Jump to content

Nakup Mazde CX-5 SKY ACTIV-G 194 AT AWD

Senad
 Share

Recommended Posts

dne 27. 9. 2022 ob 23:21 je Bini napisal:

Ne ampak zato,ker so grde......😂

Ti,ti "poreden tiček"😉...povej po pravici....za to,ker bi pol avto bil težji....pa k sanke niso čist paralelne,torej je veliiiiiko večji zračni upor...pa pol ni šanse,da bi imel takšno porabo🤔

OK...sedaj pa brez "zajebancije"....sem razmišljal....ko so mi zmontirali te "sanke"🧐...po moje bi moral dobiti še tiste original šine katere pokrivajo montažni kanal,kjer se montirajo te sanke....pa so jih v delavnici obdržali🙄...."piz..a"...ajd-saj jih ne bom rabil,a vseeno...če bom "čez 30let" avto prodajal,in kupec ne bo maral "sank"....🤔

Pa sem zaradi naročene rezervnega kolesa dobil tisti filc,pleh,vijake itd....samo šine pa nisem dobil😠.

Pa še za malce veselja in smeha en "resnični vic",k ga lahko poveste svoji dragi....za kaj moški ne dobijo celulita?....za to,ker je to grdo😂🤣

L.P.

pred 41 minutami je skritikrt napisal:

Ti,ti "poreden tiček"😉...povej po pravici....za to,ker bi pol avto bil težji....pa k sanke niso čist paralelne,torej je veliiiiiko večji zračni upor...pa pol ni šanse,da bi imel takšno porabo🤔

OK...sedaj pa brez "zajebancije"....sem razmišljal....ko so mi zmontirali te "sanke"🧐...po moje bi moral dobiti še tiste original šine katere pokrivajo montažni kanal,kjer se montirajo te sanke....pa so jih v delavnici obdržali🙄...."piz..a"...ajd-saj jih ne bom rabil,a vseeno...če bom "čez 30let" avto prodajal,in kupec ne bo maral "sank"....🤔

Pa sem zaradi naročene rezervnega kolesa dobil tisti filc,pleh,vijake itd....samo šine pa nisem dobil😠.

Pa še za malce veselja in smeha en "resnični vic",k ga lahko poveste svoji dragi....za kaj moški ne dobijo celulita?....za to,ker je to grdo😂🤣

L.P.

Evo to je to,na koncu je pa vse jasno kot beli dan,celulit in sanke gredo skupaj a v moj ali na moj avto nikoli.....😊😀😂(hec)

Mene sploh ne motijo,ene prav pašejo na avte kot so insignia,M6, CX30 itd 😉

pred 9 urami je Bini napisal:

Evo to je to,na koncu je pa vse jasno kot beli dan,celulit in sanke gredo skupaj a v moj ali na moj avto nikoli.....😊😀😂(hec)

Mene sploh ne motijo,ene prav pašejo na avte kot so insignia,M6, CX30 itd 😉

O čem ti to? A o sankah al o ženskah s celulitom? :nevem:😜

• Haha 2

33112_1.png

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

• Zlatih časov kot so bili do leta 2005 ne bo nikoli več.   
    • Pozdravljeni,   trenutno kulujem zgoraj omenjeno vozilo. Če slučajno kdo prodaja ali pa pozna koga, ki prodaja omenjen avto bi prosil, da me kontaktira. Na avtonetu ni nobene ponudbe. Vem, da so zelo redki ampak probat ni greh. Tudi če ima kdo kakšne nasvete pri nakupu tega modela bi zelo cenil. Najlepša hvala.   Lep pozdrav!
    • Sej veš, da tipkovnica vse prenese pa, če klikneš 4, 5 al pa 6 🤪   Ampak resno je pa to, da ti 200 uporabnikov spritmonitorja pravi, da ima z X motorji v povprečju 7l/100km bi pa težko pdvomil da vsi tile vpisujejo te podatke in lažejo, da je poraba višja kot dejanska. Zakaj bi počeli to?   Pri 150KM G motorju je poraba tudi okoli 7 litrov v povprečju pri tem, da je tam verjetno prednost to, da so vsi samo prednje gnani pa bolj prevladujejo ročni menjalniki kot pri X motorju. Ampak vseeno.   Zmaga itek dizel s 5,5 porabe. ampak bolj mi je fascinantno, kako je na Mazdi 3 pol litra manj porabe v povprečju kot na CX-30. Tolk govora o ekologiji pa avto industrija dobesedno sili v kupovanje neaerodinamičnih SUV ceglov. Pa razumi, če lahko.    
    • Izklapljanje valjev imata tudi G122 in G150. Saj se ne gre za to, da kogarkoli karkoli prepričujem…ampak da pa nekdo neutemeljeno ropota o tem kako plastičen X186 motor pije 3 litre manj kot G194 pa sem pripravljen menjat avto in probamo realno porabo pri AC vožnji.   Potem pa potegnemo še črto pri ceni servisov X186 vs G194 (menjava svečk, olja na vodni osnovi, etc) in vidimo kje smo pri primerjanju varčnosti vožnje s takimi motorji. 
    • Sej lepo, da si optimist, ampak tako kot ni bilo gorivo krivo za podražitve tudi za pocenitve ne more bit. Pač lakomnost in požrtnost nima vzroka niti v vojni v Ukrajini, ne v Putinu, še najmanj pa v nekih vremenskih spremembah. je pa vse to le silno priročen izgovor za rajo, sploh tisto najbolj naivno.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.