Skoči na vsebino

Mazda Cx-5 facelift


ignacij

Priporočeno sporočilo

pred 11 minutami je Jaka32 napisal:

A se še komu zdijo meglenke na Mazdah neuporabne? Včeraj sem svoje malce vklapljal na M3... pa bolje da jih ne bi, ker ni nobene razlike na cesti.

V bistvu ti nekaj malega osvetlijo takoj nekaj metrov  pred avtom. Nekako bolj svetlo deluje vse skupaj. Ni pa to nekaj, kar bi osupnilo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Jaka32 napisal:

A se še komu zdijo meglenke na Mazdah neuporabne? Včeraj sem svoje malce vklapljal na M3... pa bolje da jih ne bi, ker ni nobene razlike na cesti.

Prav imaš, ima tako močne kratke luči, da jih sploh ne rabiš, ker ni razlike vsaj pri 3ki ne. 👍

Na cx30 jih pa tako nimam in ni nič narobe. 😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Activa napisal:

Razlika je v megli ali snegu.

Ja, mogoče v snegu, da ti osvetli bolj široki kot pred avtom.

Je pa z led lučmi pozimi kar zabavno voziti, ko močno sneži. 😄 Namreč, led luči ne oddajajo nič toplote proti zunanji plastični zaščiti luči,kot je bilo to pri xenonkah ali halogenskih lučeh. Sem se že moral ustaviti na pumpi in postrgati sneg z luči. 😬

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Alex napisal:

Ja, mogoče v snegu, da ti osvetli bolj široki kot pred avtom.

Je pa z led lučmi pozimi kar zabavno voziti, ko močno sneži. 😄 Namreč, led luči ne oddajajo nič toplote proti zunanji plastični zaščiti luči,kot je bilo to pri xenonkah ali halogenskih lučeh. Sem se že moral ustaviti na pumpi in postrgati sneg z luči. 😬

 

Ja z led je kar problem ko sneži,marsikdo ne ve,da je treba tudi z zadnjih očistit  sneg drugače te ne vidijo....?zmeden?  Na to bi moral proizvajalec računat in rešit to z kakimi grelci....🤔

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Bini napisal:

Ja z led je kar problem ko sneži,marsikdo ne ve,da je treba tudi z zadnjih očistit  sneg drugače te ne vidijo....?zmeden?  Na to bi moral proizvajalec računat in rešit to z kakimi grelci....🤔

 

Samo res, zakaj niso vsaj v teh novih modelih tega rešili? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 11 mesecev kasneje...

Malo sem se igral z Mazdinim konfiguratorjem in opazil zanimivo kombinacijo pri Mazdi CX-5 - Homura Plus oprema (s strešnim oknom), G165 motor (z vidika plačila cestnine ugoden motor), avtomatski menjalnik in pogon AWD. Zanima me ali je to kakšna nova kombinacija ali je že od prej, je pa sicer cena kar zasoljena. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 57 minutami je Robert napisal:

Malo sem se igral z Mazdinim konfiguratorjem in opazil zanimivo kombinacijo pri Mazdi CX-5 - Homura Plus oprema (s strešnim oknom), G165 motor (z vidika plačila cestnine ugoden motor), avtomatski menjalnik in pogon AWD. Zanima me ali je to kakšna nova kombinacija ali je že od prej, je pa sicer cena kar zasoljena. 

G165 avtomatik + AWD na cx5 je nepremičnina. Mogoče G165 ročni menjalnik brez AWD še nekak. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 24. 10. 2022 ob 14:26 je scania napisal:

a je mogoče kdo zasledil, če se bo mogoče v prihodnosti v cx5 vgajeval hybridni sklop kot ga ima cx60?

Po moje se nebo, ker cx-60 ima vzdolžni motor Cx-5 pa prečnega. 
po moje bodo še vlekli to platformo z tem kar imajo, toliko časa kolikor gre. Potem pa 5 več ne bo. Cx5 je namreč se zadnja v EU  na tej mazda 6 platformi iz 2012.

 

novejsi platformi sta pa manjša za m3, cx30, cx50 in večja za cx60, 70,80, 90

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 mesecev kasneje...

Bom uporabil kar to temo, da ne odpiram nove. Zanimajo me vaša predvidevanja kaj se bo zgodilo v prihodnosti z Mazdo CX-5 (res, da je bila pred kratkim prenovljena). Jo bo nadomestil nov model ali bodo enostavno ostali pri modelih CX-30, CX-60 in večji.......

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mislim, da bo počasi izumrla... 😔  Jaz razmišljam, če se cx-30 za cca10cm raztegne na račun prtljažnika imajo pokrit ves segment crossoverjev od tu naprej. Tako, da nima smisla rinat še nekaj vmes. Poleg tega je pa še zunaj tudi cx50, ki lahko  pride na naš trg.... Že takrat se je ugibalo, če ni to naslednica CX5..... :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.