Skoči na vsebino

Plastika na Mazdi CX 30

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 29 minutami je DragoK napisal:

Dragi Aleš ročno izdelana gitara in plastika na Avtu to ti je kot noč in dan !! Dajmo nehat ker nima smisla zbrište to mojo objavo in se zezajte naprej  ali brez mene !!!

SREČNO

 

 

A so ti rekl, da ce se dost ljudi pritozi, da bojo popravl vsem plastike?

To se kr ne vemo :)

  • Všeč 2
Napisano
pred 18 minutami je Shrek napisal:

Drago, kaj bi sploh rad? 


To se tudi jaz sprasujem… Iz objav bi rekel, da je prisel sem samo malo “prcat”… Ker vsak, ki mu ne prikima, dobi pecat… da je neumen, bedak, ima prazno glavo… Nekdo, ki stalno jamra nad vsem, ni zadovoljen zmnicemer in najde dlako v vsakem jajcu ;) 

  • Všeč 4
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano (urejeno)
pred 47 minutami je DragoK napisal:

Dragi Aleš ročno izdelana gitara in plastika na Avtu to ti je kot noč in dan !! Dajmo nehat ker nima smisla zbrište to mojo objavo in se zezajte naprej  ali brez mene !!!

SREČNO

 

Tukaj je poanta zgodbe in ne Gibson = Mazda.

Če ne razumeš poante, ti ne moremo pomagat.

 

Če te prav razumem, je pokanje sklopke na i20n tudi sprejemljivo, ker je nišno športno vozilo in ne avto za vsak dan.

 

Prihajamo do totalnih absurdov že.

Popravljeno od godlike
  • Všeč 1
Napisano

Ta tema v osnovi ni nič zgrešena. @DragoK je pač motila plastika, za kar je navedel tudi nekaj dejstev in verjetno ima tudi prav, da je plastika slabše kvalitete.

 

Problem se je pojavil iz dveh razlogov:

 

1.  @DragoK je pričakoval množično potrditev s strani članov foruma, vendar vsi niso bili enakega mnenja oz. se jim problem plastike ni zdel omembe vreden. Ker ni dobil željenega odziva je postal razočaran, saj je bil prepričan v svojo trditev. Razocaranost je negativno čustvo, ki vpliva na vedenje posameznika, kar se je posebej pokazalo v njegovi komunikaciji.

 

2. @DragoK ni mojster komuniciranja, predvsem mu težave dela kontrola jeze, izbira besed primerna javnemu forumu in občutek nemoči, kar kompenzira z nesramnim vsiljevanjem svojega mnenja.

 

Kakorkoli, @DragoK, člani tega foruma so mi že velikokrat podali super nasvete, včasih pa se je nasel tudi kakšen komentar, ki mi ni bil všeč, pa sem se mogel tudi zadržati, da nisem nazaj udaril z vsemi topovi. Svetujem ti, da kot lastnik Mazde ostaneš na forumu in iz njega izvečeš karkoli koristnega, hkrati pa upoštevaj, da so za profili članov različne osebnosti z različnimi mnenji, zato tvoje mišljenje ne bo vedno edino pravilno. Na forumu je potrebno upoštevati in dovoliti mnenja ostalim in kar je najpomembneje, biti spoštljiv v komunikaciji.

 

  • Všeč 15
  • Ljubim 4
Napisano
pred 7 minutami je ignacij napisal:

Ta tema v osnovi ni nič zgrešena. @DragoK je pač motila plastika, za kar je navedel tudi nekaj dejstev in verjetno ima tudi prav, da je plastika slabše kvalitete.

 

Problem se je pojavil iz dveh razlogov:

 

1.  @DragoK je pričakoval množično potrditev s strani članov foruma, vendar vsi niso bili enakega mnenja oz. se jim problem plastike ni zdel omembe vreden. Ker ni dobil željenega odziva je postal razočaran, saj je bil prepričan v svojo trditev. Razocaranost je negativno čustvo, ki vpliva na vedenje posameznika, kar se je posebej pokazalo v njegovi komunikaciji.

 

2. @DragoK ni mojster komuniciranja, predvsem mu težave dela kontrola jeze, izbira besed primerna javnemu forumu in občutek nemoči, kar kompenzira z nesramnim vsiljevanjem svojega mnenja.

 

Kakorkoli, @DragoK, člani tega foruma so mi že velikokrat podali super nasvete, včasih pa se je nasel tudi kakšen komentar, ki mi ni bil všeč, pa sem se mogel tudi zadržati, da nisem nazaj udaril z vsemi topovi. Svetujem ti, da kot lastnik Mazde ostaneš na forumu in iz njega izvečeš karkoli koristnega, hkrati pa upoštevaj, da so za profili članov različne osebnosti z različnimi mnenji, zato tvoje mišljenje ne bo vedno edino pravilno. Na forumu je potrebno upoštevati in dovoliti mnenja ostalim in kar je najpomembneje, biti spoštljiv v komunikaciji.

 

Vse to je tudi razlog,za kaj sem proti zapiranju te teme.

Že v temi,k se je dajalo @Alex na tnalo-sem proti kakršnemkoli natikanju nagobčnika ali uporabe kakršnihkoli sredstev utišanja določenega mnenja!!!

Je v redu,kako se je razvilo,in vsak naj iz tega nekaj potegne,se kaj nauči,poizkusi delati na sebi in postati boljsi človek in član tega foruma-VSAK!!!

Komu gre lažje,komu težje...ma vse bomo preživeli...tudi celulit😄

  • Všeč 5
  • Haha 3
Napisano
pred 2 urama je Bini napisal:

In potem vse tiho je bilo.... :hohoho:😉

Ja čaki malo...eni rabimo mal časa,da se poboljšamo😅

  • Haha 5
Napisano

Dragec, samo eno vprašanje? A ti še vedno želiš sodelovati tu na forumu al ti je že ratal dolgčas?

 

Vprašanje je resno in dobro, da si popravil tvoj prejšnji stavek, ker sem že imel roko, da te nagradim z vsaj 14 dnevnim obiskom Banovcev.

 

Zaenkrat bom sicer samo vljudno opozoril, da dvigni nivo komunikacije, ker tak način pač ni OK. Se sporečemo kdaj - ni panike, se kdaj narahlo skregamo - na koncu OK... ampak da takole obrneš praktično vse ostale člane proti sebi je pa svojevrsten rekord in tole še nikomur do danes ni uspelo.

 

Še nekaj, da mi slučajno zdajle ne odigraš karte užaljenosti, ker te resno pošljem na oddih. 😡

  • Všeč 9
  • Haha 1
  • Ljubim 2

33112_1.png

Napisano

Na državni kulturni praznik se spodobi kulturna debata. :)

  • Všeč 2
  • Ljubim 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Eni bi rabli terapijo,..poglejte mene kako lepše se obnašam po 2000€ vloženih pri psihoterapevtih

  • Haha 4
  • Zmeden 1
  • Ljubim 2

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 26 minutami je Tilen5 napisal:

Eni bi rabli terapijo,..poglejte mene kako lepše se obnašam po 2000€ vloženih pri psihoterapevtih

Si bil pri ciganki? 😁

  • Haha 5
  • Žalosten 1
Napisano

Tudi sam sem se udeležil terapije o kulturnem obnašanju. Upam, da predavatelj še vedno predava. 

  • Všeč 3

 

 

Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Tudi sam sem se udeležil terapije o kulturnem obnašanju. Upam, da predavatelj še vedno predava. 

A je preživel?!😯

  • Haha 2
Napisano (urejeno)
pred 41 minutami je skritikrt napisal:

A je preživel?!😯

 

Ja, dokler ni srecov dragota

Popravljeno od Matick
  • Haha 4
  • Začuden 1
Napisano
pred 5 urami je Matick napisal:

 

Ja, dokler ni srecov dragota

Baje, da sedaj tudi psihoterapevt oprezna za Mazdami cx 30 in si vneto zapisuje, koliko obrob  plastik je za v smeti. 

  • Haha 10

 

 

Napisano

Jst pa samo čakam, kdo jih bo prvi začel 3D tiskat 😄

  • Haha 2
Napisano
pred 46 minutami je samSimon napisal:

Jst pa samo čakam, kdo jih bo prvi začel 3D tiskat 😄

Jah, to bo malo težje, ker je kar velik kos, sicer ideja ni slaba. 😃

  • Haha 2
Napisano

Mogoče jih pa Drago že tiska, pa zato tolk teži po forumu, da bi se folk zasekirov, pa nove kupu 😁

  • Haha 5
Napisano

Vi se kr zajebavite, jst bi pa Dragota takoj vzel za svojga mizarja, če je tolk pedanten 😁

  • Všeč 3
Napisano

Jaz tudi in plačal bi mu v zlikanih bankovcih. :bravo:

  • Haha 3

33112_1.png

Napisano

Ja, ampak pred likanjem je pranje. Se pravi, bi mu plačal v opranih in zlikanih bankovcih...

  • Všeč 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Res plastika v nekem čarobnem trenutku svetlobe pokaže,da ni najbolj ravna-pa kaj!

Jaz vem,da sem kupil Mazdo 

Če bi hotel "perfekten popoln" ...bi jaz izbral Zvezdo- a žal nimam cekinov .Pa zagotovo bi tudi tam, če bi hotel, poiskal dlako, ki me moti..

Meni je moja "Makita"  zelo všeč, me pridno zanesljivo in varno vozi, brez težav. 🖐😃👍

 

  • Všeč 2
Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

  • Zadnja sporočila

    • A je za kopati v Predvoru, se hotel še ni podrl v jezero....še nekaj časa nazaj je bilo jezero bolj tako tako, ni bilo ravno na izgled mikavno za iti v vodo 😉
    • Danes opravil dobrih 57km in sicer štart iz Soteske, prek Tunjic, Zaloga pri Cerkljah, Cerkelj, Olševka in Tupalič, do PREDDVORa in tam kopanje v Črnavi   Povratek prek Komende in Kamnika.   Od Tunjiške mlake proti Zalogi pri Cerkljah in Šmartnem je izredno lepa, neprometna cesta, večinoma po gozdu. Me je res navdušil predvsem ta del poti
    • Zgleda, da nekaj je spet na tej Mazdi, da pritegne,.... Po testih nekaterih je kot paket boljša kot npr. RAV4, lepša notranjost... Ko sem jo sam prvič videl, katastrofa, drugič tudi katastrofa. Pred kratkim tretjič ko sem bil na servisu pri Mazdi, pa sem si jo mimogrede še malo bolje ogledal, pa se mi sploh več ni zdela slaba, tudi notri se mi zdi kar v redu, materiali ne zgledajo tako slabo kot sem bral. Tudi ekran ni zgledal slabo, sem sedel v različici z manjšim ekranom.  Tudi Mazda vztraja da je ta veliki ekran manj moteč in lažji za uporabo in da so se pač vozniki navadili na stil pametnih  telefonov.  Tudi motor po testih je ok za normalno vožnjo in lepo usklajen s celoto.. Tako da kot kaže bo naslednja CX-30 tudi v tej smeri... Na žalost ali bomo videli in na koncu bomo verjetno navdušeni... Spremembe se pač dogajajo in ali sprejmeš ali pač ne in greš mogoče na Opla 😁  
    • Te fore,ki jih vidiš pogosto na YouTube,se raje izogibajte,če nočete,da vam zgori bajta. To je tako,kot,da bi npr. z resetom varovalke mislil,da si "zrihtal".   Ne kaže polnilec brez veze napako!!!   Tukaj samo nazaj v trgovino,in vzami drugo baterijo,ostale "operacije" kot npr. razisakava,katera celica je fuč itd,je zate brezpredmetna. Drugo je,če znaš,in imaš opremo potrebno za to,in tudi v tem primeru bi bilo smiselno le v "raziskovalne namene",ko ti je vseeno,ali bo kaj iz tega,ali bo pa "za v kanto". V tem primeru,za "raziskovanje",bi potreboval multimeter,in en res dober polnilec za analizo celic,kot je npr. Opus BT-C3100 (sem ga v tej temi že opisoval). In še v tem primeru,bi lahko le ugotovil,kaj je z baterijo narobe in zakaj...nič več!   Gre za to-to so vgrajene tako poceni celice,da stroškovno nima smisla-za 19,99€ polnilec in 2Ah baterija z 5 celicami formata 18650...ni čudno. Še vsa čast BMS-u in polnilcu,ker očitno delata,kot se spodobi....samo,če je tanajceneje vgrajeno,ni čudno,če ga kakšna celica "sračka".   Kot sem napisal-nazaj v trgovino,in naj dajo drugo baterijo,vse ostalo nima smisla,če želiš delujočo baterijo.  
    • Vedno mi vsi govorijo, kako je motor nevaren. Pa sem malo pobrskal po statistikah...      
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.