Skoči na vsebino

Dopust tako ali drugače


AmpeR

Priporočeno sporočilo

pred 23 urami je Jest napisal:

Danes mi je bilo malo zal, da sem sel nazaj iz Losinja cez Krk, ker je smo se ene 15 km pred mostom prakticno ustavili in se potem po polzje pomikali do krozisca kmalu za mostom na Krk… Rabili smo pomoje vec kot eno uro… ;( … Ce bi sel na Brestovo in potem skozi Opatijo, bi bil verjetno prej ;) … 

 

Za tale odsek smo rabili vec kot eno uro…

image.png

Leta sem hodil na Lošinj(sindikalni ostanki).

Menda 15 let. Zdaj 4 leta ne več.

Vedno na Brestovo, Krk je nor.

Odkar je tam avtocesta do mosta, je Brestova še bolj prazna.

 

Tam pa lepo gasa po ovinkih, pa si v Opatiji.

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 30. 6. 2023 ob 8:12 je Alex napisal:

Posledično so priznali, da je letos 4 x manj turistov pri sosedih. Če bodo nadaljevali s tem tempom, bodo šli v minus s turisti. 😊

 

https://www.24ur.com/novice/tujina/na-hrvaskem-padajo-rekordi-vec-turistov-vec-nocitev-vec-prihodkov.html

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je g.Wankel napisal:

Ha, ha, 24 kur in turistična zveza hrvaške  =smeh in zelo verodostojni podatki. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja za hrvaško in letošnjo sezono se je bolj kot ne vedlo da bo rekordna, še predno se je začela. Večina bookiranja je izvedenega že veliko prej, sploh agencijskega. Je nekje prej že Bini omenil, da se preko agencij kdaj dobi ceneje...ravno to je razlog.

 

Menda se kažejo težave za naslednje leto, ker so agencije zmanjšale zakupe...

 

Se bo videlo skozi leta, kako te strategije delujejo...ali so šli previsoko ali so pametno izkoristli...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je SeekK napisal:

Ja za hrvaško in letošnjo sezono se je bolj kot ne vedlo da bo rekordna, še predno se je začela. Večina bookiranja je izvedenega že veliko prej, sploh agencijskega. Je nekje prej že Bini omenil, da se preko agencij kdaj dobi ceneje...ravno to je razlog.

 

Menda se kažejo težave za naslednje leto, ker so agencije zmanjšale zakupe...

 

Se bo videlo skozi leta, kako te strategije delujejo...ali so šli previsoko ali so pametno izkoristli...

A to, da Avstrijci in Nemci množično odpovedujejo rezervacoje pa ne povedo. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poleg tega pa dvomim, da se hotelirji hvalijo s tem, koliko ljudi odpoveduje rezervacije... Drugje pa tega podatka ne mores drugace dobiti, kot da si ga izmislis :D ... Moje osebno mnenje je, da je vse skupaj precej napihnjeno... in to pisejo taki, ki se nikoli niso bili tam :D ... 

 

Mnozicne odpovedi rezervacij so bile poleti 2020, ko je bilo prvo poletje po prvem valu Covida ... takrat je bil folk res preplasen in presran ... Sva bila takrat v mobilni hiski v Pakostanih in sva bila cel termin sama ...Lastnik ima poleg hise, kjer ima 3 ali 4 enote za oddajo, se stiri mobilne hiske ... In ko smo se pogovarjali, je omenil, da je imel ze vse polno... in da jih je precej odpovedalo ... 

  • Všeč 3
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bom kaj na veliko komentiral,ker slike povedo več kot tisoč besed.

Bom samo omenil,kje je bilo fotografirano....če pa koga zanima kdaj-naj pogleda meta-podatke slik,k jih ne skrivam.

1.-Lefkas

2.-Krf

3.,4.-Daphne Beach-Zakintos

5.,6.-ne vem kera plaža-Zakintos

Za Zakintos moram omeniti,da na večini plaž gnezdijo želve,in tam so zelo strogi,kar se tega tiče-prost je le pas 5m od vode,znana gnezdišča pa so označena z lesenimi piramidicami-se vidi na slikah.

7.-9. Myrtos Beach-Kefalonia

Na sliki 7-niti en avto ni rabil plačati parkirnine (praktično nikjer v grčiji jo ne rabiš)...mi smo parkirali spodaj pri ovinku malce naprej...praktično "na plaži"😁👍

10.,11. Hrvaška-Krk-Baška lani-smo šli po 13 letih čist iz firbca pogledati,če se je kaj spremenilo,k je žena dobila "last-minute" 1x nočitev za 65€ z parkingom vred...pa smo za foro šli....nič novega-vse po starem...dva ležalnika in tisti slamnati senčnik " 1/2 kurca vreden" za 27€...letos je seveda dražje....in za tiste k ne vedo-ti dve sliki z Baške-to je "še fuuuul prostora oz. fraj"-običajno pa je tako,da ko prideš nazaj iz vode,tvoje brisače zasedajo veliko manj prostora kot pred tem...dejansko folk hodi po brisačah en drugemu...

 

Pa si mnenje ustvarite sami.

DSCF4565.JPG

DSCF6053.JPG

DSCF6639.JPG

DSCF6640.JPG

DSCF7543.JPG

DSCF7544.JPG

DSCF8063.JPG

DSCF8070.JPG

DSCF8071.JPG

DSCF9226.JPG

DSCF9228.JPG

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Še dve "prištimani" sem pozabil....ajd pa se lahko gremo en kviz-kdo ugane kje so bile slike zajete...na Hrvaškem ali v Grčiji😂🤣

DSCF8766.JPG

DSCF8767.JPG

Popravljeno od skritikrt
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je mazdaman napisal:

Grčka

😲...mater ti si pa dober😃👍...kako si vedel?!!!!

 

😂🤣😉

Malo heca mora biti....ampak-da pa za misliti,a ne?!

 

Edit:lahko bi dal not še "malo morje slik" še z Kosa,Lezbosa (še pred begunsko krizo) itd...samo se mi ne da iskati...v osnovi pa vsepovsod isto...kilometrske plaže,da jih hrčki lahko samo sanjajo,po 50m levo-desno nikogar,imaš svoj mir,avto samo "nekam porineš" (,samo da ni komu napoto in to je to-nikomur se niti ne da pobirati parkirnine:bravo:...da pa se o cenah in hrani niti ne pogovarjamo...večinoma daš za vse komplet malce več kot pri hrčkih samo za pijačo😋👍

Popravljeno od skritikrt
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je g.Wankel napisal:

Glede na to, da je Avstrija trenutno moj drugi dom, še nikogar nisem slišal, da bi odpovedal kakšno rezervacijo. Lih obratno, mojo vsi sprašujejo, zakaj ne gre na Hrvaško, k je tok fajn :D

A takšni "Avstrijci" kot si ti? 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Sodelavec se je pravkar vrnil iz Paga. Pravi, da so navili ful cene, gneče pa nobene. Edino v Zrečah je nekaj pijanih in zadetih Angležev. 😊

 

Boš dal odpoved ker sodelavec hodi na Hrvaško? Ali si tudi na šihtu dosaden kot na forumu? Glede na to, da si se tu že parkrat poslovil, imaš tudi na šihtu svoje tantrume in zgineš za par dni? 😅

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Sodelavec se je pravkar vrnil iz Paga. Pravi, da so navili ful cene, gneče pa nobene. Edino v Zrečah je nekaj pijanih in zadetih Angležev. 😊

Iz prve roke 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Matick napisal:

Drgac me pa res zanima zakaj neki tolk prvosjo hrvatom da bi jim slo slabo. Ce ne maras hrvaske ne gres tja, pa se ne ukvarjas z njimi :)

Tako je.

Menda 15 let nisem bil na hrvaškem, razen sindikalno.

 

Naj grejo tja, če jim paše. Jaz sem odkril kaj mi paše in pač nor bi bil, če ne bi k temu strmel.

Jaz v Grčiji nisem bil toliko, sem pa v Italiji dosti.

Če rabim hiter ali pa jesenski dopust, sem pa pri nas. Morje ali celina.

 

Lahko so polne plaže, me ne moti.

Na plaži ob hotelu, si plačam tedenski najem (50-70€), če ga ne dobim.

Tudi če raziskujem kraje, me ležalniki čakajo.

Ko raziskujem, dobim vedno gratis plac in to je to. Čeprav na Elbi so gratis placi ble sardine. Hodli pa ti le niso gor.

 

Važno mi je, da so pri vseh storitvah nevsiljivo prijazni.

 

Me pa motijo v Italiji begunski prodajalci očal, krame, kitk, masaž in podobnih zadev.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, Hrvatje so pa res navili cene! To je šlo mimo meje dobrega okusa in zdrave pameti!

 

Za nas osem, dva avta, kamp prikolico in električni priključek (8 nočitev):

- Kamp Podzemelj: 1.039,50€

- Kamp Lucija: 920,00€

- Kamp Belvedere: 1.037,25€

- en kamp na Hrvaškem: 775,62€

 

Do sedaj nismo hodili na Hrvaško, ampak ste naredili toliko reklame, pa še @Alex je šel tja (čeprav 'službeno'), da si moramo še mi iti pogledat to famozno Hrvaško...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Slivka napisal:

pa še @Alex je šel tja (čeprav 'službeno')

 

A ni napisal, da gre ta teden :) ... Zaenkrat se še ni "pohvalil", kako fajn je bilo 😆

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.