Skoči na vsebino

Agregat za rezervno napajanje stanovanja


Janez007

Priporočeno sporočilo

Včeraj sem v Mazdi 3 pripeljal domov rezervo za kuhanje - plinski kuhalnik Parker, za primer daljšega izpada elektrike. :)  

 

https://trgovina.butanplin.si/produkt/kuhalnik-z-varovanjem-z-2-gorilcema-foker/

 

image.png

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Janez007 napisal:

Včeraj sem v Mazdi 3 pripeljal domov rezervo za kuhanje - plinski kuhalnik Parker, za primer daljšega izpada elektrike. :)  

 

https://trgovina.butanplin.si/produkt/kuhalnik-z-varovanjem-z-2-gorilcema-foker/

 

image.png

A tole še sploh obstoja....:aaaaa: 👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Jest napisal:

Se pripravljas na apokalipso? :D 

 

Kljub inflaciji se je pojavil višek denarja, odkar ni več potrebe po peskanju sesalnega kolektorja, čiščenju dpf, menjavi podložk injektorjev, itd. 🤣  

 

pred 5 minutami je Bini napisal:

A tole še sploh obstoja....:aaaaa: 👍

 

Bini, dobro vprašanje. 👍 Je kar problem danes dobit plinski prenosni kuhalnik (primeren za notranje prostore - z varovalom, ki prekine dotok plina, če plamen ugasne). V običajnih trgovinah z gospodinjskimi aparati jih nimajo. 😔 

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 1
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Janez007 napisal:

 

Kljub inflaciji se je pojavil višek denarja, odkar ni več potrebe po peskanju sesalnega kolektorja, čiščenju dpf, menjavi podložk injektorjev, itd. 🤣  

 

 

Bini, dobro vprašanje. 👍 Je kar problem danes dobit plinski prenosni kuhalnik. V v običajnih trgovinah z gospodinjskimi aparati jih nimajo. 😔 

Mi imamo še kar enega tastarega tavelikega,upam pa da bo še dober čeprav je malo težji za nosit....😊😂😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom mal spremljal temo, ker tudi sam, kot zavzet teoretik zarote ( ;) ), razmišljam o tem že nekaj časa. :) 

Popravljeno od pob
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je godlike napisal:

Sploh ne bi kliknil ma temo, pa sem to noč bil dobrih 6 ur brez štroma.

Evo, @Janez007 je odlično začel tematiko. Najprej za štrom, zdaj za plin, kaj bo naslednja? Preživetje v divjini🤔?

 

Jaz bi se za naslednjo zadevo posvetil radioamaterstvu. Lih radiomaterji so tisti, ki lahko rešijo svet, če pride do blackouta....

 

 

 

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 54 minutami je AmpeR napisal:

Evo, @Janez007 je odlično začel tematiko. Najprej za štrom, zdaj za plin, kaj bo naslednja? Preživetje v divjini🤔?

 

Jaz bi se za naslednjo zadevo posvetil radioamaterstvu. Lih radiomaterji so tisti, ki lahko rešijo svet, če pride do blackouta....

Super, Morsejevo abecedo samo ponovim in se pridružim... ti ti ti ta ta ta ti ti ti 😀 V JLA konec 80-tih sem jo treniral eno leto, vsak dan ...

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Janez007 napisal:

Super, Morsejevo abecedo samo ponovim in se pridružim... ti ti ti ta ta ta ti ti ti 😀 V JLA konec 80-tih sem jo treniral eno leto, vsak dan ...

Še RUP 12 nabaviš in si pripravljen na popoln  kolaps. 😊

  • Všeč 2
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je Janez007 napisal:

Super, Morsejevo abecedo samo ponovim in se pridružim... ti ti ti ta ta ta ti ti ti 😀 V JLA konec 80-tih sem jo treniral eno leto, vsak dan ...

S O S 

 

Nekaj pa še znam, čeprav se Morsejeva abeceda ne uporablja več nikjer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je AmpeR napisal:

Evo, @Janez007 je odlično začel tematiko. Najprej za štrom, zdaj za plin, kaj bo naslednja? Preživetje v divjini🤔?

 

Jaz bi se za naslednjo zadevo posvetil radioamaterstvu. Lih radiomaterji so tisti, ki lahko rešijo svet, če pride do blackouta....

 

 

 

 

Kakor komično se to čuje za leto 2023, pa je vseeno dobro kej več vedet... če ne drugega za dušo. :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Janez007 napisal:

Končno. :)

 

Je pa to težka zadeva -  68 kg + potem še cca 25 kg goriva in olja. In tudi večji, kot sem si predstavljal. ?zmeden?

 

Napis je pa tako lep, da bi ga imel tudi na svojem avtu. :)

 

image.png

 

Screenshot 2023-01-26 17.01.40.png

Zdaj boš spet po dolgem času videl kaj je to KVALITETA 👍 :), mogoče preznačkaš tudi na avtu :),kot so včasih delali med škodo in vw, heh....malo heca mora biti....

Popravljeno od sportman333
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Janez007 napisal:

Končno. :)

 

Je pa to težka zadeva -  68 kg + potem še cca 25 kg goriva in olja. In tudi večji, kot sem si predstavljal. ?zmeden?

 

Napis je pa tako lep, da bi ga imel tudi na svojem avtu. :)

 

image.png

 

Screenshot 2023-01-26 17.01.40.png

Če ni Honda na kolesih je pa vsaj na paleti:bravo:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 53 minutami je FuManchu napisal:

Če ni Honda na kolesih je pa vsaj na paleti:bravo:

Kolega, ki ima Hondo dizel je kar pogost obiskovalec servisov. Ni glih ne vem kako navdušen. 🤔

  • Začuden 1
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Kolega, ki ima Hondo dizel je kar pogost obiskovalec servisov. Ni glih ne vem kako navdušen. 🤔

Verjetno si s tem mislil, da še vedno manjkrat kot pa z mazda dizlom😉🤣, ampak večkrat kot pa z mazda bencinarjem😁, kar bi se lahko celo strinjal....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.