Skoči na vsebino

Gume

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Ja, od kar je Gorenje Kitajska firma. Ko je bila Slovenska, so stroji delali po petnajst let in več...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Treba je vedeti, da če bi različne firme delale proizvode za vekomaj (kot včasih recimo) bi vse skupaj propadlo. Žal.

N7rRRL1.jpg

Napisano

Kakšno priporočilo zanimivo za dimenzijo letne gume 175/65/14 

Avto Fiat Panda, ki se vozi izrecno kratke relacije. Srednji cenovni razred gume.

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 27 minutami je FuManchu napisal:

Kakšno priporočilo zanimivo za dimenzijo letne gume 175/65/14 

Avto Fiat Panda, ki se vozi izrecno kratke relacije. Srednji cenovni razred gume.

UNIROYAL RAINEXPERT 5 - da se lahko po mokrem pelje kot po suhem. 😃

Napisano
Pravkar je dvorjan napisal:

UNIROYAL RAINEXPERT 5 - da se lahko po mokrem pelje kot po suhem. 😃

Take ima sedaj gor. Rad bi kej drugega:bravo:

  • Haha 2
  • Zmeden 1

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 3 minutami je FuManchu napisal:

Take ima sedaj gor. Rad bi kej drugega:bravo:

Ker?

 

Pol pa kak Dunlop ... je verjetno še najcenejši med premijskimi znamkami v tem razredu.

Napisano
pred 1 minuto je dvorjan napisal:

Ker?

 

Pol pa kak Dunlop ... je verjetno še najcenejši med premijskimi znamkami v tem razredu.

Ne kupujem premium gume, da ne bo pomote... 

N7rRRL1.jpg

Napisano

Glede na to, da je to precej cenovno ugodna dimenzija, res ni potrebe po nekem šparanju.

Od mene ne boš slišal, da kupi kitajsko gumo. 😃

  • Všeč 1
  • Haha 2
Napisano
pred 9 minutami je FuManchu napisal:

Ne kupujem premium gume, da ne bo pomote... 

In avtov ne 😋

Napisano
Pravkar je Shrek napisal:

In avtov ne 😋

Avt pa sploh ne:jupiii:

pred 2 minutama je dvorjan napisal:

Glede na to, da je to precej cenovno ugodna dimenzija, res ni potrebe po nekem šparanju.

Od mene ne boš slišal, da kupi kitajsko gumo. 😃

Kot sem napisal se kupuje srednji cenovni razred. Made in p.r.c., ne.

N7rRRL1.jpg

Napisano
Pred eno uro je FuManchu napisal:

Kakšno priporočilo zanimivo za dimenzijo letne gume 175/65/14 

Avto Fiat Panda, ki se vozi izrecno kratke relacije. Srednji cenovni razred gume.

V podobni sem imel (185/65/r15), nokian wr4, ki so jo kao hvalili, pa mene v mokrem na P208 ni prepričala, tako da je ne bi se 1x vzel...nisem ti svetoval kaj bi vzel, sem ti dal pa nasvet kaj jaz nebi😂🤣 (to so srednji rang😉 za moje razumevanje)

Napisano (urejeno)
pred 3 urami je FuManchu napisal:

Mal gledam yokohama, hankook in toyo.

Hankook so baje dobre.

 

Yokohamo v701 imam na M2, super guma. Malenkost slabša od GY AS3, ki sem jo imel na Alfi.

Cena je bla kr premium, ampak takrat se v M2 dimenziji ni dobilo nič pametnega.

 

Tu po foromu se tudi Nexen kr hvali.

 

Edit:

Yokohama so iz Filipinov. Zdaj po 5-ih letih se jim pozna zob časa. Ne držijo več tak, kot so včasih.

Hankook pa določene dimenzije svojih modelov dela na Madžarskem, druge pa v P.R.C.

Ventus prime 3 sem videl obojna porekla...

Popravljeno od godlike
Napisano (urejeno)

Uf, te bridgestonke na cx30 so res smrtno nevarne v deževnem vremenu. 😕

Vsakokrat, ko dežuje ali so ceste mokre se ponovno lahko prepričam, da to niso  varne gume. Še nikoli nisem imel tako slabih gum v mokrem. Edino Fulda mogoče. 

Da, za suho vrsto so (kakor večina gum) v redu, a dobra guma je dobra, ko nima bočnega splavanja pri nizkih hitrostih v ovinku. Še to sezono bodo gor nato pa gredo v smeti. Močno odsvetujem te gume vsakemu. 

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano

Meni so bile Bridgestone dobre samo za na raceland za spalit:bravo:

  • Haha 3
  • Ljubim 1

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 6 urami je Alex napisal:

Uf, te bridgestonke na cx30 so res smrtno nevarne v deževnem vremenu. 😕

Vsakokrat, ko dežuje ali so ceste mokre se ponovno lahko prepričam, da to niso  varne gume. Še nikoli nisem imel tako slabih gum v mokrem. Edino Fulda mogoče. 

Da, za suho vrsto so (kakor večina gum) v redu, a dobra guma je dobra, ko nima bočnega splavanja pri nizkih hitrostih v ovinku. Še to sezono bodo gor nato pa gredo v smeti. Močno odsvetujem te gume vsakemu. 

Bridgestonke? 😮 Te mam jaz gor na audiju.

 

 

Napisano

Ufff kaj je zdaj to? So ti prodal A6 dobil pa A5?

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
10 hours ago, Alex said:

Uf, te bridgestonke na cx30 so res smrtno nevarne v deževnem vremenu. 😕

Vsakokrat, ko dežuje ali so ceste mokre se ponovno lahko prepričam, da to niso  varne gume. Še nikoli nisem imel tako slabih gum v mokrem. Edino Fulda mogoče. 

Da, za suho vrsto so (kakor večina gum) v redu, a dobra guma je dobra, ko nima bočnega splavanja pri nizkih hitrostih v ovinku. Še to sezono bodo gor nato pa gredo v smeti. Močno odsvetujem te gume vsakemu. 

A to imaš Turanza? Kolikor berem so ravno Bridgestone najboljše na mokrem. Tudi A oznako imajo pri dežju :blink:

Napisano (urejeno)
pred 38 minutami je Tilen5 napisal:

Ufff kaj je zdaj to? So ti prodal A6 dobil pa A5?

Tako je. Ko so mi jih dostavil, sem preveril samo, če štima dimenzija. Ostalo sem zaupal nalepki. Dober so me nategnal  🤬

Popravljeno od Liuch
  • Žalosten 2
  • Jezen 2
Napisano

Kdo pa ti je to prodal?

 

Meni dostikrat robo upokojenci prevzamejo, pa ne morem pročakovati, da to preverijo...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tole sem pa čisto po naključju na eni plaži naletel na ponudbo lokalnega mikropivovarja. Eksotično, drago, a okusno. Embalaža pa zmaga.  
    • Aja, pa še to. Če se boš loteval uvoza iz onkraj luže v lastni režiji. Veliko truda si boš prihranil, če boš dobil kanadsko vozilo (ker je praktično 95 % enako evropskemu) kot pa ameriško (kjer bi "po ps" moral menjati luči, smerokaze, vgraditi zadnjo luč za meglo ipd.).
    • Svetujem da si protestniki namesto koles kupijo štrike za okoli vratu. Merkur bo imel ziher kej v akcij🤣
    • Kontaktiraj prodajalca, naj ti da št. šasije (VIN). Potem pogooglaš vse mogoče zadetke za ta VIN, če boš imel srečo bo že kak brezplačni VIN checker kaj pokazal, sicer pač plačaš tistih 10 evrov in boš vedel, pri čem si.   Lahko pa kar prodajalca direktno nagovoriš - češ, pokaži mi slike poškodb in popravilo (da se ne eden ne drugi ne pretvarjata pri čem sta). In če boš z videnim zadovoljen, greš na ogled, vožnjo, mogoče celo aro položiš.   Saj pravim, niso vsi uvozi karamboliranih slabi, veliko jih pa je. V bistvu še dobro, da imajo v ZDA bolane urne postavke za delo in potem karamboliran avto hitro pristane na odpisu ali dražbi. Brez tega bi Poljaki, Belorusi in Ukrajinci bolj težko vozili kake pametne avte ...
    • Brez skrbi to je bilo na koncu.... 🤗😉🍻 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.