Skoči na vsebino

Smetenje ...


scania

Priporočeno sporočilo

Kot da smo na tržnici. Vedno bolj me moti odnos novih uporabnikov. Niti ne napiše zakaj se gre niti se ne predstavi, niti nič. Spoštovani uporabnik tako kot si tukaj napisal napiši na uradni servis, gmt, euroton itd... Pa boš videl kdo ti bo odgovoril, nihče. 

Včasih osnovni bonton pomaga, da pozdraviš če začneš s temo, opišeš težavo, predstaviš avto in nato vprašaš za mnenje in izkušnje. Nismo ti mi trgovina da bi vedeli maloprodajne cene pa še popuste... 

Vglavnem mislim da je skrajn cajt za čistko na forumu.

Kot sem že napisal v neki drugi temi, jaz odgovarjam z nasveti samo starim članom in dejavnim članom, za vse ostale pa pelji na servis in kupi na servisu.

  • Všeč 9
  • Ljubim 3
  • Hvala 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je scania napisal:

Kot da smo na tržnici. Vedno bolj me moti odnos novih uporabnikov. Niti ne napiše zakaj se gre niti se ne predstavi, niti nič. Spoštovani uporabnik tako kot si tukaj napisal napiši na uradni servis, gmt, euroton itd... Pa boš videl kdo ti bo odgovoril, nihče. 

Včasih osnovni bonton pomaga, da pozdraviš če začneš s temo, opišeš težavo, predstaviš avto in nato vprašaš za mnenje in izkušnje. Nismo ti mi trgovina da bi vedeli maloprodajne cene pa še popuste... 

Vglavnem mislim da je skrajn cajt za čistko na forumu.

Kot sem že napisal v neki drugi temi, jaz odgovarjam z nasveti samo starim članom in dejavnim članom, za vse ostale pa pelji na servis in kupi na servisu.

tiki-toki, fb, insta, itd....generacija 🤣

  • Všeč 2
  • Haha 3
  • Jezen 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je scania napisal:

Kot da smo na tržnici. Vedno bolj me moti odnos novih uporabnikov. Niti ne napiše zakaj se gre niti se ne predstavi, niti nič. Spoštovani uporabnik tako kot si tukaj napisal napiši na uradni servis, gmt, euroton itd... Pa boš videl kdo ti bo odgovoril, nihče. 

Včasih osnovni bonton pomaga, da pozdraviš če začneš s temo, opišeš težavo, predstaviš avto in nato vprašaš za mnenje in izkušnje. Nismo ti mi trgovina da bi vedeli maloprodajne cene pa še popuste... 

Vglavnem mislim da je skrajn cajt za čistko na forumu.

Kot sem že napisal v neki drugi temi, jaz odgovarjam z nasveti samo starim članom in dejavnim članom, za vse ostale pa pelji na servis in kupi na servisu.

 

Po svoje se strinjam (imaš ti več dela že s podvprašanji, kot tisti, ki sprašuje 😀). Ampak, zakaj ne bi pomagal tudi takim, če te nič ne stane, za hobi? Nobeden nikogar ne sili. 🙂

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je Janez007 napisal:

 

Po svoje se strinjam (imaš ti več dela že s podvprašanji, kot tisti, ki sprašuje 😀). Ampak, zakaj ne bi pomagal tudi takim, če te nič ne stane, za hobi? Nobeden nikogar ne sili. 🙂

Taki samo pridejo po nasvet za lastno rit, še nobeden od takih ni nazaj napisal kako je rešil. Takšne upam da vredu olupijo na servisu.

  • Všeč 6
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je scania napisal:

Taki samo pridejo po nasvet za lastno rit, še nobeden od takih ni nazaj napisal kako je rešil. Takšne upam da vredu olupijo na servisu.

Zmeraj več je takih, žal...

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je scania napisal:

Taki samo pridejo po nasvet za lastno rit, še nobeden od takih ni nazaj napisal kako je rešil. Takšne upam da vredu olupijo na servisu.

 

Morda pa bi se dalo nastaviti na forumu kakšen obrazec, kjer bi spraševalca vodilo in bi navedel vsaj osnovne podatke (znanka, model, prevoženi km, ... težava)? Za polpismene brez bontona. 😃

 

Tudi moja polnoletna otročička včasih po SMS komunicirata, da bi ju najraje nekam poslal, recimo za vsako besedo eno sporočilo, ... potem se pa jaz matram s tipkanjem, da ugotovim, kaj hočeta (ciljam na odgovor DA ali NE). Da ne govorim, da jih na telefon skoraj ne moreš priklicat .. 🙃  😂

  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Zmeden 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je scania napisal:

Lahko jim damo en test iz osnov motornih vozil in če to rešijo nad 80% lahko sodelujejo. Al pa dva krat ne javi kako je rešil oziroma hodi samo po rešitve na forum, pa adijo. 

Ti si pa strog :), mlajša generacija je rezultat permisivne vzgoje. 😃

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 2
  • Haha 4
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 59 minutami je Janez007 napisal:

 

Morda pa bi se dalo nastaviti na forumu kakšen obrazec, kjer bi spraševalca vodilo in bi navedel vsaj osnovne podatke (znanka, model, prevoženi km, ... težava)? Za polpismene brez bontona. 😃

 

Tudi moja polnoletna otročička včasih po SMS komunicirata, da bi ju najraje nekam poslal, recimo za vsako besedo eno sporočilo, ... potem se pa jaz matram s tipkanjem, da ugotovim, kaj hočeta (ciljam na odgovor DA ali NE). Da ne govorim, da jih na telefon skoraj ne moreš priklicat .. 🙃  😂

Dve okrog ušes... 😁

  • Všeč 1
  • Haha 5
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo res ni več normalno, da imajo take težave z Mazdami  samo "člani" foruma, ki nikoli nič ne napišejo, samo uletijo na forum (brez trkanja in pozdrava) in zahtevajo, da jim pomagamo. Ko dobijo odgovor, pa ponavadi brez sledu  in enega hvala poniknejo. Najbrž se prijavijo na forum šele, ko jim teče voda v grlo. 🤔

  • Všeč 5
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je dpicul napisal:

Elektronik.si ima določena pravila na forumu kar se tiče objav in možnosti ogleda fotografij.

Zakaj omejitve? ?zmeden?

 

Vsak je enkrat začetnik in tudi nekateri "zelo izkušeni" ga pogosto biksamo. :) Če kakšen zaluta in ga potem ni več, pa kaj ...  pomembno je, da se ostali trudimo ohranjat nek nivo in da se počutimo svobodno. Pa da je smeha in dobre volje čim več. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Janez007 napisal:

Zakaj omejitve? ?zmeden?

 

Vsak je enkrat začetnik in tudi nekateri "zelo izkušeni" ga pogosto biksamo. :) Če kakšen zaluta in ga potem ni več, pa kaj ...  pomembno je, da se ostali trudimo ohranjat nek nivo in da se počutimo svobodno. Pa da je smeha in dobre volje čim več. 

 

 

Res je. A naj tej padalci vsaj poročajo, kako do stvar rešili in če so jo sploh. 

Razumemo, da je za vsakega (vsako) enkrat prvič, a naj se tudi pozneje vsaj vsake toliko pridružijo našemu sproščenemu in vedno prijaznemuu klepetu. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Alex napisal:

Res je. A naj tej padalci vsaj poročajo, kako do stvar rešili in če so jo sploh. 

Razumemo, da je za vsakega (vsako) enkrat prvič, a naj se tudi pozneje vsaj vsake toliko pridružijo našemu sproščenemu in vedno prijaznemuu klepetu. 

Kaj pa predlagaš kot rešitev, pa da ne bo sistema zakompliciralo?

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 urami je Alex napisal:

Razumemo, da je za vsakega (vsako) enkrat prvič, a naj se tudi pozneje vsaj vsake toliko pridružijo našemu sproščenemu in vedno prijaznemuu klepetu. 

3/4 topicov pa zasmetenih s prerekanjem o anticepilcih in Golobih in Janšah. 🙄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je samSimon napisal:

3/4 topicov pa zasmetenih s prerekanjem o anticepilcih in Golobih in Janšah. 🙄

Pa kaj smo mi krivi, če se mazde ne kvarijo. Saj napišemo tudi to, kolikokrat smo jih oprali, pa koliko tekočine za stekla smo dodali, pa kake gume bomo montirali gor. Pa tu in tam uleti na forum kdo, ki mu mašina zariba, da malo razbije to monotonijo. Če greš na kak drugi avtomobilski forum se pa  pogovarjajo resnično večinoma  o okvarah svojih ljubljenih konjičkov. Resda jih preklinjajo a nikakor ne bodo priznali, da četudi  imajo  enega premijca izmed  nemške svete trojice, imajo en kup problemov zraven.

Tako, da je bolje, da se pogovarjamo o vremenu in kuhariji, kot o okvarah. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je Alex napisal:

Pa kaj smo mi krivi, če se mazde ne kvarijo. Saj napišemo tudi to, kolikokrat smo jih oprali, pa koliko tekočine za stekla smo dodali, pa kake gume bomo montirali gor. Pa tu in tam uleti na forum kdo, ki mu mašina zariba, da malo razbije to monotonijo. Če greš na kak drugi avtomobilski forum se pa  pogovarjajo resnično večinoma  o okvarah svojih ljubljenih konjičkov. Resda jih preklinjajo a nikakor ne bodo priznali, da četudi  imajo  enega premijca izmed  nemške svete trojice, imajo en kup problemov zraven.

Tako, da je bolje, da se pogovarjamo o vremenu in kuhariji, kot o okvarah. 😉

 

Ob vsem tem našem balastu, ki ga produciramo, pa novince, ki kaj rabijo glede Mazd, takoj zabijemo v tla ... mislim, da je problem tudi v "izkušenih", ki nam manjka nekaj angleške kulture komuniciranja. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dajte se skulirat in malo prej pogledat, v kateri temi smetite... Jaz ne bom pucal za vami... 

 

Prejle sem cistil temo "Prigode v prometu" in blodnje premaknil v temo chat is back... pa se je nekaj zalomilo... in sem moral celo temo "Chat is back" izbrisati ... ker se je izgleda na bazi nekaj pokvarilo ... in je neko staro Bostijevo sporocilo dupliciralo vsaki dve minuti :(

  • Haha 1
  • Žalosten 1
  • Hvala 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je Janez007 napisal:

 

Ob vsem tem našem balastu, ki ga produciramo, pa novince, ki kaj rabijo glede Mazd, takoj zabijemo v tla ... mislim, da je problem tudi v "izkušenih", ki nam manjka nekaj angleške kulture komuniciranja. :)

Mogoče imaš prav. Vidim, da si ti bolj skuliran in da imaš to angleško umirjenost. 😊 Lepo, to pride vikokrat prav. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Jest napisal:

Dajte se skulirat in malo prej pogledat, v kateri temi smetite... Jaz ne bom pucal za vami... 

 

Prejle sem cistil temo "Prigode v prometu" in blodnje premaknil v temo chat is back... pa se je nekaj zalomilo... in sem moral celo temo "Chat is back" izbrisati ... ker se je izgleda na bazi nekaj pokvarilo ... in je neko staro Bostijevo sporocilo dupliciralo vsaki dve minuti :(

Smo opazili. 😀 Hvala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.