Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

pred 4 urami je DonFelipe napisal:

A pri Sitarju v Kamniku nimajo nič?

Ma Kamnik mi je od roke...sem spraševal pri Stipiču,pa je baba med pogovorom vrgla slušalko dol...imajo očitno gužvo,jaz jih pa ne nameravam na kolenih prositi...in sem naletel na staro online prodajo od Groša...pa mi je pol po telefonu prijazna prodajalka dala svojo lepšo ceno...pravi,da je tista online stran v ukinjanju...meni prav...

Me je pa stran pritegnila,ker je bila navedena DOT,ker drugje zelo redko,da kaj piše...mogoče,če je zelo nizka cena,je naveden 4-5 let stari SOT....se kot rečeno neumne delajo,ali pa vrže slušalko dol.

Mene zanima samo točno določen tip gume,DOT,da ni lih že par let stara...in seveda cena.

Mi je po telefonu rekla,da oni iz skladišč ne vzemajo starejših od enega leta...pa da vidim,kakšen bo DOT🙄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo-zrihtal nakup,premontažo na feltne itd...na avto bom pa sam...je treba malce zavore popucati,pregledati,in rad to sam naredim...lepo počasi in v miru,da je narejeno,kot je treba.

DOT je 0524...lih prav,k baje jih začnejo sredi Decembra delati...spet Made in Germany😃👍...to pa danes že zelooo težko najdeš.

333€ gume,montaža na feltne,centriranje in stare pustil pri njih...mi je vseeno,kaj bodo z 6-let starimi...dve sta pa itak že flikane,tako da...boli me pimpek.

Najbrž v Soboto zrihtam na fordeka🙄...bo draga vesela😊

 

Aja,ima Vulco eno promocijsko akcijo imenovano "TireGuard365"...skeniraš račun,in registriraš,pa dobiš 1-leto "kasko" na gume (največ 4x popravilo itd...)...je zastonj,torej fino...pač samo k dobijo tvoj email...samo,jaz k skoz šraufe gazim🙄,zna prav priti😅

 

V redu nakup😃

 

Aja-pri Grošu...gužva nenormalna...enih 10 avtov v vrsti...jim laufa na polno,tako da tiste dve ženski na kasi ne vesta kje imata glave...se mi ni dalo čakati,sem kar pri njih pustil,in šel danes mimogrede iz nočne iskati...

IMG_20240515_084047.jpg

IMG_20240515_081245.jpg

Capture.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je skritikrt napisal:

Evo-zrihtal nakup,premontažo na feltne itd...na avto bom pa sam...je treba malce zavore popucati,pregledati,in rad to sam naredim...lepo počasi in v miru,da je narejeno,kot je treba.

DOT je 0524...lih prav,k baje jih začnejo sredi Decembra delati...spet Made in Germany😃👍...to pa danes že zelooo težko najdeš.

333€ gume,montaža na feltne,centriranje in stare pustil pri njih...mi je vseeno,kaj bodo z 6-let starimi...dve sta pa itak že flikane,tako da...boli me pimpek.

Najbrž v Soboto zrihtam na fordeka🙄...bo draga vesela😊

 

Aja,ima Vulco eno promocijsko akcijo imenovano "TireGuard365"...skeniraš račun,in registriraš,pa dobiš 1-leto "kasko" na gume (največ 4x popravilo itd...)...je zastonj,torej fino...pač samo k dobijo tvoj email...samo,jaz k skoz šraufe gazim🙄,zna prav priti😅

 

V redu nakup😃

 

Aja-pri Grošu...gužva nenormalna...enih 10 avtov v vrsti...jim laufa na polno,tako da tiste dve ženski na kasi ne vesta kje imata glave...se mi ni dalo čakati,sem kar pri njih pustil,in šel danes mimogrede iz nočne iskati...

IMG_20240515_084047.jpg

IMG_20240515_081245.jpg

Capture.jpg

Si jim pustil 6 let stare gume?? 

Pa kaj si jih drugače hotel prodati na bolhi, ali kako? 😉

  • Všeč 1
  • Haha 4

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj jih bojo oni prodali, brez skrbi.

 

9 let stare Sava Eskimo s 6mm profila, sem prodal za 20€ v enem tednu. Raje 20€ v žepu, kot na smetišču.

  • Všeč 2
  • Zmeden 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je Alex napisal:

Si jim pustil 6 let stare gume?? 

Pa kaj si jih drugače hotel prodati na bolhi, ali kako? 😉

Enkrat sem ene Dunlop SP WinterSport 3D pustil vulkanizerju za 20€...dve z 4mm,dve pa z 6mm profila...6let stare...za poleti za kakega "butlja" še za ponucati,pozimi pa za ubiti se...si malo zabremzal,in je kar letelo,kamor je hotelo😬.

Od takrat naprej-6 let je pri meni meja,pol pa me ne zanima več,kaj bo kdo z njimi počel,samo znebiti se jih hočem,in nočen nič zajebancije prek bolhe ipd...pa nimam mira iz nočne-klici,SMSi,pa daj mi jih dostavi,pa...ma dobesedno jebe se meni za takšne "smeti"...mojega avta ne bodo več videle.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je skritikrt napisal:

Enkrat sem ene Dunlop SP WinterSport 3D pustil vulkanizerju za 20€...dve z 4mm,dve pa z 6mm profila...6let stare...za poleti za kakega "butlja" še za ponucati,pozimi pa za ubiti se...si malo zabremzal,in je kar letelo,kamor je hotelo😬.

Od takrat naprej-6 let je pri meni meja,pol pa me ne zanima več,kaj bo kdo z njimi počel,samo znebiti se jih hočem,in nočen nič zajebancije prek bolhe ipd...pa nimam mira iz nočne-klici,SMSi,pa daj mi jih dostavi,pa...ma dobesedno jebe se meni za takšne "smeti"...mojega avta ne bodo več videle.

Če so strukturno ok, niso spokane in se lamele ne cotajo jih prodam.

Denar ne leži na cesti in prodam marsikaj na Bolhi.

 

Če pa so take, da jih ne mislim prodat, jih peljem na odpad. Moj vulkanizer žal računa za stare gume, če ne vzameš novih pri njemu. Za nove pa ni konkurenčen.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je godlike napisal:

Moj vulkanizer žal računa za stare gume, če ne vzameš novih pri njemu.

To sem pa debelo gledal,k niso nič računali za razgradnjo...k vsi imajo radi denar🙄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni tko, da je v ceno novih vraćunan tudi prispevek za razgradnjo? In ti ne bi smeli računat razgradnje starih. Namreč to je narejeno zato, da folk odpelje k vulkanizerju in ne meče v hosto.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je skritikrt napisal:

To sem pa debelo gledal,k niso nič računali za razgradnjo...k vsi imajo radi denar🙄

Si vzel nove tam. So jih morali vzet.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je Boss napisal:

A ni tko, da je v ceno novih vraćunan tudi prispevek za razgradnjo? In ti ne bi smeli računat razgradnje starih. Namreč to je narejeno zato, da folk odpelje k vulkanizerju in ne meče v hosto.

Tako nekako bi moralo bit. Tako je tudi z zdravili, akomulatorji itd... 🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Boss napisal:

A ni tko, da je v ceno novih vraćunan tudi prispevek za razgradnjo? In ti ne bi smeli računat razgradnje starih. Namreč to je narejeno zato, da folk odpelje k vulkanizerju in ne meče v hosto.

Odkrito rečeno-niti sanjalo se mi ni,kako je z tem😄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.