Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,1k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

  • 5 mesecev kasneje...

Ampak na splo?no so celoletne bolj crap kot ne... ?e teli dve s tremi zvezdicami sta jih dobili za mi?jega - 3.5 je meja potem so pa ?e tiste z dvema zvezdicama, kot pogojno priporo?ljive.

 

?e testi zimskih https://www.amzs.si/motorevija/pnevmatike/testi/2016-09-28-ena-za-vse-razmere

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ravno nasprotno, celoletne gume postajajo ravno idealna guma za nase vremenske prilike (ni toliko snega oz skor nic, poleti je zima, itd)

jaz sem super zadovoljen z njimi, tele michelinke so ble dober nakup....

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ravno nasprotno, celoletne gume postajajo ravno idealna guma za nase vremenske prilike (ni toliko snega oz skor nic, poleti je zima, itd)

jaz sem super zadovoljen z njimi, tele michelinke so ble dober nakup....

Kako je pa z obrabo?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak na splo?no so celoletne bolj crap kot ne... ?e teli dve s tremi zvezdicami sta jih dobili za mi?jega - 3.5 je meja potem so pa ?e tiste z dvema zvezdicama, kot pogojno priporo?ljive.

 

?e testi zimskih https://www.amzs.si/motorevija/pnevmatike/testi/2016-09-28-ena-za-vse-razmere

 

Ravno Michelin Crossclimate je prva celoletna pnevmatika, pri kateri je ima nakup smisel. ?e se dela do 15.000 km letno brez zimskih hribovskih poti, se mi zdi odli?na izbira. Pri manj?em ?tevilu kilometrov (gledam drugi in tretji avto doma) se gume menja zaradi starosti, ne zaradi obrabe.

?e se dela ve? (recimo pri meni M6 s preko 40.000km na leto, ko je treba na pot v vseh razmerah), se seveda uporabi dva kompleta.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Mojs3 katero M+S mi priporocate v dimenziji 195\65/15?

 

Cenovno ugodno in kvalitetno (ne, ne igra mi vloge, da privarcujem 7eur pri 4h gumah in zato vozim nek klump) :)

 

Eskimo S3 mi nikakor ni zelja, torej nekaj drugega :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravno Michelin Crossclimate je prva celoletna pnevmatika, pri kateri je ima nakup smisel. ?e se dela do 15.000 km letno brez zimskih hribovskih poti, se mi zdi odli?na izbira. Pri manj?em ?tevilu kilometrov (gledam drugi in tretji avto doma) se gume menja zaradi starosti, ne zaradi obrabe.

?e se dela ve? (recimo pri meni M6 s preko 40.000km na leto, ko je treba na pot v vseh razmerah), se seveda uporabi dva kompleta.

Samo teh Crossclimate ni za dimenzijo 225 45 R19 ... ali?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne in tudi ?e bi bile jih nebi dal na M6. Zaenkrat porabim oba kompleta prej kot v ?tirih letih.

Mojs3 katero M+S mi priporocate v dimenziji 195\65/15?

 

Cenovno ugodno in kvalitetno (ne, ne igra mi vloge, da privarcujem 7eur pri 4h gumah in zato vozim nek klump) :)

 

Eskimo S3 mi nikakor ni zelja, torej nekaj drugega :)

Michelin A4, Goodyear UG9, Continental 860TS...

Pri tej dimenziji je med najvi?jim in srednjim razredom "zanemarljiva" razlika v ceni.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mojs3 katero M+S mi priporocate v dimenziji 195\65/15?

Cenovno ugodno in kvalitetno (ne, ne igra mi vloge, da privarcujem 7eur pri 4h gumah in zato vozim nek klump) :)

Eskimo S3 mi nikakor ni zelja, torej nekaj drugega :)

Imam 185 65 15 in sem lansko leto "doktoriral"iz zimskih gum, tako po forumih, kot po testih... z conti,michelin,dunlop,gy ne bos zgresil... michelin prednjaci pri mali obrabi,dunlop pa v sneznih razmerah...

 

Sam imam michelin a4, 57eur/kom...

 

Kolegica je letos kupila conti t860,ista dimenzija kot tvoja;54eur / kom. Ce jst nebi delal vecje st.km, bi isto izbral....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zmaj ce ti pasejo simaki od barchette ti jih senkam

Imas dimenzijo 195\65/15? :)

 

@Hermelin, jaz bi kupil 15ke jeklena platisca in gor obul 195/65, 17k pa s tem ne rabis 'razdirat' :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.