Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

pred 33 minutami je Freak napisal:

Jaz pa gledam dunlop, se mi zdijo kar dobre za ta denar ( dimenzija 205 60 16).

Moja dimenzija je divja 215/40R18.

 

Dobim še od solidnih GY Ultragrip Performance 3, Pirelli Cinturato winter 2 in Conti TS870P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,1k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 40 minutami je Slivka napisal:

Saj bi čakaj na teste AMZSja, ampak kaj, ko tam ne testirajo kakšnih ta zaresnih pnevmatik. Morali bi narediti test v dimenziji npr. 245/70R16 111S, testirati pa pnevmatike B.F. Goodrich All Terrain, Malatesta Koala, Vredestein Quatrac, Nokian Rockproof, Falken Wildpeak, Federal Couragia in podobne. Potem bi si s temi testi lahko kaj pomagal...

 

Ti ja, večina pa ne ;)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Slivka napisal:

Saj bi čakaj na teste AMZSja, ampak kaj, ko tam ne testirajo kakšnih ta zaresnih pnevmatik. Morali bi narediti test v dimenziji npr. 245/70R16 111S, testirati pa pnevmatike B.F. Goodrich All Terrain, Malatesta Koala, Vredestein Quatrac, Nokian Rockproof, Falken Wildpeak, Federal Couragia in podobne. Potem bi si s temi testi lahko kaj pomagal...

Še sploh delajo ta program gum... 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Matick napisal:

 

Valjda se tudi najde kdo ki kdaj pa kdaj kakšnega SUVa testira :D

Pod prisilo, s stisnejnimi zobni, ker drugega skoraj zadnje čase ni 😉

 

Jaz sem tak čudak. 2x manual, 1x manual ročna, 2x bencin (brez hibrida), 2x normalno visok avto, ...

2019 in 2023, da ne bojo komu oldtajmerji prišli na idejo.

Mene raje ne poslušat. 😎

  • Všeč 2
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Matick napisal:

 

Valjda se tudi najde kdo ki kdaj pa kdaj kakšnega SUVa testira :D

 

Ne mene gledat haha... se uspešno branim teh napadov. Edinega SUV-a sem vozil Juresovega (še predno ga je prodal Bojču) CX-7 2,5 turbo, ker je šlo za stavo, da se ga da z dinamično vožnjo v okviru omejitev spravit pod 10 litrov na 100km. V glavnem, stavo sem dobil.

 

Ampak to so bili še tisti časi, ko so proizvajalci imeli široko ponudbo vozil in enega do maksimalno dva SUV-a na roosterju. Takrat nisem imel takega odpora do njih, dokler me niso začeli posiljevati samo s SUV-i na vsakem koraku, da mi je ratala ta oblika najbolj brezvezna od vseh. Ok ja bel Sprinter al pa Trafic še malenkostno slabše zgledata, da ne bom preveč kritičen. 😜

  • Všeč 1
  • Haha 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 urami je Senad napisal:

Za zimo bi moral kupiti zimske gume za CX-5. Prosim če imate kakšne predloge.

Ni ravno treba čakati na letošnje teste,ker so gume,ki so bile lani na raznih testih med prvih 7, tudi letos enako dobre......👍

Samo pogledaš še kaj je tvoja prioriteta pri vožnji z njimi glede na razmere na cesti in na koncu še cena.....:prstgor:

Pa dobro izbiro ti želim......😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 59 minutami je Boss napisal:

 

Ne mene gledat haha... se uspešno branim teh napadov. Edinega SUV-a sem vozil Juresovega (še predno ga je prodal Bojču) CX-7 2,5 turbo, ker je šlo za stavo, da se ga da z dinamično vožnjo v okviru omejitev spravit pod 10 litrov na 100km. V glavnem, stavo sem dobil.

 

Ampak to so bili še tisti časi, ko so proizvajalci imeli široko ponudbo vozil in enega do maksimalno dva SUV-a na roosterju. Takrat nisem imel takega odpora do njih, dokler me niso začeli posiljevati samo s SUV-i na vsakem koraku, da mi je ratala ta oblika najbolj brezvezna od vseh. Ok ja bel Sprinter al pa Trafic še malenkostno slabše zgledata, da ne bom preveč kritičen. 😜

 

Te čist razumem. Sem gledov da bi si limuzino kupu, pa je ne najdem. Mislim, sej jih še delajo, samo Škode zihr ne bom naštimov, na francoska jajca niti ne pomislm, corolla je mal majhna, pol jih pa zmanjka počas.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 39 minutami je Matick napisal:

 

Te čist razumem. Sem gledov da bi si limuzino kupu, pa je ne najdem. Mislim, sej jih še delajo, samo Škode zihr ne bom naštimov, na francoska jajca niti ne pomislm, corolla je mal majhna, pol jih pa zmanjka počas.

Jaz sem prepričan da bodo dali ven novo m6, ampak šele čez dve leti

 

Pa motorje bodo dali iste kot v CX-60

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Boss napisal:

 Takrat nisem imel takega odpora do njih, dokler me niso začeli posiljevati samo s SUV-i na vsakem koraku, da mi je ratala ta oblika najbolj brezvezna od vseh. Ok ja bel Sprinter al pa Trafic še malenkostno slabše zgledata, da ne bom preveč kritičen. 😜

 

Posiljevanje s S “sport utility vehicles” je bila samo predpriprava folka na elektrifikacijo. Pri konceptu baterij v podu avta proizvajalci (večina)

ne znajo naredit normalne oblike avta.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je godlike napisal:

Vsako drugo leto so.

 

WWW.ADAC.DE

Mit diesen Reifen kommt ihr sicher durch den Winter

AMZS so tak kopija ADAC-ja.

 

Jaz potrebujem 225/55/19 za CX-5

pred 3 urami je Bini napisal:

Testirajo gume ne SUV-e.....😉

SUV gume

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Misliš da bojo kdaj testirali 215/40R18, kar jaz potrebujem.

 

Fora je v tem, da testirajo normalne, nizkoprofilne in mesnato široke (SUV).

 

Torej ti gledaš mesnato široke.

Jaz pa nizkoprofilne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je godlike napisal:

Misliš da bojo kdaj testirali 215/40R18, kar jaz potrebujem.

 

Fora je v tem, da testirajo normalne, nizkoprofilne in mesnato široke (SUV).

 

Torej ti gledaš mesnato široke.

Jaz pa nizkoprofilne.

Kako sta si različna😁

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je Senad napisal:

Jaz potrebujem 225/55/19 za CX-5

SUV gume

WWW.AMZS.SI

Podnebne spremembe vplivajo tudi na izbiro pnevmatik

Tole je zelo dober test in dober približek tvoji dimenziji,razen col,ki pa niso tako odločilne pri testu napram širini in preseku gume.Če ti ni ravno do najboljše in najnovejše gume,kamot izberi tukaj......👍

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 19. 9. 2023 ob 13:23 je Bini napisal:
WWW.AMZS.SI

Podnebne spremembe vplivajo tudi na izbiro pnevmatik

Tole je zelo dober test in dober približek tvoji dimenziji,razen col,ki pa niso tako odločilne pri testu napram širini in preseku gume.Če ti ni ravno do najboljše in najnovejše gume,kamot izberi tukaj......👍

 

Ali je imel kdo katere od teh dveh zimskih gum? Mnenje?

 

*Goodyear ultragrip performance + suv 225/55r19

*nokian wr suv 4

Popravljeno od Senad
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Deeyan napisal:

A je ze kdo namontiral 245/40R19 gume na zadnjo generaciji 6ke? 

Jaz jih imam. 😊 In sicer Good year F1 assimetric 5. Če boš kupoval druge feltne (širine 8,5") pazi, da ne greš pod ET 40. Spredaj pridejo poglihane z blatnikom. ET 36 pa znajo bit zadaj v redu, spredaj pa preveč ven. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z Gelipterjem vedno bolj ugotavljava, da so te prvovgradne  bridgestonke na cx30 ob deževnem vremenu samomorilske gume. Še to sezono bodo gor in čeprav imajo moje prevoženih le 16000 km, bodo romale na predelavo. Spomladi pa gor Conti Premium contact 7. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 57 minutami je Alex napisal:

Jaz jih imam. 😊 In sicer Good year F1 assimetric 5. Če boš kupoval druge feltne (širine 8,5") pazi, da ne greš pod ET 40. Spredaj pridejo poglihane z blatnikom. ET 36 pa znajo bit zadaj v redu, spredaj pa preveč ven. 

 

Sej ravno zato me zanima, ker sem na drugih felgah (Tomason TN7) 8,5 sirine et je pa 40

 

Lahk kaksno sliko kok to zgleda? 

 

Bom mogu drugo leto vrjetno menjat gume pa se nagibam k tej dimenziji 🙂

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.