da boš kr prodal? Greš na CX-60 zdej? Sta se že zmenla z dejannnn-om?  😉 

 

Sej je to ta tvoja?

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19342001&display=Mazda CX-5

 

 

 

Moja, moja.....😁😁😁

Ja vem, spet hitro prodajam avto naprej....prejšnjo CX-30 sem imel leto in pol in je že šla. Pravtako je bila kot nova. Grem pa vsaj vsakič na večji avto...tako, da Cx-60 ni izključena 😆😆😆 V bistvu oba z ženo prodajava in bomo imeli en avto. Zdaj je naneslo, da delamo manj km letno. Ne, @dejannnn ni nič pokazal zanimanje....je preveč lepa😂😂😂

 

Sej kako v bistvu prodati avto za tak denar, ko ne morem nuditi leasing???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je MazdaBoy napisal:

Sej je to ta tvoja?

U ta bo oa težka 40k za rabljen avto. Nocem biti party breaker sam ce dobis 35k ti dam se jaz zraven za pir. 

Popravljeno od ignacij
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je ignacij napisal:

U ta bo oa težka 40k za rabljen avto. Nocem biti party breaker sam ce dobis 35k ti dam se jaz zraven za pir. 

Pijan lih ne bom😁😁😁

 

Bolj drugim delam uslugo, ko kupijo leto, dve star avto....kupec ful profitira, jaz pa ne.

No, vsaj pri CX-30 sem jaz odlično profitiral😀 oziroma nisem bil nič na izgubi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Volume napisal:

Moja, moja.....😁😁😁

Ja vem, spet hitro prodajam avto naprej....prejšnjo CX-30 sem imel leto in pol in je že šla. Pravtako je bila kot nova. Grem pa vsaj vsakič na večji avto...tako, da Cx-60 ni izključena 😆😆😆 V bistvu oba z ženo prodajava in bomo imeli en avto. Zdaj je naneslo, da delamo manj km letno. Ne, @dejannnn ni nič pokazal zanimanje....je preveč lepa😂😂😂

 

Sej kako v bistvu prodati avto za tak denar, ko ne morem nuditi leasing???

Kredit pa je.... 🤔🧐

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.