Skoči na vsebino

Chat is back ...


dvorjan

Priporočeno sporočilo

pred 3 urami je Shrek napisal:

Včeraj s tovornjakom nadrajvu kvoto za maj... 

Čestitke, jaz pa z letalom.... 😁😉

Jaz jo bom pa danes na moj prvi delovni dan po dopustu..... :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnje čase sem z BTjko toliko vlačil različne prikolice (okoli 2500 km, vsaka prikolica vsaj 1350 kg, pa vse tja do 3000 kg največje dovoljene skupne teže), da mi je bilo danes sila nenavadno vozit brez prikolice zadaj...

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm kmet an s hribu doma, pa se na aviacijo ne zastopm lih tanartabl. Kej mi lohko kdo razloži, kako se oblikujejo cene letal? 

 

Gledam tale članek in notri piše, da bo Slovenija plačala za štiri letala 23.292.932,69€ z DDV. To pomeni 5.823.233,17€ za eno letalo. Ampak, kolikor iščem po internetu, so taka letala med 1.708.638 in 2.056.209 evrov, odvisno od moči motorja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem interesiran pilot. Kaj se moram javit😁?

Prnas na firmi stane en programčič tudi mekaj milijonov€. Zraven pa dobiš možička programerja plus vso podporo....

 

Pomojem tudi pr tem traktorju je zraven en kp podpore.... Bo?!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podpore za več, kot je vredno samo letalo? Kolikor vidim, piloti bodo naši, ne njihovi... Kakšna podpora potem? Mehanik do konca delovne dobe letala? Mislim, ker nikjer ni opisano, da bi bilo še kaj zraven, povsod se govori zgolj o letalih...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Golf rabbit je tudi 23 jurjev, če hočeš pa golfa lahko kupiš za 60jurjev.

 

Pri nakupu vojaškega transpotnega letala je bilo (prosto po mojem ne dobrem spominu) 40jurjev za avijon in 30jurjev za opremo. Med katero spada tudi kit komplet za gašenje gozdnih požarov, pa a mogoče kdo ve a so ga že uporabljali.

 

Čudna reč v mednarodnih poslih, pa ne samo z avijoni. Če naroči ministrstvo za obrambo, je cena x2 v primerjavi, če to isto stvar kupuje civilna ustanova. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah kaj, povejmo takole, da bo Golob razliko v svoj žep strpal pa je. To hoče slišat tistih nekaj mandeljcev, ki Taubija organsko ne prenašajo. Volk sit, koza cela ali po primorsko "ma ne stojte tu, hremo naprej".

  • Haha 2
  • Hvala 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nutrije u akciji 😁

 

SIOL.NET

Plavajoči hiški, ki ju je javno podjetje Ljubljanska parkirišča in tržnice postavilo v Gruberjevem prekopu, bi...

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem videl v Avstriji faceliftano alfa romeo giulio, brutalnoooo lepa. Pa se moja kombinacija motor bencinar 2,0 turbo 280km in 8speed zf menjalnik. Če bi zdaj menjaval avto bi bila definitivno v ozjem izboru.

  • Všeč 3
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je scania napisal:

Danes sem videl v Avstriji faceliftano alfa romeo giulio, brutalnoooo lepa. Pa se moja kombinacija motor bencinar 2,0 turbo 280km in 8speed zf menjalnik. Če bi zdaj menjaval avto bi bila definitivno v ozjem izboru.

Cena,da ne iščem.....🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 11. 5. 2023 ob 14:26 je Boss napisal:

Mah kaj, povejmo takole, da bo Golob razliko v svoj žep strpal pa je. To hoče slišat tistih nekaj mandeljcev, ki Taubija organsko ne prenašajo. Volk sit, koza cela ali po primorsko "ma ne stojte tu, hremo naprej".

A ni to stalno tako, pa neglede kdo vlada. Ali po tvoje kradejo samo eni? :)

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Zadnja "velika" mašina,ki sem jo še nameraval kupiti...za razrez masive,aluminija ipd. 699€ pri Povše.si in brezplačna dostava. V osnovi že zelooo star,preverjen model še iz časov Elektra Beckum,katerega je kupil Metabo. V svoji cenovni klasi najboljši model na trgu...se mi je luštal tudi Record Power za jurja...z 6cm višjim rezom,a ni stroj vse...moraš še dokupiti ostale liste,pripomoček za premikanje (pri Metabu so kolesa vključena)...in seveda pri denarju se konča...in sem se odločil za ta model...za moje amaterske potrebe itak overkill😄 Povše-ta moram pohvaliti...hitro dostavili,vse BP👍 Stroj vzorno izdelan...nikjer ostrih robov,vzorno zapakirano,masivna izdelava,teža 79kg...najbolj pa me je presenetilo,da ima mizo iz železne litine...za ta cvenk tega ne dobiš nikjer...sem mislil,da je Alu-gus...probam dvigniti iz embalaže...težka,težka😯😯😅😃😋    Moram zmontirati še podaljšek mize in vse nastaviti...bom drugič,k nimam časa...nočna😟...samo toliko,da je zmontirana,in da sem videl,če je vse kot mora biti...   https://youtu.be/16DY1uVNrE8?si=EahkokK8Xoj5Tk8D   Dober primerjalni test z konkurenčnim...na prvi pogled skoraj identičnim Makitinim modelom.
    • Isto je v MB, cesta od LeClerca proti Teznu skozi želežniški podvoz.   In ker so se tolko zaletavali, je zdaj na cesti, ki ni več prednostna, ležeči policaj.   A se ni za tako postavljlal znak !, ki je pomenil spremembo režima 🤔
    • Dobr to Golob rihta cene na svetovnem trgu... rab za predvolilne bombončke. Pol k bodo EU volitve mim, bo pa naroču naj jih borze spet dvignejo. Lisica je ta Golob oziroma Golob je ta lisica. 🤪
    • Ok, zakaj se potem nekateri pritožujejo, če jim nekdo ukrade bakrene žlebove, pridelek na njivi? Pri švicarskih plačah ne bi kradli, pri njihovih (0 €) pa pač ukradejo ... Slivkova logika ...   Taka logika (zagovarjanje kršenja pravil ... ) vodi v razpad sistema.
    • Ima pa ta prodajalna eno-dve prednosti,katere radi zanemarimo v prid malenkost nižje cene. Pogovarjaš se z človekom,kateri je zanesenjak,in ti zna kaj razložiti itd...stvar lahko vidiš v živo,in če je problem imaš koga,za "jajca prijeti". Normalno,da je dražji...tudi on mora živeti. Svetujem,da če ti ni daleč,da greš tja "malce pogledati"...mogoče še stisne ceno...ne glede,kaj boš gledal....mogoče boš pa presenečen...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.