Skoči na vsebino

Chat is back ...


dvorjan

Priporočeno sporočilo

dne 16. 3. 2023 ob 8:39 je robertk6 napisal:

Saj kot pravim to je naložba 10+let, trenutno cena srebra stagnira kupil ga boš po 30 za kom ,da boš pa dosegel to prodajno ceno bo preteklo kr nekaj časa. Jaz sem zadevo kupil leta 2008 ko je cena bila res ugodna ampak se je potem zgodilo da je v roku 6 mesecev cena teh kovancev padla za dobri 10 evrov po komadu ( imel sem jih pa okrog 750) potem veš kakšen je bil moj  minus v tistem času.

 

Vzemi avtodom.

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj so to zaena jajca zadnje čase kamorkoli grem, da se vozijo neki beli kombiji z dvema modrima črtama in grbom pravosodnega "nekineki" in skos z rotacijskimi lučmi?! Pizda se jim umikamo po gradbišču severne obvoznice vsak jeben dan in prejle po dunajski, tolk da nismo na pločnike zapeljat...

 

To opažam že par mesecev, ampak zdele je ratal cel obup s tem...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Bini napisal:

V zapore vozijo nepridiprave, kaj je to čudnega.... 🤔😉

No, saj bi jih lahko peljali brez lučk in siren... Ali pa se komu na zadnjem sedežu res mudi tja :D

  • Všeč 1
  • Haha 2

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je TiEn napisal:

Jst bom polek žogobrca še NBA tekmo prižgal.

Menda sem nazadnje gledal, ko so naši igrali okrog leta 2000 ali prej?

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 41 minutami je FuManchu napisal:

Menda sem nazadnje gledal, ko so naši igrali okrog leta 2000 ali prej?

Italijani imajo tekmo danez zvečer z malto na prvem nacionalnem programu, ne pa kot pri nas, ki predvajajo vse tekme nogometne reprezentance na nekem zaba"ebem športnem  kanalu, ki ga vidi manj kot 20% prebivalcev Slovenije. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ne drži več, so morali zaradi pokritosti se dogovoriti še z nekom. Tako je zadnji dve tekmi poleg Telemachovega Sport Kluba vzporedno prenašal tudi Šport TV, ki je precej širše dostopen. Pri Telekomu je že v osnovni shemi, pri ostalih operaterjih ga ni samo v osnovni, v vseh ostalih paketih naprej pa je.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Boss napisal:

Kako te to moti, sej imajo čudovito politično propagando. :nevem:

Ne gledam RTV programov sploh tako,da ne vem. Včasih smo vsaj kak športni dogodek prečekirali

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je TiEn napisal:

Ne gledam RTV programov sploh tako,da ne vem. Včasih smo vsaj kak športni dogodek prečekirali

 

Eee vidiš, sploh ne spremljaš pa si kr apriori proti... to je čudovit program samooklicanih intelektualcev v vodstvu RTV-ja in globoko kimajočih urednikov ter novinarjev, ki še bronaste bralne značke ne bi dobili. Poleg tega pa še deluje kot močno odvajalo in ob rednem spremljanju ti IQ vztrajno drsi navzdol tako, da ti je kmalu vseeno ali ti po uporabi tega odvajala uide še v gate.

  • Všeč 3
  • Haha 4
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Boss napisal:

 

Eee vidiš, sploh ne spremljaš pa si kr apriori proti... to je čudovit program samooklicanih intelektualcev v vodstvu RTV-ja in globoko kimajočih urednikov ter novinarjev, ki še bronaste bralne značke ne bi dobili. Poleg tega pa še deluje kot močno odvajalo in ob rednem spremljanju ti IQ vztrajno drsi navzdol tako, da ti je kmalu vseeno ali ti po uporabi tega odvajala uide še v gate.

Res je. Zadnjih 30 let je to bilo levo politično trobilo in njihova propagandna mašinerija. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Res je. Zadnjih 30 let je to bilo levo politično trobilo in njihova propagandna mašinerija. 😉

Se nebi mogel bolj strinjati...je pri meni podobno kot pri TiEn-u...samo,da še športa ne gledam🙄

Je pa super "uspavanka za ženo"...vsakič k reče-daj malo poročila...preklopim z HTPCja na poročila...minuta-dve,da žena zaspi k top,jaz pa preklopim nazaj😄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je FuManchu napisal:

Jaz z tamalo risanke gledam in to je to od tv-ja z moje strani. Moja gleda nek TLC al kaj je že:D 

 

Jaz gledam kake smučarske skoke pa smučanje od športov. Drugega itak ni. 

Kaj bom gledal "v petek zvečer" ? 😄😄

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Boss napisal:

Nerab it teb al pa men v ušesa... to mora it oboževalcem Evrovizije.  In tam so na presenečenje kar visok zasidrani okol 10. mesta. :nevem:

Ja, ampak ko jih primerjam s skupinami, ki so mi blizu in všeč ter so na sceni že dalj časa; Pop design, Big foot mama, Niet, Siddharta, Šank rock, California.

 

Je pa tole taaaaka megla, da mi je prav smešno. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.